tavsiyeLogo
 • arkadaş tavsiyesiyle tanıştım.ben Dr Güncel Beye botoks yaptırdım.Elbecerisini çok beğendim botoks yaptırıken hiç ağrı duymadım botoks yaptırdıktan sonrada herhangi bir aksilik yaşamadım .ne bir morarma nede şişlik oluştu yüzümde her şey çok normaldi.bence o kendini yeteri kadar iyi geliştirmiş biri dr tecrübesini oldukça iyi kulandığını sölüyebilirim.kendi dalında branşındaçok yetenekli,kendini oldukça iyi yetiştirmiş,gelecektede iyi yerlerde olacağını düşünüyorum.kişisel özellilkleri bana göre cana yakın sabırlı tevazülü,her soruya sıkılmadan cevap veren,insanın ruh halindn anlayan vede kendinden ne istediğinizi anlayabilen vede bu konuda hastalarını aydınlata bilen, ikna kabiliyeti çok güçlü olan biri diye tarif edebilirim.çalıştığı hastane gayet iyi muntazam sağlık ekibide bnce iyidi hiç bir sıkıntı yaşamadım .halada Dr Güncel beye botok için gitmekteyim. bütün bayanlarada tavsiye ederim.

  IP: 78.170.209.ZZD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45719

  Forma-1-copy-7

  Hale
 • güncel bey ile kuzenimin ameliyatından sonra tanıştım. kendisine burun estetiği konusunda başvurmuştum ve rinoplasti ameliyatı oldum. kuzenimin güncel bey tarafından ameliyat edilmesi benim onu tercih etmeme neden oldu. verdiği hizmetten memnun kaldım. güncel bey gayet işini temiz yapan bi doktor. onu tanımlayacak olursam: mesafeli, ciddi ve yerine göre güleryüzlü bi kişiliğe sahip. ameliyat sonrasında çok ilgi gösteren bi doktor. yanında çalışan kişilerde gayet iyi insanlar.

  IP: 85.110.21.ZW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45403

  Forma-1-copy-7

  Öznur
 • Dr Güncel bey'i kuzenimin gecirmiş oldugu sanssız bır trafık kazası sonucunda tanıdım ama o benım ve aılemın en buyuk sansı oldu.Çok uzun zamandır nefes alma da cok buyuk sıkıntı yasıyordum artık gecelerı uyku dıye tanımladıgım bısey yoktu ve sonuc olarak burun amelıyatı olmaya karar verdım 30 mayıs persembe gunu kendısıyle gorusmeye gıdıp 31 mayıs cuma gunu ameliyat oldum . Dr Güncel bey guleryuzu , gerek amelıyat oncesı gerekse amelıyat sonrası ınsanı rahatlatan guven duygusu ile yaptığı açıklamalar ve cerrahı bılgısı ıle ne kadar dogru bır karar verdıgımı bana gosterdı.Şuan amelıyatımın ustunden 12 gun gectı ve ben nefes almanın nasıl bısey oldugunu anladım unutmadan aynaya baktıgımda gormus oldugum burun o kadar dogal kı ben ve cevremdekı herkes hayranlıklar ıcerısındeyız .Kesınlıkle doktorumun sıhırlı parmaklarının estetık konusunda ıhtıyac duyan herkese degmesını dılıyorum ve kucuk dokunuşlarla buyuk mutluklara ımza attıgı ıcın çok tesekkur edıyorum .

  IP: 78.180.72.ZL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 61336

  Forma-1-copy-7

  Burcu G.
 • Güncel beyi uzun araştırmalar sonunda buldum,şimdiye kadar yapmış olduğu operasyonları ve özgeçmişini inceleyince kendisiyle görüşmek istedim.Bu geçireceğim 3. ameliyat olduğu için özellikle çok iyi araştırdım ve Güncel bey ilk görüşmemizde ne beklemem gerektiğini ve en fazla ne yapılabileceğini açık bir şekilde anlatarak fazla beklentim olmaması gerektiğini ancak bu şartlar altında ameliyatı gerçekleştirebileceğini söyledi ve tüm sorularıma açık bir şekilde ve samimiyetle cevap verdi.Şu anda ameliyatımın 16. günü ve hala şişlik olmasına rağmen yeni görüntümden çok memnunum ve Güncel beyin beklentilerimi en alt seviyede tutmamı söylemesine rağmen istediğim daha şimdiden burnum eskiye oranla çok daha düzgün ve simetrik duruyor.Güncel beyi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve ilk kez burun estetiği olacaklar için diyebilirimki kesinlikle ikincisine ihtiyaç duymayacaksınız.

  IP: 78.185.39.CJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 70052

  Forma-1-copy-7

  Melisa De.
 • Oraya yakın bir hastaneye muayeneye gittim memnun kalmadım bir de oraya uğramak istedim ve güncel beyle tanıstıktan sonra memnun kaldım.burnumdan estetik olmak istiyordum ve internetten yaptığım araştırmalarda tatmin etti.her konuda yardımcı oldu,yaptığı çalışmalara baktım herşey olumluydu ve bana yakışan bir burun yarattı.çalışması çok titiz.ameliyattan sonra ilgi ve alakalarını kesmedi.çok samimi ve titiz davrandı.şu an çalışmaları mükemmel.kendini geliştirmesi gerektiğini düşndüğüm bir yönünü görmedim.temiz,samimi ve başarılı bir doktor.hastane ortamı da harika çalışanlar çok yakından ilgilendi çok memnun kaldım.burun estetik için riskli bence herkese emanet edilemez seçiminiz kesinlikle güncel bey olmalı.çok teşekkür ediyorum güncel beye.

  IP: 78.190.255.DZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 56219

  Forma-1-copy-7

  Hanife
 • Kuzenim aracılığıyla tanıştım. Sorunumu büyük bir duyarlılıkla kısa sürede halletti. Kendisi son derece tecrubeli,basarili, dikkatli ve titizdir. Hastalarıyla ameliyat öncesi ve sonrasında yakindan ilgilenir.Profesyonel yaklasimini hem kendimden hem muayenehanesinde rastladigim diger hastalari ile kurdugu iliskiden gozlemleme sansim oldu.Kendisini uzmanlık alanında çok iyi geliştirmiş olup, tedavide hem de teşhis anlamında çok memnun kalacağınız, güven duyacağınız bir doktordur. İşine gösterdigi özen açısından herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 88.228.136.ZJB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43648

  Forma-1-copy-7

  Güzin Ko.
 • kendisi ile aynı hastanede çalışıyorum.şu ana kadar herhengi bir hizmet almadım ama yakınlarım kendisinden hizmet aldılar ve çok memnun kaldılar.güncel bey'in yaptığı ameliyatlardan birçoğuna şahit oldum.bence çok başarılı.kendisini mesleği konusunda çok iyi geliştirdiğini düşünüyorum.özellikle yaptığı burun,meme ameliyatlarını çok başarılı buldum.çalışkan çalışkan ve yine çalışkan bence:) ben dr güncel beyi herkese tavsiye ediyorum hatta kendisinden randevu aldım yakın zamanda burun ameliyatı için.Ayrıca kardeşimin çene ameliyatını kendisi yaptı ve çok başarılı bir çalışma yaptığına inanıyorum.

  IP: 212.154.109.C

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40720

  Forma-1-copy-7

  Mehtap
 • guncel beyle çevremın tavsiyesı uzerıne tanıştım.kendısıne burnumdakı rahatsızlığımdan dolayı gıttım ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendım cevremdekı kişilerden guncel beye amelıyat olanlar olduğu için amelıyat olmakta hiç tereddut etmedım ve amelıyat oldum nefes almamda zorluk vardı şimdi ise gayet iyi nefes alabılıyorum şeklındede duzelme oldu,yuzumde morarma falanda olmadı ağrılarımda çok azdı kendısıne samımıytınden ve gösterdiği ilgiden dolayı teşekkur ediyorum bu yuzdende tavsıye edıyorum.

  IP: 81.215.107.FB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41947

  Forma-1-copy-7

  Metin Y.
 • doktorumu hastanede çalışanlardan çok iyi olduğunu duydum.burnum için muayeneye gittiğimde yapılacak şeyleri anlattı ve o gün, kendine güvenerek konuşması bana güven verdi ve amelıyat olmaya karar verdim.doktorum fazla konuşmuyor ama gerektiği kadar konuşuyor ve anlatıyor.kendinden emin olması ve güvenmesi doktorumun en önemli özelliği. bence bir doktorda bulunması en gerekli özellik.benim istediğim gibi doğal bır burun yaptığı için teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 95.7.80.ZBZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45824

  Forma-1-copy-7

  Canan
 • DR.Güncel ÖZTÜRK'ü bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım, aslında daha önce burnuma estetik yaptırmayı çok düşünmemekle beraber arkadaşıma bu konuda danıştığımda güncel beyin çok başarılı ameliyatlar yaptığını söyledi ve tavsiye etti.İlk muayeneye gittiğim zaman güncel beyin ilgili tavrı, kendinden emin, sakin ve güleryüzlü duruşu kararımı vermede çok etkili oldu. Ayrıca işini çok cidiye alıyor her detaya bakıyordu. Yapılan muayene film, tahliller derken ameliyat günü geldi, ancak bu süreçte hiç bir endişe duymadım çünkü doktorumla olan her görüşmemde daha fazla güven duygusu gelişmekteydi. Bu süreçte diğer hastalarıyla tanışmak fırsatım ve yaptığı başarılı ameliyatlar hakkında bilgi edinmek fırsatım oldu. hepside çok memnundu. Ameliyat öncesi ve sonrasında hiç bir sıkıntı yaşamadım. Öyleki burun estetiği yaptırmış olan pek çok kişinin sıkıntılarını duymuştum ve yaşayacaklarım konusunda hazırlıklıydım ancak ameliyatın hemen ertesi günü bile çok iyiydim. Zor bir ameliyat olmasına ragmen az şişlik ve az morluk vardı.halada şaşıyorum nasıl bu kadar iyi olduğuma bunun tek nedeni güncel beyin çok başarılı bir ameliyat yapmış olması diye düşünüyorum. çünkü güzel bir burun yapmak dışında bu işi yaparkende çok özenli dikkatli olduğunu alanında, mesleki bilgi beceri ve yeteneklerinin çok gelişmiş olduğunu ve halada kendini geliştirmek adına çok çalıtığını düşünmekteyim. güncel beyin daha ilerki yıllarda çok daha başarılı biri olacağını tahmin ediyorum. Kendisine ameliyattan önce duydugum güvenden çok daha fazla güveniyorum çünkü böyle bir ameliyattan çıkan sonuç harika. ameliyat olalı şu an 19 gün oldu ne bir morluk nede şişlik var, ameliyat olmuş biri gibi değilim.burnumun az çok şekli belli artık ve sonuçtanda çok memnunum. teşekkür ederim doktorum, ellerinize sağlık. Ayrıca doktorumu kısaca tanımlamak gerekirse ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini çok iyi bilen, ciddi, güler yüzlü, mesleki bilgi, becerisi ve yetenekleri çok gelişmiş alanında uzman bir doktor.

  IP: 78.187.14.YZL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45813

  Forma-1-copy-7

  Özlem
 • Herkese merhaba; Doktor Güncel Öztürk'ü bir arkadaşım aracılığı ile tanıdım.Kendisine Rinoplasti ve Augmentasyon Mamoplasti ameliyatı oldum.Güncel Bey'i tanımadan önce uzun yıllardır kafamda hiçbir uzmandan tam anlamıyla cevabını bulamadığım soru işaretleri vardı.Güncel Bey sorularımı o kadar açık,net ve en ince nüansları atlamadan cevapladı ki daha ilk görüşmede ameliyata karar verdim.Tabi doktorumun heykel traş ve ressam olması kendisini tercih etmemdeki rolü yadsınamaz.Bu özelliği ameliyatlarımın çok başarılı olması ve doğal görünümlü olması olasılığını maksimum seviyelere taşıdı.Ameliyat sonrası da son derece ilgili bir doktor.Hastaneden taburcu olduktan sonra dahi sürekli iletişim kurması ve kontrollere çağırması saygı değer bir ilgi örneği oldu.Bütün bunların yanı sıra doktorumun son derece samimi, dürüst,güleryülü olmasından dolayı tüm içtenliğimle ve şiddetle herkese tavsiye ederim.Saygılarımla...

  IP: 85.103.28.BY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 57537

  Forma-1-copy-7

  ERENGÜL
 • Güncel Bey'e internet üzerinde burun estetiği ile ilgili yapmış olduğum detaylı bir araştırma sonucu ulaştım. İlk görüşmemizde kendisini çok ilgili ve sıcakkanlı buldum. Sorularımı sabırla cevaplarken profesyonal olduğuna olan inancım bir kat daha arttı. İlk görüşmemiz olmasına rağmen güven duyduğumu hissettim ve ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrasında ilk 2-3 gün dışında şişlik ve morluk yaşamadım. Kafama takılan soruları Güncel Bey'le rahatlıkla paylaşırken Güncel Bey'in pozitif yaklaşımı iyileşme sürecimi hızlandırdı. Şu anda hem çok daha rahat nefes alabiliyorum hem de görsel olarak çok beğendiğim bir burnum var. Ameliyat öncesinde beni en çok tedirgin eden konu burnumun doğal görünüp görünmeyeceğiydi. Şu anda burnum çok doğal görünüyor ve ameliyat olmamış gibiyim. Güncel Bey'i 3 kelimeyle tanımlamak gerekirse profesyonel, sıcakkanlı ve sanatçı bir doktor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ve Güncel Bey'e burdan da teşekkürlerimi sunuyorum.

  IP: 46.196.152.LJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 65191

  Forma-1-copy-7

  Dilek
 • İnternetten araştırmalarımla doktorumu buldum.Eğitim geçmişini,hasta yorumlarını okudum ve çok başarılı olduğunu gördüm.Burun kemiği eğriliğimden dolayı nefes alma problemim vardı.Burun ameliyatı için başvurdum bu konu hakkında fikir ve profesyonel yardımını aldım.Ameliyatım çok başarılı geçti.Burun kemiğim çok güzel bir görünüm aldı.Silikonlarım burnumdayken bile eskisinden çok daha iyi nefes alabiliyordum.Dün silikonlarımı çıkarttık şuan çok daha rahat nefes alabiliyorum.Ameliyattan çıktığım andan beri ağrı,morluk ve şişliğim hiç olmadı.Çok başarılı bir operasyon geçirdim doktorum sayesinde.Doktorumun hasta-doktor ilişkisi çok güzel.Muayeneye gittiğim zaman ilk ameliyatım olacağı için tereddütlerim ve korkularım vardı.Bana ne tür bir operasyon yapılacığını anlattığında kendisine güvendim daha önceki operasyonlarını gösterdi ve tereddütlerim bitti.Ben geçirdiğim operasyonlardan çok memnunum.Düşündüğümden çok daha güzel burnum var,çok rahat nefes alabiliyorum.Herkese gözü kapalı tavsiye edeceğim bir doktor kazandım.Güvenilir,Samimi ve Başarılı bir doktor.Aynı zamanda güleryüzlü,konuşkan ve içten.Çalışan personeller ve hastane hizmetleri harikaydı.Önce doktoruma,Hastane çalışanlarına teşekkür ederim.Ameliyat olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

  IP: 78.181.195.YY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66135

  Forma-1-copy-7

  Deniz Belkiz Ç
 • Merhabalar 4kasim 2013 tarihinde sayin doktorum guncel ozturke burun estetik (rinoplasti) ameliyati oldum. Sayin hocam muazzam bir burun tasarladi, zaten heykel tras olmasi da bbu isi iyi yaptiginin cok guzel bi kaniti. Yuzumde odem yok denecek kadar azdi fakat uc gunde hepsi gecti ve kapali teknikle burun ameliyatim gerceklesti yani hic bir dikis kesi izim yok. Ve en en onemlisi guncel bey herkese ayni burunu tasarlamiyor ve en dogal burnu kisiye ozel yapiyor. suan ameliyatimin sekizinci gunumdeyim ve ameliyatim anlasilmicak derecede yuzum normale dondu. Burnumda hic agri sizim olmadi. Daha once guncel hocamin bilgisayarda yapmis oldugu burun tasarimimdan dahada guzek bir burnum oldu. Sabrindan isine olan guveninden ve saygisindan her sordugum soruya ayri titizlikle ve yine cok sabirli olmasindan dolayi kendisine sonsuz tesekkurlerimiiletiyorum cok dogru bir secim yaptigimi ise her aynaya baktigimda bir kez daha dile getiriyorum, bana yasattigi gorsel guzellik icin kendisine sonsuz minnetarim. Ellerinize saglik... burun estetigi dusunen arkadaslarima ise kesinlikle guncel beyle iletisime gecmelerini oneririm. Sordugunuz butun sorular butun kuskulariniz guncel beyle konusarak cevap bulacaktir. Saglikli ve mutlu gunler

  IP: 178.240.56.ZYL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 63991

  Forma-1-copy-7

  ilknur
 • Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik uzmanı olan güncel beyi internette araştırarak tanıdım.Uzun bir araştırma sonucu ameliyat olmaya karar verdim.Burun ameliyatı oldum.Burnumdaki kemiği alıp burnumu düzeltti.Eskiden büyük ve eğri bir burnum vardı şimdi gayet memnunum.Mesleki açıdan işini itina ile yapan biridir.Güleryüzlü,bilgili, başarılı biridir.Kişisel özellikleri güleryüzlü ,konuşkandır.Yaptığı burun ameliyatından gayet memnunum herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 188.38.199.YYB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42082

  Forma-1-copy-7

  Mustafa
 • Dr Güncel beyin ameliyat ettiği hastaların önce ve sonrasını görme şansım oldu herkes durumundan memnundu.Bende yıllardır spor ve rejimle yok edemediğim göbeğimden abdominoplasti operasyonuyla kurtuldum.Karnım düz ne giysem yakışıyor kendimi daha iyi hisediyorum.mutluyum.Rinoplasti ameliyatıda oldum yüzüme yakışan doğal görünümlü bir burnum oldu.Yüz ifadem değişmedi.ben memnunum sorunu olan herkese DR Güncel Öztürkle tanışmalarını tavsiye ediyorum.Kibar,güler yüzü ve mesleki becerisiyle herkese yardımcı olacaktı emin olun.sağlıklı mutlu kalın.

  IP: 78.163.141.YF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 46213

  Forma-1-copy-7

  Niymet
 • Estetik burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde hangi doktora gideceğim konusunda bir bilgim yoktu. İnternetten yaptığım araştırmalarla ve arkadaşlarımda tavsiyesiyle Güncel Bey' e gitmeye karar verdim. İlk muayeneden itibaren ilgili, güler yüzlü ve iyi karşıladı. Ameliyattan korktuğum halde doktorumun beni rahatlatması sayesinde bunu yendim. Ameliyat başarılı geçti ve herhangi bir sıkıntı olmadan, beklenenden daha çabuk iyileştim. Güncel Bey 'in sayesinde güzel ve doğal bir burna sahip oldum. Kendisine burdan teşekkür ediyorum ve kendisini tavsiye ediyorum.

  IP: 78.170.8.ZW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45429

  Forma-1-copy-7

  Şule
 • Doktorum Güncel beyle internetteki araştırmalarım özellikle tavsiyeEdiyorum.com da yazan hasta yorumlarını okuduktan sonra tanışmaya karar verdim, kendisine göğüs büyütme ve yüze yağ enjeksiyonu ameliyatı oldum, bana beklentilerimin üstünde doğal göğüslere ve yanaklara kavuşturdu, kendisi mesleğini severek yapan, pozitif, sanatkar,yetenekli ve başarılı bir cerrah, çalıştığı özel hastane tam donanımlı ve çalışanları da güleryüzlü ilgili ve Güncel hoca gibi titiz çalışan insanlar, kendisi ameliyat öncesi ve sonrasında da çok ilgili ve kendinizi hasta gibi hissetmiyor, geleceğin ünlü plastik cerrahlarından biri olacağına inanıyorum ve ısrarla tavsiye ediyorum.

  IP: 176.237.107.YJL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 55906

  Forma-1-copy-7

  Neslihan
 • Güncel Beyi facebook reklamlarında ilk gördüm.İzsiz burun estetiği sloganı ilgimi çekti.Netten biraz araştırdığımda makalelerine ulaştım,köşe yazılarını okudum.Ayrıca başarılı bir heykeltraş olduğunu öğrendim.Heykel sanatı da önemli derecede estetik görüş ve bakış açısı gerektirdiğinden, bu özelliğin Dr. Güncel Beyi diğer estetik hekimlerinden bir adım öne geçirebileceğini düşündüm. Estetik operasyonundan ilk aşamada çekinmeme rağmen Dr. Güncel Bey operasyon için bana oldukça güven verdi.Şuan operasyon sonrası 15. gündeyim.Operasyon öncesi septum deviasyonundan dolayı nefes alma güçlüğü çekiyorken şuan hem bu sorunum giderildi hem de estetik olarak burnum daha güzel bir görünüme kavuştu. Dr.Güncel Beyi tanımlayacağım sıfatlar; başarılı ve güven vericidir. Benim fikrim Dr.Güncel Beyin kişisel özellikleri arasında her zaman profesyonel,arkadaş canlısı ve sosyal olması yer alıyor. Yanında çalışanlara oldukça eğitici davrandığını farkettim. Acıbadem Fulya Hastanesinde kaldığım oda oldukça temizdi. teşekkürler,Öznur A

  IP: 88.224.156.CB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64944

  Forma-1-copy-7

  Öznur
 • Selam , öncelikle sunu belirteyim , bu siteye sadece memnuniyetimi samimiyetimle dile getirmek için yazıyorum . Ameliyat olmadan önce Dr Güncel Beyi hiç bir yerden tanımıyordum ve net üstünden arastırma yapıyordum . Her doktor için mutlaka olumsuz bir kaç yorum görüyordum , en sonunda hiç bir olumsuz referansın olmadıgı bir dr bulmustum o da Dr Güncel Beydi . Ameliyatın basından sonuna kadar ilgili , samimi , cana yakın ve uzman kişiliğiyle neden hiç olumsuz referansın olmadıgını ameliyattan sonraki başarısıyla da kanıtlayan bir dr kendileri. Ameliyatımdan sonra en yakın arkadaslarımın bile ameliyat oldugumu anlamadıgını eklemek isterim . "Estetik burun , doğal , güzel , dikkat çekmeyen burundur" der kendileri ve yaptığı işle de sözünün altına imzayı atar . Doktoruma , her ayrıntıyı dikkate alarak heykeltras edasıyla doğal burunlar tasarlayıp , kalitesini ve uzmanlıgını bana da kanıtladıgı için burdan çok teşekkür etmek isterim , kesinlikle tavsiye ederim..

  IP: 85.106.76.DJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 67451

  Forma-1-copy-7

  Onur
 • Kontrole gitmis oldugum ilk Dr kendileri zaten sonrasinda baska bir Dr'a gitmeyi düşünmedim eğer adres dogruysa tamamdir .Ve kararimi verdim .Çok profesyonelce yaklaşımından dolayı etkilendim hastaya dogru bildigimiz yanlislari anlatarak en gzl sekilde bilgilendiriyo defalarca sormaniza ragmen 🙂 hiç sikilmadan gereken ve olması gereken müdaheleyi en Gzl sekilde anlatıp doğru bilgiyi aktariyo. Kendileri cok güler yüzlü sempatik ve cana yakın Ve cok samimi kesinlikle eminim tanıdığınızda anlatılanların az olduğu anlayacaksınız .çok mutluyum Sayın Op.Dr güncel Öztürk 'ü tanıdığım ve ameliyat oldugum için tüm samimiyetimle anlatmaya çalışabildim kocaman sevgiler .....

  IP: 178.240.1.YZY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 58990

  Forma-1-copy-7

  Çiğdem
 • Daha önce hiçbir tanışıklık olmadı kendisini internet ortamında ki bilgileri ile tanıdım ve tavsiye edilmesi ile tedavim için servise gittiğimde tanıştık gayet tecrübeli görünüyordu.. tavsiye üzerine hastalığım hakkında polikliniğe gittim gayet tatmin edici bir şekilde kafamda ki bütün soru işaretleri hakkında olumlu cevaplar aldım doktorum tarafından ve burnumdaki rahatsızlığı ameliyat ile sonuçladı ve artık hiçbir şikayetim kalmadı.. mesleki açıdan yaklaşımı gayet olumlu gerçekçi ve hasta üzerindeki etkisi kaçınılmaz diğer uzmanlara göre en azından beni etkileyen ve ön plana çıkan yönü daha önce yurt dışındaki öğrenimi ve tecrübeleri.. işini iyi bilen sıcak yaklaşımlı ve gerçekçi tavrı.. güler yüzlü samimi ve tabi ki başarılı.. çalışma ortamı gayet güzel ve çalışanlarda kusursuz..

  IP: 109.228.198.YY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43075

  Forma-1-copy-7

  Mustafa E.
 • Merhaba, Güncel Bey ile bir çok internet sitesinde adının geçmesi üzerine irtibata geçtim. Kendisine mail atar atmaz, benimle ilgilendi ve hızlı bir dönüş yaptı. Yıllardır burun estetiği olmak istiyordum ve doğru doktoru bulmak için uzun süreler hem ben, hem de ailem bir çok kişiye danışmıştık. En son Güncel Bey ile irtibata geçtik. Kendisi nasıl bir yol izleyeceğimizi, ne aşamalardan geçeceğimizi, nasıl bir operasyon yapacağını sabır ve itina ile anlattığından bu operasyonu Güncel Bey'in yapmasına ikna oldum. Daha önce görüşmüş olduğum Plastik Cerrahlar benimle ameliyatın detaylarını paylaşmamıştı lakin Güncel Bey ile oturup detaylı bir şekilde neler olacağını konuştuk. Ameliyattan sonra adım adım neler yaşayacağımı da öncesinde konuşarak beni operasyona çok güzel bir şekilde hazırladı. Ayrıca kendisine neredeyse 24 saat mail yoluyla rahatlıkla ulaşabildim. Gerek operasyondan önce, gerek operasyondan sonra bütün sorularımı sabırla yanıtlayarak içimi her zaman rahatlattı. Buradan tekrar kendisine çok teşekkür ederim. Güncel Bey sadece bir Plastik Cerrah değil ayrıca bir heykeltraş yani bir sanatçı. Plastik Cerrahi ile heykeltraşlığı bir arada düşündüğümde ortaya çıkacak sonuçtan hiç şüphem kalmamıştı zaten. Kendisinin güler yüzlü olması, anlayışlı, sabırlı ve kararlı ve arkadaş canlısı tavrı da beni hem operasyon öncesi, hem de sonrasında hep motive etti. Yazımın sonunda herkese şunu söyleyebilirim. Estetik iyi yapıldığında size öz güven, mutluluk ve sağlık getiren harika bir operasyondur. Bizim yapmamız gereken ise doğru cerrahı bulmak: Bu doğru cerrahların en iyilerinden biri de hiç şüphesiz Güncel Öztürk'tür. Kendisine bana öz sağlığımı ve güvenimi geri kazandırdığı için sonsuz kere teşekkürler. Saygılarımla,

  IP: 95.6.76.BD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 67122

  Forma-1-copy-7

  Gizem K.
 • Ameliyat olmaya karar verdim ve internetten doktor arastirmaya basladim. Oncelik olarak her zaman doktorlarina guvendigim icin Acibadem Hastane si doktorlarini listeledim. Ilk olarak Guncel Ozturk e danismak istedim. Kafamdaki butun sorulari sordum, korkulari soyledim. Dogallik benim icin ilk siradaydi. Disardan bakildigi zaman yapay bir burun istemedigimi soyledim. Guncel Bey de sordugum her soruyu cok basit , anlasir bir sekilde cevapladi. Resimlerimi cekti ve bana en cok yakisacak ve dogal olacak burnu gosterdi. Ben de ameliyat olmaya karar verdim. Bu kadar kolay karar vermeme Guncel Ozturk un resim ve heykel sanatlatiyla da ilgilenmesinin buyuk etkisi oldu. Cunku kendisinin de soyledigi gibi estetik ve sanat ic iceler. Ameliyat bittikten sonra da cok ilgilendi ve iyilesme suresini de cok rahat bi sekilde gecirdim. Aylik kontrollere gittigimde ise bol bol sohbet ettik ve kesinlikle arkadas canlisi ve guler yuzlu bir insan. Yine ayni sekilde yaninda calisan asistanlari da guler yuzlu ve ilgililer. Bu gun bir kez daha iyiki Guncel Ozturk u tercih etmisim diyorum.

  IP: 178.240.151.BL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 72644

  Forma-1-copy-7

  Deniz
 • Güncel Bey görüştüğüm ilk estetik cerrahtı. Kapıdan girerken tedirgindim biraz ama bi süre sonra baktım arkadaşımla konuşuyor gibiyim. İlgisi, doğallığı, güven veren konuşması ve gözleri doğru yerde olduğunuzu hissettiriyor. 3 hafta kadar önce solunum sıkıntısı ve burnumdaki görünüme ilişkin ameliyat oldum kendisine. İyileşme sürecim şaşırtıcı derecede kısaydı. Şu anda çok rahat nefes alıyorum ve burnum çok doğal görünüyor. Herkesten tam not aldım. Güncel Bey’in maddiyat ya da şan/şöhret peşinde koşmaktan ziyade karşısındaki kişiye ve yaptığı işe değer verdiği için hem yaptığı ameliyatlarda hem de insan ilişkilerinde bu kadar başarılı olduğuna inanıyorum. Ya adam sanata gönül vermiş ne de olsa. Sonuç olarak siz de kendinizi teslim edebileceğiniz güvenli eller ve güler yüz- hoş sohbet arıyorsanız kendisine uğrayın derim.

  IP: 88.235.162.ZCY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 55022

  Forma-1-copy-7

  Meltem
 • kendisiyle işyeri ortamında tanıştık kendinden emin ve insana güven veren bir havası var şuan için botoks yaptırdım kesinlikle sonucu beni mutlu etti ama ilerisi için düşündüğüm başka müdahaleler var kendini sadece mesleki değil her yönü ile geliştirmiş işini son derece itina ve titizlikle yapan gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağına inandığım hasta psikolojisinden anlayan samimi ve seviyeli işinin etik kurallarına uyan bana göre mükemmel bir plastik cerrah soğukkanlı sakin ve bir o kadarda seri çalışan çalıştığı ekiple uyum içerisinde olan herkese tavsiye edebileceğim iyi başarılı bir cerrah

  IP: 212.156.99.FD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45734

  Forma-1-copy-7

  Yasemin
 • Güncel beyi uzun araştırmalarımdan sonra buldum bu konuda bana en iyi rehber tabi ki internet oldu 🙂 ama sadece internette okumakla olmuyor bu işler, ikili görüşme çok önemli tabi ben birçok doktorla görüştüm ancak beni kesinlikle ikna edemediler ama güncel bey sizin sormanıza gerek kalmadan kafanızdaki tüm sorulara cevap veriyor. ilk görüşmeden hemen sonra burun ameliyatı için tarih aldım, güncel beyin sloganı varya morluk yok şişlik yok diye inanır mısınız çok komplike bir burun ameliyatım olmasına rağmen dördüncü gün ne morluk nede şişlik kaldı ve birinci haftam ama harika nefes alıyorum herşeyin bu kadar basit olabileceği aklımın ucundan dahi geçmezdi, hem burnumda harika oldu bu kadarını beklemiyordum, gerçekten beklentimin üzerinde bir sonuç aldım, kendisi arkadaş canlısı, nezaketli, güleryüzlü, centilmen anlayacağınız tam bir istanbul beyefendisi, acıbadem hastanesi tercih etmiş olması bence harika bir seçim onun profesyonel kimliği ile örtüşen bir hastane, tüm çalışanlar son derece ilgili ve yardımsever, bana bir gece boyunca bebek gibi bakan acıbadem çalışanları yüreğinize sağlık sonuç olarak hasta mulu doktor mutlu 😀

  IP: 78.182.62.JL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 65533

  Forma-1-copy-7

  Zeynep G.
 • Doktor Güncel beyi burun estetik ameliyatı için internetten buldum. Özellikle seçmemin sebebi yurt dışında (Hollanda) yasadığım için; kısa surede toparlanıp işime başlamaktı. Ve daha önemlisi kemerli burnumdan kurtulup doğal bir görünüme ulaşmaktı. Bunların hepsini bir arada doktor Güncel beyin gerçekleştireceğine inanarak kendisine ameliyat oldum. Su an yaklaşık ikinci haftamdayım ve beklentilerim karşılandı. İşime tekrar başlayabiliyorum yüzümde bir morluk ve sislik olmadan. Doğallık açısından bakarsak, resimleri yan yana koyduğunda çok büyük fark görülüyor. Yüzüme direkt bakanlar estetik olduğumu fark etmiyorlar. Doktor Güncel bey, işini severek yapan, bilgili ve bunları anlayacağım dilde sabırla anlatan başarılı bir insan. Bilgi vermeye açık olması bir hasta için çök önemli bana göre. Kendisine başarısının devamını dilerim. Ayni zamanda yanındaki çalışan asistanlar güler yüzlü ve bilgi vermeye acık insanlar, bu beni geçirdiğim (öncesi ve sonrası) süreçte rahatlatmıştır.

  IP: 178.85.225.JJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 73348

  Forma-1-copy-7

  Ayse
 • Uzun zamandır istediğim ameliyatı olmaya kesin karar vermiştim. İnternette bu konuyla ilgili araştırma yaparken Güncel Bey'in yazıları karşıma çıktı, yaptığı işleri gördüm,hastalarının yaptığı yorumları okudum ve hemen ertesi gün görüşmek için randevu aldım.Kendisiyle görüşmemiz düşündüğümden daha iyi geçmiişti kafamdaki tüm soruların cevabını sormadan almıştım.Kendine olan güveni gözlerine yansıdığından o an hiçbir kuşku kalmıyor insanın aklında.Güncel Bey benim ilk görüştüğüm cerrahtı son da olmuştu, kapıdan çıkar çıkmaz ameliyat gününü düşünüyordum.Ameliyat olalı 2 ay oldu.İlk günden itibaren herşey o kadar hızlı ve yolunda ilerledi ki sonuç olarak doktorum hayalimdekinden daha güzel,yüzüme daha çok yakışan bir burun tasarladı.Kendisi güvenirliliğin ve profesyonelliğin tam karşılığı olan bir hekim bana göre. Ayrıca güleryüzlü, samimi ve ilgili olmasıda psikolojik olarak çok rahat hissettiriyor hastalarını.Güncel Bey benim karşıma çıkan büyük bir şanstıı. Ve benim gibi estetik ameliyatı olup hayata daha özgüveni yüksek bir şekilde devam etmek isteyen herkes umarım bu şansı yakalar 🙂

  IP: 212.156.78.YZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 69580

  Forma-1-copy-7

   Nur A.
 • Güncel beyi internette araştırma yaparken gördüm dikkatimi çekti öz geçmisini okudum.Benile gayet iyi ilgilenildi.Burun estetiği konusunda yardımcı oldular ve daha guzel bir gürünüme kavuşmamı sağladılar.Kusurlu olan burnumu kusursuz hale getirdi.Hastalarına karşı sıcak samımı ve içten olması diyer uzmanlara gore en belırgın halidir.Kişisel özelliklerıne değinecek olursak; Mesafeli, güleryüzlü konuşkan bir uzmandır kendisi.Burun konusunda sıkıntı çekiyorsanız eger mutlaka Güncel ÖZTÜRK' e ulaşım daha guzel bir buruna kavuşmanınızı sağlıyacaktır eminim.

  IP: 78.168.249.ZJJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41887

  Forma-1-copy-7

  Döne
 • Kendisini yine bu siteden buldum. Tavsiye eden kişi sayısına baktım, özgeçmişini inceledim ve poliklinikte tanıştım. Burnum için gitmiştim ve sağ tarafında bi deviasyon olduğunu söyledi. Bütün sorduğum soruları hoş görü ve sabırla cevapladı, anlattı. Kendisi ile konuşmadan önce hiç cesaretim yoktu ama konuştuktan sonra rahatladım ve bana cesaret verdi. Bence iyi bir Plastik ve Estetik Cerrahisi. Kendisi sabırlı, anlayışlı, sevecen ve olumlu biri. Ameliyat öncesinde de sonrasında da ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 78.170.175.ZY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42506

  Forma-1-copy-7

  Ayşegül
 • Güncel Bey'in ismini internet üzerinden burun estetiği konusunda uzman doktor araştirmalari yaparken gördüm. Daha sonra doktorumun internet sitesinden araştırma yaptım ve görüsmeye gittim. İlk görüşmemiz çok iyi geçti . Kafamdaki tüm sorulara tüm sıcakkanlılığı ve bilgileriyle cevaplar verdi Güncel Bey . Burun estetiği operasyonu hakkinda korkularımın yersiz olduğunu ve icimi rahat tutmam konusunda ikna edici tavsiyelerde bulundu. Güncel Bey'in en sevdiğim yönü hastalarıyla olan iletisimi ve verdiği güven. Asla gercek dışı sözlerde bulunmadı. Ameliyatim cok basarili gecti ameliyat sonrasi sislik morluk falan olmadi . Çok hafif bir ağrı oldu ilk gün o da basit bir ağrı kesiciyle geçti. Güncel Bey'in mesleki açıdan en sevdiğim yönü doğallığa verdiği önem . Diğer uzmanlara göre en farklı yönü bu bence . Doktorumu üç sıfatla tanımlıcak olsam . Gerçekçi, dürüst, başarılı. Kisisel özellikler ise Neşeli , pozitif , konuşkan , en önemlisi de çok ilgili . Çalıştığı hastane ortami ve çalışanlar gayet iyiydi. Ameliyatım suresince hicbir sorun yaşamadım . Doğal ve sağlıklı bir burun istiyorsanız istanbuldaki en başarılı doktor diyebilirim size . Hoşçakalın 🙂

  IP: 94.120.246.YLF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64449

  Forma-1-copy-7

  Buse
 • Bizde araştırdık en iyisinin Güncel bey olduğuna kanaat getirdik Güncel beyden önce muaneye oldum ama bana olmaz geçmez bu yanık izi dediler güncel beye muaneye gittim ve elinden geleni yapacağını söyleyerek izin büyük ölçüde geçeceğini söyledi çok samimi ve elinden gelenin en iyisini yapmak için çaba harcıyarak hastaya moral veriyor güleryüzü ve hastasıyla olan diyaloğu insanın hastanede olduğunu unutturuyo ben hastası olarak herşey için Güncel Beye teşerkürlerimi sunuyorum ve emin olun mutlaka sonuç alırsınız estetik konuda sorunları olan kişilere Güncel Beyi tavsiye ediyorum

  IP: 78.167.176.YDB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 38968

  Forma-1-copy-7

  Alev Ç.
 • Aynı kurumda çalışan yakınım vasıtasıyla tanıdım.Psikolojik olarak çok kötü bir durumda tanıştım.Gittiğim bir kaç doktor beni olumsuz etkilemişti.Tam ümitlerim bitmek üzereydi ki güncel bey ile tanıştım ve ilk muayenede ameliyat olmuş kadar mutlu oldum.Çok samimi karşıladı beni,kendine olan güvenine ve mesleki bilgisine hayran kalmıştım...Bana çok güven vermişti.Hiç tanımamama rağmen güvenilir ellerde olduğumu hissettim...Kendisi tarafından ameliyat edildim...Daha önce bir profesör(!) tarafından rinoplasti geçirmiştim ama sonuç tam bir fiyaskoydu...Burnum hem görünüş olarak çok kötüydü hemde diğer fonksiyonlarını yitirmişti..Güncel bey o bozuk burnu bir heykeltraş gibi yeniden yapmayı başardı..Mesleki açıdan son derece başarılı buldum çok titiz çalışıyor yaptığı şeyden de son derece emin..ayrıca yaptığı bir kaç ameliyatı gördüm oldukça başarılı ameliyatlar olarak görünüyordu...Kendisini tanıdığıma çok çok memnun oldum,çok şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum, Sivas Numune Hastanesi hastaları son derece şanslı bu şansı çok iyi değerlendirsinler bence... Kendisine bütün sınavlarında başarılar diliyorum umarım kariyerinde istediği hedefe ulaşır...

  IP: 78.167.251.ZC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 39032

  Forma-1-copy-7

  Sümeyye
 • Doktor beyi yaşadığım şehirdeki doktorları internetten ve hastanelerden araştırırken buldum. nefes darlığı ve burun kemiğimdeki eğrilik nedeniyle ameliyat olmam gerekiyordu bu konuda yardımcı oldu. mesleki açıdan çoğunluğun beğendiği bir burun şekil değil kişinin yüz hatlarına en uygun şekli uygulaması benim açımdan daha cazip gelmişti sonuçta herkez yüzüne uygun doğal bir görünüm ister.ameliyat öncesi korku bende çok azdı çünkü doktoruma güvenim tamdı bunedenle gayet rahat bi şekilde hatta sedyeyle ameliyathaneye götüren görevlilerin bile nekadar güler yüzlüsün dicek kadar rahat girdim operasyona ve sonrasında da tahmin ettiğimden daha rahat geçti ağrılar sızılar hafif bi ağrı kesiciyle hissedilmicek kadar az oldu. Doktor beyi 3 sıfatla tanımlayacak olursam yetenekli,ilgili,başarılı. Doktor beye ameliyat olduğum için gayet memnunum eğer tekrar plastik cerrahi gerekcek bi operasyon geçircek olursam mutlaka Güncel beye danışırım..

  IP: 78.181.241.ZW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 48089

  Forma-1-copy-7

  Elif (Hasta)
 • Burun estetiği yıllardır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim bir operasyondu, ta ki Güncel Bey ile tanışana kadar. Kendisini sosyal medya aracılığı ile tanıdım. Tanıdığım andan itibaren de inanılmaz pozitif elektrik aldım ve kesinlikle Güncel Bey'e ameliyat olurum dedim. Akabinde de tanışmak üzere kliniğine gittiğimde beni doktorumun güleryüzlü çalışanları ile doktorumun yapmış olduğu güzel heykeller ve resimler karşıladı. Güncel Bey ile konuştukça da sanki yıllardır tanıyormuşum gibi inanılmaz bir güven duydum. Kendisinin yaklaşımı da çok nazikti ve bana operasyon ve sonrası ile ilgili tüm süreçleri anlattı. Bu da bütün korkularımın azalmasını sağladı. Operasyondan bir gün önce de son kontrollerimizi yapmak üzere tekrar bir araya geldik. Operasyon inanılmaz derecede rahat geçti, sanki kendiliğimden uyudum ve uyandığımda artık yeni bir burna sahiptim. Güncel Bey hiç morluğumun olmayacağını söylemişti, gerçekten de ameliyatın ertesi günü bile yüzümde hiç morluk yoktu. Çünkü ameliyat esnasında burun kemiğim kırılmadı ve herhangi bir darbe almadı, bu yüzden oldukça rahat geçmişti. 7. gün sonunda atelimizi çıkarttık ve ben arkadaşlarımın yanına gittim. Herkes inanılmaz derecede şaşırdı, çünkü hiç morluğum ve şişliğim yoktu. 15. gün sonunda bandajlarımız da çıktı, artık kendimi kötü hissettiğim kemerli burnumun yerine kemersiz ve çok doğal görünen yeni bir burun gelmişti. Bugün de 16. günüm, iş yaşamına geri döndüm. gelen yorumlar beni çok memnun etti, herkes çok iyi göründüğümü söylüyor. 2 ay içinde daha da oturacak burnum, sabırsızlıkla 2 ayın çabuk geçmesini bekliyorum 🙂 Güncel Bey kesinlikle, güvenilir, samimi ve ailemden biriymiş gibi hisler uyandırdı bende. Bu yüzden bu operasyonu düşünen herkesin Güncel bey ile tanışmasını istiyorum. Hatta bugün beni gören arkadaşlarımın bazıları çevrelerinde estetik operasyon düşünen olursa Güncel Bey'i tavsiye edeceklerini bile söylediler 🙂 Kendisine çoookkk teşekkür ediyorum..

  IP: 213.14.55.YWB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 79940

  Forma-1-copy-7

  Ece D.
 • Sayın Güncel Beyi internet üzerinden rinoplasti konusunda araştırma yaparken buldum. Gerçekleştirdiği estetik ameliyatların sonuçlarını görünce kendisi ile burun ameliyatı konusunda görüşmeye karar verdim. İlk görüşmemizde doktor bey yapılacak burun ameliyatını çok detaylı bir şekilde anlattı ve tüm sorularımı cevapladı. Burun ameliyatı geçirmiş hastaların önceki ve sonraki resimleri gerçekten çok etkileyiciydi. Sadece bir doktor değil aynı zamanda bir sanatçı olması da estetik işini daha farklı bir boyuta taşımıştır. Yaklaşık bir ay önce kendisine burun ameliyatı oldum ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha gördüm. Ameliyatım çok rahat geçti, yeni burnum çok doğal oldu. Hem ameliyattan önce hem sonrasında doktorumun yanımda olduğunu hissettim. Güncel bey gerçekten çok profesyonel, işinde çok ciddi ama aynı zamanda da çok açık, güler yüzlü bir insan. Yaptığı işte çok başarılı ve bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor. Ayrıca, yanında çalışan Sevgi hanım ve Elçin hanı da çok güler yüzlü, dikkatli ve saygılı.

  IP: 88.150.133.CF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 73270

  Forma-1-copy-7

  Elena
 • Sevgili doktorumu internet üzerindeki araştırmalarım sonucunda buldum. burnumda geçirmiş olduğum kazadan dolayı hem şekil bozuklukları hem de nefes problemi vardı. Güncel Bey ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde bu operasyonu korkmadan gerçekleştirebileceğime karar verdim. Sizi dinler,dinler ve yine dinler 🙂 (benim gibi çok konuşanlardansanız) anlar ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en üst sonucu size verir. Karşısına bir kağıdın üzerine yazılmış bütün sorularınızla çıktığınızda da size anormal bakmaz 🙂 Asistanı Sevgi Hanım'a güler yüzü ,ilgisi doktoruma da yeni burnum için teşekkür ederim.

  IP: 88.248.136.ZBF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 74359

  Forma-1-copy-7

  Merve
 • Sevgili doktorum Güncel Öztürk'e internette kendisi ile ilgili yapılan yorumlardan ve hastalarının koyduğu resimlerden olumlu yönde etkiendiğim için ulaştım. Rinoplasti yani burun estetiği ile ilgili bilgi almak için muaynehanesine gittim. Öngörüşmede ameliyatı hangi teknikle yapacağını, ameliyat sonrasında nelerle karşılaşacağımı ayrıntılı bir şekilde anlattı. Daha önce yapmış olduğu ameliyatların öncesi ve sonrası resimlerini gösterdi. Gördüğüm resimlerdeki burunların ortak noktası, hepsinin çok doğal olmasıydı. En çok etkilendiğim tarafıysa kendine inanılmaz özgüveni vardı. Haliyle bu da doktorunuza güvenmeniz ve burnunuzu teslim etmeniz açısından çok önemli. Bn ameliyat olalı 2 hafta oldu. Ameliyat sonrası ağrım olmadı, yüzüm gözüm trafik kazası geçirmiş gibi de şişmedi. Sadece hafif bir ödem oldu yüzümde. O da zaten çok normal. Ameliyatın sonunda yeni burnumun fotoğrafını çekip, ameliyat sonrası bana göndermiş olması harikaydı. Bandajlarım açılana kadar o fotoğrafla idare ettim en azından. 1 hafta sonra atelim, bugun de bandajlarım çıktı ve yeni burnumu gördüğüm de eski burnumu unutup yenisini hemen kabullendim. O kadar doğal ve güzel bir burnum olmuş ki, gerçekten sevgili doktormun ellerine sağlık diyorum. Burun estetiği olmak isteyip, sonuçlarında neyle karşılaşacağından korktuğu için sürekli erteleyenlere doktorumu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...

  IP: 31.140.106.DF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 70103

  Forma-1-copy-7

  Deniz
 • Güncel bey ile bir doktor tavsiyesi sayesinde tanıştım.Üniversite öğrencisi olduğum için burun estetiği ile ilgili korkularım büyüktü,çünkü 1 ay sonra okul açılacak ve sosyal çevreme geri dönecektim.Ağrılı olurmu şekli çok yapay dururmu arkadaşlarım morarık ve şişik bir suratlamı görür beni gibi bir çok sorum vardı.Güncel bey den randevu aldım ve acıbadem fulya hastanesinde doktorla görüşme fırsatı yakaladım.Hastası olarak bütün sorularıma cevap buldum bana resimlerini gösterdiği önceki hastalardanda cesaret aldım gerçekten yaptığı her işe ciddi yaklaşmış ve yaptığı her burun doğal bir görünüme kavuşmuş.Hasta mahremiyetinede oldukça saygılı sadece hastası olanlar sizin resimlerinizi öncesi ve sonrası şeklinde görebilir.Hasta olarak ameliyat öncesi sonrası dahil her soruya cevap buldum.Ameliyata girdim ve hastane personeli ve doktorun sıcaklığıyla kolay atlattım ne morarık ne şişlik oldu 2. gün ayağa kalktım ve 5. günümde rahat nefes almaya başladım.10 gün sonra sargılarım açıldı ve kendim bile inanamadım doğal ve cici bir burna kavuşmuştum.Eski kemerli burnum gitmiş yerine estetikli bile denemeyecek kadar doğal ve düz cici bir burun gelmiş.Bu ameliyatı isteyenler bilirler ne kadar psikolojik bir ameliyat olduğunu.Kesinlikle insanın kendini sevmesi beğenmesi kadar değerli bir şey yok dünyada.Artık daha mutlu ve özgüvenli bir bireyim.Doktor Güncel bey bana göre bu işin en iyilerinden kesinlikle herkese tavsiye ederim.Ellerinde mucizeler var heykeltraş olmasındanda anlaşılacağı gibi.

  IP: 78.182.222.ZZW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 62691

  Forma-1-copy-7

  Sena
 • bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine burun revizyonu için gittim kendisine.. ilgili güler yüzlü bir doktor.. nasıl daha iyi olur düşüncesiyle inceleyerek ne yapacagını anlatarak yaptı ve yaptıgı ameliyattan memnun kaldım. yüz hatlarıma uygun doğal bir burnum var artık 🙂 söylemesem kimse estetik oldugunu anlamıyor bile.. ameliyat öncesi ve sonrası resim çekip karşılaştırabiliyor değişikliği daha detaylı görebiliyorsunuz.. diğer ameliyatımda malesef böyle bir imkan olmadı.. memnunum mutluyum tavsiye ediyorum 🙂

  IP: 81.215.50.CC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43156

  Forma-1-copy-7

  Hande Y.
 • Güncel bey bir arkadaşımın oğlunu burun ameliyatı yapmıştı .Onun aracılığı ile tanıştım.Bende meme protezi düşünüyordum başarılı bir doktor olduğunu duydum ve meme büyütme ameliyatı yaptırdım.Mesleki açıdan bilgili ve elinin çabuk olduğunu düşünüyorum .Çünkü başka bir hastanede ameliyat olan arkadaşımın ameliyatı benimkine göre bayağı uzun sürmüştü.Ameliyat sonrasıda bir sorun yaşamadım.Güncel bey bence mesleğinde başarılı ve güler yüzlü ameliyatımla ilgili herşeyi rahatça sorabildim ve cevaplarını aldım.Kendisine teşekkür ediyorum.

  IP: 78.168.12.FF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42124

  Forma-1-copy-7

  Fetiye
 • Basta sunu söylemem gerekiyor Güncel bey tamamen benim şansım:) kendisini internetten buldum fakat cok bir arastırma yapmadım okudugum tavsiyeler,kendisiyle ilgili edindigim bilgiler hemen randevu almama neden oldu.her zaman burnumu yaptırmayı dusunuyodum fakat olusucak morluktan acıdan ve şişlikten korkuyodum.bu konularda internet ne kadar önemli olsa da yüz yüze ikili görüsmenin cok daha önemli oldugunu bi gercek.ilk randevumuzdan sonra hemen ameliyat icin gün ayarladık ve 22 ocakta ameliyat oldum.kesinlikle korkularım bosaymıs yuzumde ne bir morluk ne de bir şişlik olustu. kendisinin de ilgisiyle güler yüzlülügüyle bu 10günü cok güzel atlattım.bantlarım bugun cıktı o kadar dogal o kadar güzel bir burun olmus ki doktoruma burdan da tesekkur ediyorum.iyiki cok fazla arastırma yapmadan Güncel Beyi bulmusum ve kendisine yaptırmısım son olarakta bidaha olsa bidaha kesinlikle Güncel Beye yaptırırdım

  IP: 78.182.137.ZZC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66095

  Forma-1-copy-7

   Ece Ş.
 • Yıllardır cesaret edip yaptıramadığım operasyonumu, hiç tereddüt etmeden ilk görüşmemde Güncel Bey'e yaptırmaya karar verdim. Kendisi güleryüzlü, mütevazi ve işinde çok başarılı bir doktordur. Tanıştığınızda siz de çok seveceksiniz. Ameliyat öncesi, ameliyatım ve ameliyat sonrası da çok başarılı geçti. Korkulcak bir ameliyat ama Güncel Bey yapıyorsa korkmaya gerek yok:)) ne morarma ne şişliğim olmadı, uyguladığı her işlem başarılı ve kalitelidir. yeni görünümden(burnumdan) çok memnunum, nefes problemim de kalmadı, gerçekten tavsiye ediyorum çok doğal ve güzel görünüm için.

  IP: 88.235.160.WZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 76588

  Forma-1-copy-7

  Seçil
 • I'm Furkan. I had breathing problem and went to the otolaryngologist. The doctor told me that i had nasal concha and i wanted to get a nose job so i met Mr. Güncel. After the operation i could breathe fine and my nose shape has changed how i wanted. He is a really good doctor. His clinic and the people he works with are great. Thank you for everything.

  IP: 78.186.9.FJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41474

  Forma-1-copy-7

  Furkan
 • annemin mesleği gereği tanıştım,annem aynı kurumda hemşire.bana operasyon öncesi geniş açıklamalarda bulundu ameliyata rahat girmeme sebep oldu.Burnumda nefes alma problemi yaşıyordum aynı zamanda çarpmada dolayı eğilmede vardı,şuan gayet iyi nefes alıyorum ve düzgün bir burna sahibim.hasta psikolojisi hakkında çok bilgili ,çok rahatlatıyor,sıcak kanlı ve samimi buldum.bence gayet başarılı ekstra bir çaba sarfetmesine gerek yok.samimi,ilgili,profesyonel diyebilirim.güleryüzlü ve konuşkan biri.gayet iyi bir ortamda çalıştığını düşünüyorum,mesai arkadaşlarıylada samimi ve sıcak bir ortamda çalıştıklarını düşünüyorum.

  IP: 78.163.103.YLW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40511

  Forma-1-copy-7

  Işık T. S.
 • Bu uzmanla hastanede çalışan yakınım vesilesi ile tanıştım. burnumdaki kırıktan dolayı nefes almakta zorluk çekiyordum.Dr. beye bu şikayetimden dolayı başvurdum.göstermiş olduğu ilgi, yakınlık ilk etapta etkilemişti.Daha sonra ameliyat olmaya karar verdim ve dr.bey bana rahat nefes almamı ve güzel görünen bi buruna sahip olmamı sağladı. Mesleki açıdan diğer uzmanlara göre samimi, yakın, mütevazi biri olarak gördüm.Operasyonel yönü bakımından daha önce tanıdıklarımın ameliyat olduğu drlara göre kat kat iyi bilgi, beceri, deneyime sahip olduğunu ameliyattan sonra daha iyi farkettim. Şu anki durumu zaten kendini fazlasıyla geliştirdiğinin işaretidir. Samimi,estetik,mükemmel. Kişisel özellikleri; samimi,sıcak kanlı,mütevazi,güleryüzlü, karşısındaki kişilerin görüşlerini dikkate alan ilk doktorlardan biri diyebilirim. Yanınnda çalışanlar dr beye başvuru yaptığım ilk günden beri gereken ilgi,yardım ve bilgilendirmeyi fazlasıyla yapmışlardır.Kendilerine çok teşekkür ediyor,başarılarının devamını ve güleryüzlerini hiç kaybetmemelerini temenni ediyorum. Sayın doktoruma ayrıca teşekkür ediyorum.Bu tür ameliyat olmak isteyen herkese tavsiye edeceğimi burada belirtmek istiyorum.

  IP: 212.156.99.LF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41088

  Forma-1-copy-7

  Birol C.
 • Güncel Bey işinde son derece uzman,akademik bilgisi fazlasıyla iyi olan ve ameliyat süreci ve sonrası hakkında bilgilendirmeyi detaylı olarak aktarabilen süper bir cerrah.Ben ameliyat olmadan önce birçok doktorla görüştüm.Fakat Güncel Beyin hastalarına olan yaklaşımını gördüğüm için ameliyat olmaya karar verdim.Fazlasıyla güleryüzlü,samimi,herhangi bir sorun olsa bile alakasını eksik etmeyen mükemmel birisi :)..Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştım.Detaylı olarak uyguladığı tekniği araştırdım.Ve ilk görüşmeden sonra yaklaşık 10 gün sonra burun estetiği ameliyatı oldum.İyikide tanımışım.Bu ameliyatı olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.Küçük,sihirli dokunuşlarla hayatınızda çok şey değişecek.Emin olun ki pişman olmayacaksınız 🙂

  IP: 78.176.191.ZB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64873

  Forma-1-copy-7

  Aysın A.
 • Öncelikle hersey için doktorum Güncel bey'e çok teşekkür ediyorum. Sayesinde içime sinen, yüzüme yakışan doğal bir buruna sahip oldum. Güncel bey'le tanışana kadar ameliyat olup olmama konusunda çok tereddüt ediyordum. Güven veren yapısı sayesinde ameliyata çok rahat girdim. İşinde gerçekten çok başarılı, çok profesyonel. Hiç ağrım olmadı. Ben çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve estetik olmayı düşünen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  IP: 176.219.146.YW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 84735

  Forma-1-copy-7

  E.Y
 • Güncel beyle yani doktorumla tavsiyeler ve araştırmalarım sonucu tanıştım.Geçirdiğim bir kaza sonucu burnumdaki sızlanma şeklindeki ağrıyı yok etmek ve şekil bozukluğunu düzeltmek amacıyla bilgi aldım ve ameliyat oldum hem ağrılarımdan hem de şekil bozukluğu nedeniyle rahatsız olduğum durumdan kurtuldum.Mesleğine bağlılığı, hastalarıyla ilgisi ,onlarla kurduğu iletişim çok güzeldi ve en önemlisi bilgisi yönünden çok başarılıydı.Bazı doktorlar hastalarıyla fazla ilgilenmez bir hastayı bir defadan fazla görmeye tahammül edemez bence doktorum hastalarından hiç bıkmaması ile diğerlerinden ayrılıyor.Tanıdığım kadarıyla yaşına rağmen mesleğinde oldukça başarılı ve tecrübeli biri.Doktorum kısaca çok tatlı, sempatik, arkadaş canlısı, iyi, hoş birisi.Yanında çalışan mehtap ablada çok iyi ve çok tatlı birisi.Doktorumun yanına gittiğim zamanlarda kurduğum diyaloglar sonucu onu çok sevdim bundan sonrada görmek istediğim veya gördüğüm zaman konuşmak istediğim birisi.Bulunduğu yer benim gibi hastalar açısından çok iyi ama bence kariyeri açısından daha iyi yerleri hak ediyor.

  IP: 78.162.202.ZYW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42774

  Forma-1-copy-7

  Emine K.
 • Güncel Öztürk'e burun estetiği konusunda uzman doktorları internet üzerinden araştırmalarım sonucunda rastladım. Gerek mesleki ve sanatçı altyapısı gerekse rinoplasti ameliyatlarındaki başarısı neticesinde başka hiç bir doktorla görüşmeden kendisini tercih etmeme neden oldu. Operasyonun hemen ardından morluk veya şişliğin oluşmaması ve baktığınızda bu kişi burun estetiği olmuştur demeyeceğiniz sonuçlar ortaya koyması profesyonel anlamda Güncel Bey'in başarısını ortaya koymaktadır. Ameliyatın hemen sonrasında sonucun istediğim gibi olacağından emindim. Operasyondan 2 hafta sonra bantlar çıktığında ise burnumun doğal, yüzüme uyan yapısı beni oldukça mutlu etti. Çevremde tereddütle yaklaşanların, sonuç neticesinde olumlu tepkisi ve yeni tanıştığım insanların hiç bir şekilde burun estetiği olduğumu fark etmemeleri benim için sürecin en önemli olan tarafıydı. Teşekkürler Güncel Öztürk.

  IP: 87.82.210.ZY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 72825

  Forma-1-copy-7

  Sıla
 • Merhaba, Dr Güncel Öztürk ile arkadaş ortamında tanıştım. Yıllardır burun estetiği yaptırmak istiyordum. Fakat çevremde gördüğüm kötü sonuçlar ( estetik olduktan sonra ifadesi bozulan veya çok yapay duran burunlar ) karar vermemi engelliyordu. Kendisinin plastik cerrah olduğunu öğrendiğimde, burun estetiği ile ilgili sorularımı yönelttim. Sürecin başından sonuna kadar neler yaşayacağımı ve nasıl bir sonuçla karşılaşacağımı detaylı bir şekilde benimle paylaşarak, yıllardır birçok doktorun yapamadığını yaptı ve beni ilk tanışmamda ikna etmeyi başardı. Sonraki süreçlerde yüzüme en uyumlu burunu birlikte tasarladık ve her tür endişemi samimiyetle ve sabırla gidermeye çalıştı. Ve nihayet 11 Ocak'ta ameliyat oldum. Ameliyat sonrası iyileşme sürecinin her anında destek vermeye devam etti. Şu anda yüzümle çok uyumlu ve doğal bir burna sahibim, henüz 15 gün geçmiş olmasına rağmen arkadaşlarım operasyon geçirdiğimi dahi anlamıyorlar. Tüm süreç boyunca arkadaşlığını ve uzmanlığını esirgemedi. Estetik yaptırmak isteyen herkesin mutlaka bir kere Dr. Güncel Öztürk ile görüşmesini tavsiye ediyorum.

  IP: 212.252.210.LB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 57541

  Forma-1-copy-7

  Sedat
 • Sağlık sorunum neticesinde ameliyat olmaya karar verdiğimden beri hep bir korkum vardı. İyi bir doktor araştırması yaptıktan sonra Güncel ÖZTÜRK ismini pek çok kişiden duydum ve duyduğum yorumlar, izlenimler gerçekten son derece iyi yöndeydi. Kimseden aksi bir yorum duymadım. Duyduğum bu yorumlar karşısında artık emindim ki Güncel Bey'le tanışma vakti geldi. Çok kısa bir sürede sorunum tespit edilip yakın zamandada ameliyat randevum verildi. Nefes alma sorunumun yanında şekil olarakta burnumun düzeltilmesini istiyordum. Ameliyat işlemi başarıyla gerçekleşti ve hiçbir şikayetim olmadı. Yüzümde şişlik ve benzeri şekilde morluk en az seviyede oldu. Şu an ameliyatımın 2. haftasındayım tam anlamıyla herşey normal ve sosyal hayatıma kısa sürede dönebildim. Burnumun yeni şeklindende çok memnun kaldım. Diğer hastalarındada gördüğüm şekilde insan anatomisine uygun bir burun şekli ortaya çıkarmaktadır. Bana soran kişilere Güncel Bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum ve kesinlikle burun ameliyatından korkmamaları gerektiğini düşünüyorum. Güncel Bey'le tanışma fırsatı bulup hastası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisini kısaca tanımlamak istersem bunlar; hastalarına karşı ilgili, kendine güvenen, güleryüzlü, bunların yanısıra da ciddi bir kişiliği olduğudur. Kendisine kariyeri boyunca başarılar diliyorum ve tekrar teşekkürlerimi iletiyorum..

  IP: 78.163.156.YJZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 44963

  Forma-1-copy-7

  Seda E.
 • Merhaba.. Ben dört sene önce burunumdaki kemikleri aldırmak ve düzgün bir görüntü oluşması için bir operasyon geçirdim fakat sonuç beni tatmin etmedi.. Bunun üzerine ikinci bir operasyon geçirmek istedim fakat aynı sonucu alacağımdan korktuğum için cesaret edemedim, güvenemedim.. Daha sonra üç tane arkadaşımın burunlarını gördüm, aldıkları sonuçlar çok iyiydi ve bana "Güncel Öztürk'e gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir dr. olduğunu, hem görüntü hemde nefes almakta hiçbir problemlerinin kalmadığını söylediler." İnternet üzerinden ve çevremde Güncel Bey'in hakkında bilgisi olan eczacı ve dr. tanıdıklar yardımıyla da biraz daha bilgi edindikten sonra gitmeye karar verdim.. Gayet başarılı bir operasyon geçirdim, sonuç beni fazlasıyla memnun etti, gerçekten anlattıkları kadar başarılı ve gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir dr., herkese tavsiye ediyorum.. Kendisine çok teşekkür ediyorum ...

  IP: 78.160.105.F

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45995

  Forma-1-copy-7

  Gülay
 • Sevgili doktorum Güncel ÖZTÜRK'e 2 ay önce burun ameliyatı oldum. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Burnumun yeni şeklinden aşırı derecede memnunum. Yüzüme yakışan gayet doğal ve güzel bir burna sahibim sayesinde. Güncel ÖZTÜRK'ten başkasına asla ameliyat olmam diyordum ve yanılmadım. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi bir cerrahtan öte, çok cana yakın birisidir. Eğer siz de estetik açıdan sorunsuz bir şekilde memnun kalmak istiyorsanız kesinlikle ve şiddetle "GÜNCEL ÖZTÜRK" ü tavsiye ediyorum. 🙂

  IP: 78.181.217.YWB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 77306

  Forma-1-copy-7

   Begüm İ.
 • Kahramanlar yalnızca çizgi romanlarda mı olur? 🙂 Ben şanslı olduğuma inanıyorum, gerçek hayatta bir kahramanla tanışma fırsatını yakaladım. “KAHRAMAN” diyorum; çünkü küçük, sihirli dokunuşlarla büyük mucizeler yaratıyor. Ve istiyorum ki siz de bu kahramanla tanışın… Onu anlatmaya ne kelimelerim ne cümlelerim yeter “Bazı şeyler anlatılmaz, yaşanır…”derler ya aynen öyle, yaşamalısınız. Güncel Bey her yönüyle mükemmel bir cerrah, kendisiyle tanıştığınız anda bana hak vereceksiniz. Eğitimi, kariyeri, tecrübesi, becerisi, profesyonelliği söze yer bırakmıyor, gerçekten takdire şayan. Öte yandan doğal, sempatik, güler yüzlü, anlayışlı, seviyeli, dürüst bir insan ve daha da önemlisi sizi dinliyor, saygı duyuyor, değer veriyor, kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Kendisiyle sohbet ederken doktor-hasta sohbetinden ziyade arkadaşınızla konuşuyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Ve emin olun görüşmenizin sonunda zaten kararınızı vermiş olacaksınız. Daha kapıdan çıkarken kafanızda ameliyat tarihinizle ilgili planlar yapmaya başlayacaksınız, benim gibi 🙂 Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum canım doktorumu… Ve buradan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum kendisine... Son olarak; Ameliyat öncesinde size tavsiyem korkularınızı, endişelerinizi, soru işaretlerinizi bir kenara bırakın. Gözlerinizi kapatın ve heyecanınızın tadını çıkarın. Bir de küçük sır; Uyandığında yepyeni bir senle tanışacaksın 🙂

  IP: 213.43.144.Y

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 68369

  Forma-1-copy-7

  E.N
 • Güncel Öztürk'ü uzun süreli araştırmalarımdan sonra internet aracılığıyla buldum. Kendisiyle görüşmeye gittim. Bana öylesine güzel bir enerji ve güven verdi ki, hemen yakın tarihte ameliyat olmaya karar verdim. Kapalı burun ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde bana ne anlattıysa her şey o şekilde gerçekleşti. Burnum doğal,yüzüme uygun ve kemersiz oldu. Güncel bey ameliyat öncesi ve sonrasında da çok ilgiliydi. Öncelikle benim için önemli olan kapalı ameliyat yapıyor olması ve diğer doktorların aksine güvenilir, işine oldukça fazla değer veren, estetik anlamda da bir çok başarıya sahip bir uzman olmasıydı. Aynı zamanda esprili,sıcak kanlı ve güleryüzlü biri. Yanında asistanlığını yapan sevgi hanım da tıpkı onun gibi. Güncel bey, yaptığı ameliyat ile hayatıma mutluluk ve özgüven kattı diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 94.122.72.LL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 71878

  Forma-1-copy-7

  Bengisu Y
 • -Daha önce hastası olmuş arkadaşlarım ve tanıdıklarımın tavsiyesi üzere tanıştım ilk olarak ciddi buldum. -Burun estetiği oldum sorunum çözüldü şu anki halimden çok memnunum. -İşine olan yaklaşımı ve ciddiyeti başarılı diğer doktorlardan öne çıkan yönü ise hastalarına daha çok özen göstermesi ve önem vermesi. -Bence kendini geliştirmesi gereken bi konu yok oldukça başarılı. -Başarılı,yetenekli ve güven veren. -İşinde ciddi kendine güvenen hastalarıyla konuşkan ve onlara karşı güleryüzlü en azından bana öyleydi. -Hoş ve güleryüzlü bir bayan ile çalışıyor çalıştığı yer yeterli sayılır ama çok daha iyi ortam olabilir.

  IP: 176.54.30.F

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42804

  Forma-1-copy-7

  Buğra
 • Hastaneden bir personelin tavsiyesiyle tanıştık. Burun ameliyatı olmak istiyordum. Burnumun içinde küçük bir sorun vardı, ayrıca görsel olarakta düzeltilmesini istiyordum. Güncel bey yapılması gerekenleri çok iyi tespit etti ve açıkladı. Yaklaşık üç saatlik bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası sonuçta oldukça iyi. Herhangi bir ağrımda olmadı. Bu kadar çabuk düzeleceğimi tahmin etmiyordum açıkçası. Burun ameliyatı olan yakınlarım var ve çok acı verdiğini söylüyorlardı. Neyseki öyle birşey olmad. Dr. bey güleryüzlü ve konuşkan. Çalışma ortamı da fena değil.

  IP: 78.163.142.YBC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45344

  Forma-1-copy-7

   S.Ö.
 • Tavsiye üzerine Güncel beye muayeneye gittim ameliyat hakkında bilgi aldım ve daha sonra ameliyata karar verdim. Güncel beyin almış olduğu eğitimi ve çalıştığı hastaneleri araştıdıktan sonra korkularım bitti.İlgi ve alakası ile açıklayıcı konuşmalarıyla nasıl bir ameliyat olacağını ayrıntılı bir şekilde öğrendim.Benimle aynı sorunu yaşayan bütün tanıdıklarıma hiç terettüd etmeden tavsiye ediyorum. Kendisinden çok memnun kaldım sorunsuz bir ameliyat gecirdim ve çok rahatım kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. . .

  IP: 78.167.248.Z

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45858

  Forma-1-copy-7

  Zeynep T. G.
 • Burun ameliyatım için doktor ararken sosyal medya daki arkadaşlarım sayesinde güncel bey'in sitesini gördüm.Daha sonra güncel bey'in röpörtajlarını yazılarını takip etmeye başladım kendimden emin olduktan sonra kendisini ofisinde ziyaret ettim. Güncel bey'le tanıştıktan sonra burnumdaki şikayetlerimi anlattım ve bana nasıl bi yol çizmemiz gerektiğini anlattı önce sağlık daha sonra doğallıktan yana olduğunu söyledi ve tam olarak duymak istediğim sözler bunlardı bence güncel'i diğer meslektaşlarından ayıran en büyük farkı aynı zamanda sanatla ilgileniyor olması bunun yanı sıra elinin çabukluğu,sakin,soğuk kanlı ve güler yüzlü olması kendisinin mesleki başarısıyla doğru orantıda olduğunu düşünüyorum.güncel bey mesleğindeki teknolojik gelişimi takip edip uyguladıkça mükenmelliğe ulaşacaktır. Kendisini 3 sıfatla tanımlamak gerekirse (güler yüzlü,içten,güvenilir) dir ama tercih etmem gerekirse bence güvenilirdik zaten kendini tam olarak teslim etmektir buda zaten herşeyi getiriyor güncel bey'i ziyaret ettiğim günden beri dikkatimi çeken özellikleri konuşkan,sıcak kanlı,samimi,içten,güleryüzlü ve tabiki güvenilir oluşu ilk tanışmada öne çıkan özelliği ve son olarak çalışma arkadaşları ofisindeki sıcaklık görülmeye ve ziyarete değer olduğunu düşünüyorum. Benim bukadar yanımda olduğunuz için çok Teşekkür ediyorum saygılarımla deniz k

  IP: 176.219.174.JF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 72801

  Forma-1-copy-7

  Deniz
 • Merhaba.. Ben dört sene önce burunumdaki kemikleri aldırmak ve düzgün bir görüntü oluşması için bir operasyon geçirdim fakat sonuç beni tatmin etmedi.. Bunun üzerine ikinci bir operasyon geçirmek istedim fakat aynı sonucu alacağımdan korktuğum için cesaret edemedim, güvenemedim.. Daha sonra üç tane arkadaşımın burunlarını gördüm, aldıkları sonuçlar çok iyiydi ve bana "Güncel Öztürk'e gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir dr. olduğunu, hem görüntü hemde nefes almakta hiçbir problemlerinin kalmadığını söylediler." İnternet üzerinden ve çevremde Güncel Bey'in hakkında bilgisi olan eczacı ve dr. tanıdıklar yardımıyla da biraz daha bilgi edindikten sonra gitmeye karar verdim.. Gayet başarılı bir operasyon geçirdim, sonuç beni fazlasıyla memnun etti, gerçekten anlattıkları kadar başarılı ve gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir dr., herkese tavsiye ediyorum.. Kendisine çok teşekkür ediyorum ...

  IP: 178.240.178.BW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 69304

  Forma-1-copy-7

  Semra
 • I had the breathing problem for a long time and decided to get a treatment. First, i went to the otolaryngologist. I had a surgery in 1998. After that my breathing problem and deformation on my nose got worse. I decided to get a treatment again and went to couple of otolaryngologists and they all told me to have a surgery again. So i decided to get a surgery again and in the meantime i also wanted to have rhinoplasty. I saw Mr. Güncel's website and read the information and went to his clinic. That's how we met. Even if it was the first time he was so kind and warm and it felt really good. I was very satisfied with every step of my treatment. So i recommend Mr.Güncel to everyone who wants to have rhinoplasty. Finally i want to say, don't have a surgery without seeing Mr. Güncel. Best of luck.

  IP: 78.167.247.YLD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 38822

  Forma-1-copy-7

  Ahmet
 • I met with Dr. Günce Öztürk thanks to a friend. I knew him as a kind, warm and person. I went to his clinic because of my nose shape and breathing problem. He did the surgery successfully and it is better than before. When i compare him with other doctors, he steps up with his good communication with his patients. It's obvious that he will be far more successful than today because of improving himself more and dedication to his job. long story short, he has all the qualifications that all doctors should have.

  IP: 78.187.15.ZJW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42641

  Forma-1-copy-7

  Serkan Y.
 • Burnumda sorunlarım vardı. Ameliyat olmak isityordum güncel beyin başarılı doktor olduğunu bilen tanıdık biri tarafından şiddetle tavsiye edildi. Bende bunun üzerine muayene için randevu aldım kendisinden tanışmamız bu şekilde oldu ve ameliyat oldum. kendisinden çok memnun kaldım. hastalarıyla genel olarak iyi ilgilenen, genç, alanında kendini geliştirmeye devam eden , kendine güvenen ve daha bir çok başarılı operasyonlara imzasını atabilecek yetenekli bir doktor kendisi. güncel beyin hastası olaraktan bende sizlere tavsiye ederim nerde olursa olsun gidin bulun kendisini görüşün derim.

  IP: 78.163.128.CJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 47266

  Forma-1-copy-7

  Emre Ü.
 • I went to his clinic with my friends recommendation and that's how we met. I think he is really good at his job. I am so happy with my new look. He is kind and warm. His clinic is like a hospital and the people he works with are very nice. He took good care of me before and after operation. He was as caring as like the first time at the check ups. I'm very satisfied and i recommend him to everyone.

  IP: 78.186.9.LB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40084

  Forma-1-copy-7

  Harun
 • Burun ameliyatı olmaya karar verip araştırmalara başladığımda sitelerdeki yorumları okuyarak tanıdım Güncel bey'i. Yorumlar o kadar olumluydu ki cesaret alarak görüşmeye gittim. İstediğim burnumun kemerinde kurtulmak ve onun yerine yüzüme uygun, rahat nefes alabileceğim en önemlisi de doğal görünümlü bir buruna kavuşmaktı. Görüşmede tüm istek ve çekincelerimi dile getirdim. Güncel bey tüm sorularımı cevapladı, fotoğraflarımı çekti ve bilgisayar programında ameliyat sonrası nasıl bir buruna kavuşacağımı gösterdi. Daha önceki hastaların resimlerine de baktım ve Güncel beyin profesyonelliği ve güvenilirliği sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyattan 3-4 gün sonrası şişlik morluk fark edilmeyecek kadar azalmıştı.10 gün sonra sargılarım da çıktı. Şu an ameliyat üzerinden yaklaşık bir ay geçti ve sonuçtan çok memnunum. Güncel bey'e teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

  IP: 78.163.91.CW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66629

  Forma-1-copy-7

  leyla
 • Doktorumu internetteki tavsiyeler sayesinde araştırarak buldum. Gittiğimde yanılmadığımı gördüm. Sıcaklığı ve içtenliği ile hasta psikolojisinden anlayan, her sorumu yanıtlayan, işin ehli bir plastik cerrah olduğunu göreceksiniz. Burun konusunda sıkıntılarım vardı ameliyattan herkes gibi korkuyordum. Kendisi kafamda hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde beni ameliyata ikna etti. Kendisinin sanatçı bir kişi olması, yurt dışı deneyimleri ve yaptığı işlere doğal bir güzellik katması onu diğerlerinden ayıran en önemli özellikleridir. Ameliyat öncesi ve sonrasında hep yanımda olduğunu hissettim. Ameliyat sonrası benim için daha kolay geçti. Ameliyat olalı 3 ay oldu. Doğal güzel bir görünüme kavuştum. Ameliyat olduğumu doğal durması sebebiyle çoğu insan ilk bakışta fark etmedi . Sadece bir değişiklik olduğunu fark ettiklerini ifade ettiler. Operasyon geçirdiğimi söyleyince şaşırdılar ve doğal güzel bir buruna sahip olduğumu söylediler. Kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Gidince farkı göreceksiniz.

  IP: 78.169.84.ZJL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 71879

  Forma-1-copy-7

  Duygu K
 • bir çok araştırmalarım sonucunda ismini çok duydum ve muayeneye gittim.4sene önce burun ameliyatı olmuştum ve çok problemler yaşadım burnumu mahvetmişlerdi sonra güncel beyin çok başarılı bir doktor olduğunu ,yaptığı ameliyatları gördüm hayran kaldım.kendisine muayeneye gittiğimde bana çok güven verdi sevecen ve güleryüzlüydü burnumu düzeltebileceğini söyledi ameliyat tarihi verdi 17.11.2011 deameliyat oldum sonuç muhteşemdi çevremdeki herkes inanılmaz şaşırdı çünkü eski halinden eser kalmadı çok güzel oldu kendisine çok teşekkür ediyorum.alanında oldukça başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum

  IP: 78.164.177.ZBF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45948

  Forma-1-copy-7

  Selma
 • Ameliyatımdan oncesi ve sonrası her anımda ilgisini eksik etmeyen, iyiki tercih etmiş etmişim dediğim sevgili doktorum Güncel Öztürk'e sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.Tereddüt etmeden herkese tavsiye ediyorum ve her aynaya baktığımda iyiki diyorum 🙂 bana bu güzel duyguları yaşattığı için öncelikle kendisine,ekibine ve çalıştığı hastanedeki tüm personele tekrardan teşekkür ederim.Artık istediğimden de güzel bir buruna sahibim hem doğal hem kemersiz 🙂 Yüzümdeki gülümsemeyi sağlayan sevgili doktorum Güncel Öztürk'ü tanımanızı şiddetle tavsiye ediyorum!:)

  IP: 212.252.73.CZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 76542

  Forma-1-copy-7

  Melike
 • Kuzenimin tavsiyesi üzerine gittiğim ve tanıma fırsatı bulduğum Güncel Hocam,tanıdığım en başarılı doktor.Doktorluğunun yanında bir birey olarak çok içten ,samimi ve güleryüzlü biri.Geçirdiğim kulak ve burun estetiğimi de hiç kuşkulanmdan yapmamın nedeni başta bana o güveni vermesidir.Ameliyattan önce de sonra da hiçbir kaygım olmadı. Ve yaptığı başararılı ameliyatlardan sonra yüzümdeki gülüseme baki kaldı. Ameliyattan sonra hiç bu kadar kendimi iyi hissedebileceğimi düşünmüyordum.İnsanın hiç tereddüt etmeden hastası olabileceği başarılı bir cerrah 😉 Estetik ameliyatı olmak isteyen herkese tereddüt etmeden tavsiye edebileceğim tek doktor.Sonsuz teşekkürler hocama .....

  IP: 78.182.184.BF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 62844

  Forma-1-copy-7

  Eser K.
 • I met him thanks to Dr. Fazilet Altın at the hospital. I had rhinoplasty. I had a breathing problem but thanks to him i don't have this problem anymore. About aesthetic, thanks to him i have a great nose now. Caring the patient like a friend is comes first. I'm sure he will be more successful if he is keep going like this. Friendly, warm and crew was like him too. I can't thank him enough. Thanks you for everything Güncel Öztürk.

  IP: 78.187.52.DF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 39948

  Forma-1-copy-7

  Enes Ye.
 • doktor beyden cok memnun kaldim ben meme kucultme ameliyati oldum cok ilgili hastalarina karsi isinde saygili gorevine iyi yapan hastasiyla cok guzel ilgilenen bir doktor herkeze tavsiye ediyorum cok memnun kaldim ameliyatindada cok basarili bir doktor ben yurt disinda yasayan biriyim dr guncel bey icin sivasa gittim orda ameliyat oldum cok tsk ederim dr guncel bey sayenizde cok iyi vede memnun kaldim TESEKKURLER cok guler yuzlu hastasini dinliyen alaka gosteren saygi gosteren biri yaninda calisanlarda cok saygili hijyenige onem veren isinde temiz titiz biri dr guncel ozturk bey

  IP: 82.243.207.YZB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40023

  Forma-1-copy-7

  Tulin
 • Dr. Güncel Bey'i tanımam tamamen tesadüf eseriydi. Burnumla ilgili nefes problemlerim vardı, şeklinden de memnun değildim ama şimdiye kadar böyle bir ameliyata hiç cesaret edemiyordum. Son zamanlarda nefes alamama şikayetlerim artınca bir doktor arayışına girdim. Dr. Güncel Bey'i internet araştırmalarım sonucunda buldum. Yazılarını okudum, başarılarını gördüm ve o çok korktuğum ameliyat bana pek de zor gelmedi. Görüşmek için Ankara'dan İstanbul'a geldim. Beni çok güzel karşıladı, ağırladı. Meraklarımı giderdi, ayrıntılı bir biçimde her şeyi anlattı. Kesin kararımı vermiştim. Güncel Bey'e güvendim. Ameliyatım çok iyi geçti, iyileşme sürecim de çok rahat geçti. Şu an çok mutluyum, memnunum, kendimi çok iyi hissediyorum. Güncel Bey'i tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Kıymetli ellerine sağlık. İşini en güzel şekilde yapan, naif, çok mütevazı bir doktor. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarının daim olmasını dilerim.

  IP: 46.197.3.ZBL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 61901

  Forma-1-copy-7

  Gizem
 • I went to his clinic because of a friend's recommendation. His kind and caring approach made me decide to have the operation from Mr. Güncel. He is very kind, caring and a wonderful doctor in his profession. His operations are very successful and one of them is mine. Thanks to him and his crew. I had no problem after the operation and i'm very happy with the results. I can recommend everyone with all my heart.

  IP: 88.252.103.YDL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41449

  Forma-1-copy-7

  Selma K.
 • Güncel Bey'e tavsiye üzerine gittim. İyiki de gitmişim çok memnun kaldım. Bugün 10. günüm hiçbir morluk ve ağrım olmadı. Güncel Bey kendini aileden biri gibi hissettiriyor. Kardeşi Elçin Hanım'dan bahsetmeden geçemeyeceğim . Kendisi çok içten, samimi, sıcak ve güleryüzlü. Güncel Bey'in doktor kimliği dışında ressam ve heykeltıraş kimliği de vardır. Güncel Bey' i meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği gelenleri hasta olarak değil sanat eseri olarak görmesidir. Bu nedenden ötürü misafirlerine çok nazik davranır ve güven verir. Burun estetiğinde çığır açmış bir doktordur. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum . Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım . Bana böyle doğal bir burun tasarladığı için doktoruma çok teşekkür ediyorum . ?

  IP: 88.245.249.DC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 79431

  Forma-1-copy-7

  Miray
 • He did my rhinoplasty surgery. I had no problem after the operation. I was so scared of this operation but with his kindness i forgot all the fears. He is a very understanding and kind person. I had my doubts before and i really needed to have this surgery. One of my friends had this operation with Mr. Güncel Öztürk and i wanted to see him. I made my mind in the clinic. I recommend Mr. Güncel to everyone. I'm sure you will be ralaxed after seeing him.

  IP: 78.163.153.ZYL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40334

  Forma-1-copy-7

  Duygu Ç.
 • merhabalar. Dr. GÜncel Öztürk ile tanışmış olmaktan,doktorum olmasından mutlu olanlardanım ben de. Burun estetiği (rinoplasti) düşünen ve işin zor kısmının doğru dr tercihi olduğunun bilincinde olup titiz davranan ve 1 yıldır dr tercihi için uğraşan biriyken Güncel Bey ile görüşmeye karar verdim. Kendisi görüştüğüm ilk doktordu,ilk görüşmemizde kendinden emin olması,size güven vermesi,ne istediğinizi anlamaya çalışması ve en en önemlisi doğal burun-güzellik-estetik kavramları hakkında düşünce yapılarımızın benzer olması sonucu ameliyat tarihimize karar verdik.Şu an ameliyatımın 7. günümdeyim ve çok mutluyum.Yüzümle uyumlu doğal, cici bir burnum var. Samimiyetiniz,güleryüzlülüğünüz için Güncel Öztürk ve ekibine teşekkür ediyor ve benim gibi rinoplasti konusunda titiz olan diğer arkadaşlarımı mutlaka Güncel Bey'le görüşmelerini öneriyorum.

  IP: 85.103.103.JZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64866

  Forma-1-copy-7

  Ayda K.
 • My aunt used to work with Mr. Güncel at the same hospital and that's how we met. He is really caring for his patients, i loved it. I had rhinoplasty and even i have a little swelling, i like the new look of my  nose.  He is also kind and patient doctor. I'm happy to meet and have my operation from him. I want to thank again from here. I recommend everyone...

  IP: 78.186.9.DY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43584

  Forma-1-copy-7

  Merve A.
 • Doktorumu arkadaşımın tavsiyesiyle buldum.Burnumda sağa deviyasyon ve burnumun şeklinde bozukluk vardı.Doktorum burnuma hem sağlıl açısından hemde estetik açısından başarılı bir müdahalede bulundu.Mesleki açıdan işine karşı titizliğini, işine olan bağlılığını ,iş hayatındaki deneyimlerini taktir ediyorum.Benim gibi burun ameliyatından korkan ve ikna olması zor olan bir hastayı yeteneğiyle ve yaklaşımıyla ikna eden bir kabiliyete sahip.Doktorumu 3 sıfatta tanımlamam gerekirse başarılı,yetenekli ve titiz diyebilirim.Arkadaş canlısı bir yapıya sahip olup hastasına gerekli mesafeyle yaklaşan karşısındaki insana gerek başarılarıyla gerekse davranışlayla güven veren bir doktordur.Temiz ve steril bir çaılşma ortamında arkadaş canlısı bir yaklaşımla başarılı bir doktor sizi bekliyor diyebilirim.Bana göre estetik; alınan eğitimin yanında el becerisi de isteyen bir alandır ve doktorum bu konuda çok yetenekli.Bunları benim gibi karasız,emin olması zor,ayrıntıcı biri sölüyorsa Güncel Öztürk gözü kapalı teslim olunacak bir doktordur:)

  IP: 78.163.149.J

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41380

  Forma-1-copy-7

  Esra
 • Güncel bey ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Arkadaşımda tıpkı benim gibi Güncel bey tarafından cerrahi bir operasyon geçirmişti. Bana kendisini tavsiye etti. Bunun üzerine bende kendisine başvurdum. Kendisini gördüğüm ve tanıdığım kadarıyla mesleğini en iyi şekilde sürdüren uzmanlardan birisi. Bana gerçekten rahatsız olduğum bir konuda en iyi şekilde yardımcı oldu. Güncel bey gerçekten mesleğini en iyi şekilde ifa eden uzmanlardan birisi. Hastalarıyla diyaloğu son derece iyi. Ameliyat öncesi ve sonrası hastanın moralini en üst seviyede tutuyor. Hastalara yaklaşım şeklini diğer uzmanlara göre daha iyi ve mütevazı buldum. Son derece cana yakın birisi. Kendisinin en azından bu çalışma ortamı için harika bir ekibi olduğunu söyleyebilirim. HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  IP: 78.168.193.BF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40791

  Forma-1-copy-7

  Abdullah K.
 • ben göğüslerimin büyüklüğünden şikayetçiydim ve ameliyat olmak istedim araştırma yaptım ve güncel öztürkün hem geçmişi hemde hasta yorumlarına bakarak ne kadar iyi bi doktor olduğuna karar verdim ve muayneye gittim.benimle çok güzel ilgilendi,beni neler beklediğini,olacakları anlattı moral verdi 🙂 ameliyat olduktan sonra gerçekten mucizeler yarattığını gördüm çünkü çok büyüklerdi.güncel beyin sayesinde sağlık ve görüntü açısından mükemmeliyete ulaştım diyebilirim.bu yüzden ona çok teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ediyorum böyle işinde uzman doktor herkese lazım 🙂

  IP: 78.163.159.YJD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 46098

  Forma-1-copy-7

  Zülal G.
 • Benim burnumda sorun vardı,daha önceden gittiğim doktorlar da ameliyat olmam gerektiğini söYlemişlerdi ama estetik olmak aklımda yoktu, doktorum Güncel Beyi tanıdıktan sonra fikrim değişti ve şuanda çok güzel bir buruna sahibim, dış bozuklukları tamamen yok oldu hemde nefes alamama sorunumda ortadan kalkmış oldu.Gerçekten çok cana yakın, işinin uzmanı güleryüzlü,sempatik bir doktor olarak tanıdım kendisini.Ameliyat olmadan önce çok ürkek bakıyordum olaya.Çünkü çevremde gördüklerim beni etkiliyordu ya güzel olmazsa falan diye ama şuanda çok memnunum ve iyi ki yaptırmışım, iyi ki Güncel Beyle karşılaşmışım.Bundan sonra estetik açıdan ne şikayetim olursa olsun her zaman bu doktoruma gitmeyi düşünüyorum ve çevremde de benim yaşadığım sorunlara sahip kişilere de öneriyorum.

  IP: 88.252.106.YDZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41704

  Forma-1-copy-7

  Cansın Ç.
 • Hi. I'm one of Mr. Güncel's patient. I was always scared and ran from surgery even i had a real problem with my nose. I wanted to get information from a friend who is also Mr. Güncel's patient. My friend told me that he was a great doctor and didn't have any pain like everybody tells. I went to Mr. Güncel's clinic with my friend's recommendation.   I wanted to have the operation right after the consultation. Because he was kind, warm and giving confidence. I had my operation without any problem. After the operation i had no problem. No pain, no bleeding, no buises or over swelling. Now i can breathe easier and i like the new shape very much. So i recommend everyone who wants to have rhinoplasty should see Mr. Güncel.

  IP: 78.165.55.WW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 38252

  Forma-1-copy-7

  Gaye A.
 • Güncel Öztürk ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine iletişime geçtim. Ben yıllardır sağlıklı bir şekilde nefes almamakla birlikte burnumun ucunun düşük olması sebebiyle rahatsızlık duymaktaydım. Güncel beyden randevu aldım ve kendisi tüm aşamaları bana anlatarak kendisine fazlasıyla güvenmemi gerektirecek bir görüşme geçirdik ve ameliyat olmaya karar verdim. Mesleki açıdan kendisi başarılı bulduğum yanları; hastanın kendisini güvende hissetmesini sağlaması, ameliyat süreciyle ilgili detaylı bilgi vermesidir. Güncel beyi 3 sıfatla tanımlamak gerekirse; güler yüzlü, açık ve güvenilir olması yerinde bir tanımlama olacaktır. Kendisinin yanında çalışan asistanları ameliyat süreci ve sonrası içinde oldukça ilgililerdi. Güncel Bey'e güvenip ameliyat olduğum için çok memnunun.

  IP: 151.250.38.YCD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 72375

  Forma-1-copy-7

  Elif
 • Bir tanıdığımın çene ameliyatında gösterdiği başarıya istinaden Güncel Bey'i tanıma fırsatım oldu.. Benim problemim 4 yıl önce başka doktor tarafından yapılan yanlış bir burun ameliyatı buna bağlı olarak nefes problemi ve şekil bozukluğuydu. Kendisine muayene olana kadar bu anlamda doktorlara güvenini kaybetmiştim ama yine de fikrini almak adına muayene olmaya karar verdim ve kendisini çalıştığı kurumda Acıbadem Hastanesinde ziyaret ettim ilk muayenede ameliyat olmaya karar verdim çünkü; Güncel Bey, burnumdaki yapılan hataları ve ne yapılması gerektiğini detaylı, açıklayıcı bir şekilde anlattı,tüm sorularımı sabırlı bir şekilde cevaplandırdı. Ve ben sorduğum tüm soruların cevabını kendisinden aldım.Her soruda kendinde emin ve açıklayıcı ifadesi ona güven duymanıza neden oluyor. Aklımda ameliyat olmak yokken ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyatımı oldum ameliyatım uzun sürdü çünkü çok problemli bir burunu ameliyat etti kendisine ameliyatımda gösterdiği sabır için ben ve ailem minnettarız. Bugün ameliyatımın 5.günü ilk andan itibaren yüzümde hiçbir morluk olmadı etrafımdaki insanlar yüzümde biraz ödem olmasına rağmen yapılan ameliyatın başarısını görebiliyor bende aynada baktığımda farkı çok fazla görüyorum. Ameliyat sonrası da desteğini hiç esirgemedi.Güncel Bey doktor olması yanında başarılı bir heykeltraş heykelden anlamasanız bile eserlerinden başarısını görmek mümkün. Heykellerindeki güzel burunlar bile sizin kendisine güvenmeniz için tek neden olabilir:) Kendisini 3 kelime ile açıklamak istersem ona haksızlık etmiş olurum ama özetle; Güleryüzlü, zeki, karşısındaki insanın ondan beklentisini kavrayabilen, kendinden emin..Ve bence yaptığı işi çok seviyor asıl başarısı bu.. Bende sağladığı bu memnuniyetten dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum...

  IP: 88.235.181.YZJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 61340

  Forma-1-copy-7

  Sinem K.
 • Yaklaşık iki hafta önce Dr. Güncel Öztürk kapalı burun ameliyatımı gerçekleştirdi. Uzun zamandan beri estetik ameliyat olmak istediğim halde, beni ikna edecek ve güven verecek bir doktor karşıma çıkmadığı için hep ertelemiştim ancak Güncel bey ile karşılaşmam ve kendisinin bana güven vermesiyle bu ameliyatı olmaya karar verdim. Şu an ikinci haftam ve gerçekten de ameliyat öncesi bana söylediği şeyleri yaşıyorum. Yani ameliyat sonrasında morarma olmadı ve ilk gece dışında ağrım yoktu. Sadece hafif bir şişliğim var. Burun şeklimden memnunum. Doğal bir burnum oldu.Burnumdaki deviasyon düzeltildi ve senelerce rahat nefes almamı engelleyen sorunum ortadan kalktı ,artık rahat nefes alabiliyorum. Kendisi işini çok önemseyen ve hastalarıyla birebir ilgili bir doktor. Dr.Güncel Öztürk'ü bu ameliyatı olmak isteyen ve tereddütleri olan herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 78.180.90.YZD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66638

  Forma-1-copy-7

  C.C
 • Sınıftan bir arkadaşımIn tavsiyesiyle Güncel beyle tanıştım.Çok memnun kaldığını ve benim de gitmemi tavsiye ettiĞİnİ söyledi.İlk gördüğümde bu doktora güvenebilirim hissiyatı bulundu nedense.belkide daha önce araştırdığım içindir.Daha önce 2 arkadasın burnunu gördüm ve beğendim ve konuştum sorular sordum aklıma ne geldiyse.Benim şikayetim nefes almaktı sıkıntı en önemliside burnumda kemer olmasıydı.Bu beni çok rahatsız ediyordu.hem estetik hem sağlık açısından şikayetciydim.Ameliyatımı oldum ve şuanda çok memnunum kendime daha bir güvenim geldi.Hiçbir şikayetim kalmadı.Güncel bey genç yaşta olmasına rağmen mesleğinde kendini geliştirmiş ve çokta başarılı olduğunu düşünüyorum.Ve ilerde daha iyi yerlerde olcağınıda umut ediyorum.Güncel beyi başarılı,güvenilir,işinde ciddi biri olarak tanımlayabiliirim.yeri geldiginde güleryüzlü yeri geldiginde ciddi olabilen biri en önemlisi bence cana yakın olması.Güncel beye herşey için çok teşekkür ediyorum.Mesleğinde başarılar diliyorum...

  IP: 85.104.212.YDF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 46974

  Forma-1-copy-7

  Havva Nur K.
 • Tek kelimeyle mesleğinde mükemmel bir doktor,bana uygulamış olduğu burun estetiği ameliyatı sadece ben değil tüm arkadaş çevremde hayranlık uyandırdı diyebilirim,mesleğini büyük bir özenle ve hastalarına karşı çok sıcak bir ilgiyle yaklaşması açısındanda takdire şayandı doğrusu...benim hem sağlık hemde psikolijik açıdan içinde bulunduğum sıkıntıdan kurtulmamda yapmış olduğu tıbbi müdahale için gerçekten çok minnettarım,ayrıca meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum ,teşekkürler Güncel Hocam,hayata bakış açımı bile değiştirdiğiniz için.........

  IP: 78.163.150.ZD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42600

  Forma-1-copy-7

  Fadime
 • Canım doktorumla bundan 1 ay önce tanıştım,senelerdir ertelediğim ve asla cesaret edemediğim burun estetiği operasyonu ile ilgili çok çok ayrıntılı bir görüşme yaptık.Bana her şeyi ayrıntılı olarak(olumlu olumsuz) anlattı. Ankarada yaşıyor olmama rağmen ,herşeyi göze alarak istanbulda ameliyat olmaya karar verdim. şu anda ameliyat olalı 1 buçuk hafta oluyor,ne morlugum ne şişliğim ne ağrım oldu,çok doğal ve çokk güzel bir burna sahibimm.amaliyatın her aşamasında yanımda olan,hala hergün aradığım,başının etini yediğim halde benimle sonsuz ilgilenen GÜNCEL ÖZTÜRK doktoruma çookk teşekkür ederimm. O bir SİHİRBAZ...

  IP: 85.110.88.YZY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66080

  Forma-1-copy-7

  Elif
 • güncel bey'i basından,sosyal medyadan takip ediyordum. burun ucu estetiği olmaya karar verdikten sonra görüşmeye gittim,yüzüme doğal görsel bir burun tasarladı.ikna oldum ameliyat olmuş gibiydim kendimi güvende hissettim her soruma cevap aldım .ameliyat öncesi ve sonrasında ne vaadettiyse daha fazla memnun kaldım.ameliyattan sonra morluk ve şişlikler 3 gunde gecti hiç ağrım olmadı.1ay 1hafta oldu operasyon geçireli herşey doktorumun söylediği gibi daha da yolunda ilerliyor,cok başarılı bir sonuç aldım,kimse estetik olduğumu anlamıyor,burnumu cok seviyorum doktorumun ellerine sağlık.güncel beyi genç,azimli,dürüst olarak tanımlayabilirm.ilgili samimi güleryüzlü konuşkan ve cok içten benim doktorum elleri dert görmesin F.T.

  IP: 78.174.65.FZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 63426

  Forma-1-copy-7

  Ferdi
 • güncel beyle aynı hastanede uzman olan fazilet hanım tavsiyesiyle tanıştım. kendi dalında en başarılı hekim olduğunu ve herkesin memnun kaldığını öğrendim ve bnde gitmeye karar verdim.eskiden beri rahatsız olduğum burnum dolayısıyla kendisiyle görüşmeler yaptım. daha sonra eve geldiğimde pcden de araştırdım ve başarılı geçmişi özelliklede yurtdışı deneyimleri ile tamamen karar verdim zaten güleryüzlü davranışlarıyla ve içten tavırlarıyla kendimi ona güvenle emanet edebileceğimi anladım..bnce kendisine katabilecek bir artısı kalmamış ve mesleğinin en zirvesinde olan bi doktor..onu tanımlayacak olursam 1.mükemmel bi doktor 2.mütevazi 3.çok sempatik =) olması..bnce gayet güleryüzlü ,sabırlı,işinin ciddiyetinin farkında olan bi doktor..ekibide kendisi gibi başarılı... güncel beyi tanıdığım için çok mutluyum herkese kesinlikle tavsiye ediyorum mükemmel bi sonuç için en doğru adres bnce...

  IP: 78.162.201.ZJZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40487

  Forma-1-copy-7

  Buket
 • iş arkadaşım kendisine ameliyat olmuştu onun tavsiyesi üzerine tanıştım burnumdaki kemik büyümesinden dolayı burundan nefes almakta zorlanıyordum ve şu an durumum gayet güzel hem muayene esnasında olsun , hem ameliyat öncesi ve sonrasında olsun olumlu yaklaşımıyla ve kibar yaklaşımıyla moralimi yüksek seviyede tutmamı sağladı yaptığı operasyon da gayet başarılı oldu ameliyat öncesinde ve sonrasında muayene ve kontrollerde gayet ilgiliydi her sorumu net bir şekilde açıklayarak cevapladı Güncel hoca sıcak kanlı , samimi , güleryüzlü , hastalarına karşı ilgili birisi çalıştığı yer bence böyle başarılı bir doktor için küçük olmasına rağmen yanında çalışanlarla hastalarıyla olduğu gibi gayet yakın ve samimi bu samimiyetini yanındaki kişilere de yansıtmış onlar da Güncel hoca dan farksız gayet ilgililer

  IP: 85.106.171.B

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43596

  Forma-1-copy-7

  Serhat
 • Güncel Beyi, KBB uzmanı doktor arkadaşım tavsiye etti, muayeneye gittim. burun ameliyatı olmam gerekiyordu. korkularım vardı fakat ilk muyenede korkularım azaldı. ameliyatımı oldum. ameliyat sonrasında insanların korkuttuğu ağrılarım hiç olmadı. doktor beyin sorduğum her soruya sabırla cevap vermesi, beni ameliyat öncesi ve sonrası sürekli bilgilendirmesi bana göre diğer doktorlardan onu ayırt eden en büyük özelliğidir. güleryüzlü, ilgili ve konuşkan bir hekimdir. yanında çalışanlar iyi fakat Güncel Bey, bence hasta ve doktor açısından daha iyi olan bir hastanede olmayı hak ediyor. kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. bizlerin Güncel Bey, gibi doktorlara ihtiyacı var.

  IP: 78.163.138.JY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45861

  Forma-1-copy-7

  Fahriye
 • ben stajyer hemşire olarak çalışıyorum kendisini hastaneden tanıyorum tavsiyeler sonrası ve kendisiyle girmiş olduğum ameliyetlardan sonra ameliyet olmaya karar verdim. ilk izlenim olarak kendisine güvenen başarılı bir doktor olarak buldum. bana her konuda sorduğum merak ettiğim sorularda gayet açıklayıcı ve bilgilendirici cevaplar verdi. bilgi ve becerilerini çok beğendim. kendisini mesleki açıdan ve her yönden gayet güzel geliştirmiş. bence bu alanda bulabileceğimiz en iyi doktorlardan biridir. güler yüzlü ve hastalarıyla gayet ilgili olması diğer uzmanlara göre kendisini daha ön plana çıkarmıştır. kendisini 3 sıfatla tanımlasaydım bu : güvenilir becerikli ve sempatik olurdu. çok memnun kaldım teşekkürler güncel ÖZTÜRK... gizem....

  IP: 85.110.104.ZJF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42838

  Forma-1-copy-7

  Gizem
 • -yapmış olduğu başarılı ameliyatlar sayesinde ismini çok duydum ve kendisine muayene için gittiğimde tanıştım. -hizmeti için olumsuz bişey söleyemem ,gayet başarılı ve profesyonel bi doktor.benim burun kemiğimde sorunum vardı ve bu konuda çok yardımcı oldu ve sorunumu çok güzel çözümledi. -yapmış olduğu ameliyat hakkında gayet iyi açıklamalarda bulundu, her detayına kadar açıklama yaptı.hastalarının sağlıklı bir şekilde olması için elinden gelenin fazlasını yapıyor.işinde çok titiz bi doktor.çok yardımcı oldu her konuda emeğini esirgemedi.diğer doktorlar gibi değil. -zaten mesleğinde gayet mükemmel bi doktor. -BAŞARILI, GÜVENİLİR, MÜKEMMEL BİRİ. 🙂 -sempatik, güleryüzlü, konuşkan, sıcakkanlı, çok tatlı .... -çalıştığı insanlar ve çalıştığı ortam güven verici bi yer. hiçbi şekilde olumsuz bi yönle karşılaşmadım.... HİÇBİR PİŞMANLIK DUYMADIM.. EMEĞİNİZE VE ELİNİZE SAĞLIK...... HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER..... İYİKİ DE GÜNCEL ÖZTÜRK DİYORUMM :)))) SAYGILAR....

  IP: 78.162.201.YBD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42728

  Forma-1-copy-7

  Emine K.
 • Hello My name is İlhami. I had a rhinoplasty from Güncel Öztürk and till the splints were taken, everybody loved my new nose shape. I came to his clinic because one of my friends had a rhinoplasty before from him and i saw the results before. The other doctors recommended him too. He is a very kind person. I'm really happy to be his patient. I recommend to everybody who wants to have rhinoplasty. Thank you for everything.

  IP: 85.104.96.B

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41559

  Forma-1-copy-7

  ilhami
 • Güncel Bey'e burun estetiği ameliyatı oldum. Birçok doktorla görüşmeme rağmen, bana en çok güven veren doktordur. Ayrıca heykeltraşla ilgilenmesi dikkatimi çekmiştir. Herkesin farkettiği genel burun hatlarımın sorunu dışında, sadece benim gördüğüm detaylı sorunları da farketmiştir. Derdimi anlatamama gerek kalmadan, o zaten beni direk anlamıştır. En önemli şeylerden biri de, ameliyat sonrası çok çabuk toparlanmam ve acısız bir ameliyat geçirmiş olmamdır.

  IP: 95.13.57.YDB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 67036

  Forma-1-copy-7

  Sena
 • Merhaba, Adım Elif. 18 yaşındayım. Burun estetiği ameliyatı olmayı düşünüyordum ve internetten araştırma yaparken tavsiye edilen doktorlar arasında Güncel Bey'in adını gördüm. Güncel Bey ile ilgili araştırmalarımı ilerlettim ve kendisiyle ilgili daha ayrıntılı bilgiler edindim. Randevu alıp ilk görüşmemizi yaptıktan sonra ben ve annem ameliyata çoktan ikna olmuştuk zaten. 🙂 Görüşme esnasında fazlasıyla ilgili,bilinçli,güleryüzlü biri vardı karşımızda. Ameliyat günü geldi. Ameliyatımdan önce yanıma geldi ve onun verdiği güven ve rahatlık benim bütün heyecan ve endişelerimi bitirdi zaten. Ameliyattan sonrasında da yine ilgisi ve güleryüzüyle hastalarını rahatlatmayı başarıyor Güncel Bey. Çok uzatmak istemiyorum şuan yeni burnumla 1. ayım ve ben o kadar mutluyum ki. Tahmin ettiğimin ve beklediğimin çok çok ötesinde güzel bir burnum oldu üstelik daha 1. ayım olmasına rağmen. Çevremdekilerin tepkileri beni daha da mutlu ediyor. Herkes burnumun bu kadar doğal görünmesine çok şaşırıyor. 🙂 Artık özgüveni daha fazla,girdiği ortamlarda kendisini daha iyi ifade edebilen ve aynaya baktığımda mutluluğu hissedebilen bir genç kızım. Bunu Güncel Bey'e borçluyum. Güncel Bey görsel yetisi çok yüksek bir insan. Heykeltraş bir babanın oğlu olması ve kendisinin de ortaya çıkardığı eserlerinin olması onun yeteneğini daha da artırıyor. Güncel Bey için doğallık çok önemli ve şu ana kadar hiçbir hastasına yapay bir burun estetiği yaptığını görmedim. Sonradan tanıştığım insanlar burnumun estetik olduğunu kesinlikle anlamıyorlar bu çok önemli bir faktör. Güncel Bey'i 3 sıfatla tanımlamak gerekirse ben onu başarılı,istekli ve yetenekli biri olarak tanımlarım. Güncel Bey'in kişisel özelliklerinden en belirginleri hastalarına karşı her zaman güler yüzlü ve ilgili olması,sabırlı oluşu(hastalarının her sorusuna ve problemine memnuniyetle cevap vermesi ve çözümler üretmesi), işini fazlasıyla ciddiye alması ve benim gözlemlediğim kadarıyla işine fazlasıyla aşık bir insan olması. Bunun dışında Güncel Bey'in yanında çalışanlar da bize karşı her zaman gereken ilgi ve alakayı gösterdiler. Randevular konusunda her zaman yardımcı oldular ve onların da güleryüzlü tavırları beni mutlu etti. Güncel Bey'in kız kardeşi Elçin Hanım'a her zaman ulaşabileceğim bir telefon numarası var ve oradan ona en ufak bir sorum olduğu zaman bile çekinmeden soruyorum ve o da benim gibi Güncel Bey'e burun estetiği ameliyatı olmuş birisi olarak bana yardımcı oluyor,benimle ameliyattan öncesi ve sonrasıyla ilgili tüm deneyimlerini paylaşıyor. Kısacası Güncel Bey burun estetiği olmak isteyenler için ilk uğranması gereken doktor. Zaten Güncel Bey ile görüştükten sonra eminim ki kararınızı vermiş olacaksınız. Ben Güncel Bey ile ilgili en ufak bir olumsuzluk yaşamadım ve Güncel Bey'i bu ameliyatı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim. Elif.

  IP: 212.156.45.ZJF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 74493

  Forma-1-copy-7

  Elif
 • I met him during my examination and i found him so kind. I had a breathing problem and had an operation about it. Mr. Güncel does his job so good. He cares his patients more than any other doctors. I think there was no flaw about him. I was like reborn after the operation. I recommend everyone Mr. Güncel.

  IP: 78.186.11.ZYB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40075

  Forma-1-copy-7

  Mecit Ku.
Info
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

/* Manuel Added by Dogan. */