tavsiyeLogo
 • İnternetten araştırmalarımla doktorumu buldum.Eğitim geçmişini,hasta yorumlarını okudum ve çok başarılı olduğunu gördüm.Burun kemiği eğriliğimden dolayı nefes alma problemim vardı.Burun ameliyatı için başvurdum bu konu hakkında fikir ve profesyonel yardımını aldım.Ameliyatım çok başarılı geçti.Burun kemiğim çok güzel bir görünüm aldı.Silikonlarım burnumdayken bile eskisinden çok daha iyi nefes alabiliyordum.Dün silikonlarımı çıkarttık şuan çok daha rahat nefes alabiliyorum.Ameliyattan çıktığım andan beri ağrı,morluk ve şişliğim hiç olmadı.Çok başarılı bir operasyon geçirdim doktorum sayesinde.Doktorumun hasta-doktor ilişkisi çok güzel.Muayeneye gittiğim zaman ilk ameliyatım olacağı için tereddütlerim ve korkularım vardı.Bana ne tür bir operasyon yapılacığını anlattığında kendisine güvendim daha önceki operasyonlarını gösterdi ve tereddütlerim bitti.Ben geçirdiğim operasyonlardan çok memnunum.Düşündüğümden çok daha güzel burnum var,çok rahat nefes alabiliyorum.Herkese gözü kapalı tavsiye edeceğim bir doktor kazandım.Güvenilir,Samimi ve Başarılı bir doktor.Aynı zamanda güleryüzlü,konuşkan ve içten.Çalışan personeller ve hastane hizmetleri harikaydı.Önce doktoruma,Hastane çalışanlarına teşekkür ederim.Ameliyat olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

  IP: 78.181.195.YY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66135

  Forma-1-copy-7

  Deniz Belkiz Ç
 • Merhaba, Dr Güncel Öztürk ile arkadaş ortamında tanıştım. Yıllardır burun estetiği yaptırmak istiyordum. Fakat çevremde gördüğüm kötü sonuçlar ( estetik olduktan sonra ifadesi bozulan veya çok yapay duran burunlar ) karar vermemi engelliyordu. Kendisinin plastik cerrah olduğunu öğrendiğimde, burun estetiği ile ilgili sorularımı yönelttim. Sürecin başından sonuna kadar neler yaşayacağımı ve nasıl bir sonuçla karşılaşacağımı detaylı bir şekilde benimle paylaşarak, yıllardır birçok doktorun yapamadığını yaptı ve beni ilk tanışmamda ikna etmeyi başardı. Sonraki süreçlerde yüzüme en uyumlu burunu birlikte tasarladık ve her tür endişemi samimiyetle ve sabırla gidermeye çalıştı. Ve nihayet 11 Ocak'ta ameliyat oldum. Ameliyat sonrası iyileşme sürecinin her anında destek vermeye devam etti. Şu anda yüzümle çok uyumlu ve doğal bir burna sahibim, henüz 15 gün geçmiş olmasına rağmen arkadaşlarım operasyon geçirdiğimi dahi anlamıyorlar. Tüm süreç boyunca arkadaşlığını ve uzmanlığını esirgemedi. Estetik yaptırmak isteyen herkesin mutlaka bir kere Dr. Güncel Öztürk ile görüşmesini tavsiye ediyorum.

  IP: 212.252.210.LB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 57541

  Forma-1-copy-7

  Sedat
 • arkadasımın tavsiyesi ile ona ulastım.kendisini gayet iyi buldum.benim burun ameliyatımı gerçekleştirdi.mesleginde gayet profesyonel, deneyimli,özgeçmişi cok iyiydi.bence gayet başarılı bir doktor.mesafeli,ciddi,konuskan,hastalarına karşı saygılı bir doktor.caliştiği ortam güzel bir ortam.ben doktorumdan memnun kaldım. bana yaklaşımı ilgilenmesi gayet iyiydi.beni en iyi şekilde bilgilendirdi.ameliyat sırasında ve sonrasında hiçbir sorun yaşamadım.gayet rahattım.kontrollerimde beni güzelce bilgilendirdi ve muayene etti.ben güncel beyi gerçekten tavsiye ediyorum.

  IP: 78.165.55.ZD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43460

  Forma-1-copy-7

  Ceren A.
 • guncel beyle çevremın tavsiyesı uzerıne tanıştım.kendısıne burnumdakı rahatsızlığımdan dolayı gıttım ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendım cevremdekı kişilerden guncel beye amelıyat olanlar olduğu için amelıyat olmakta hiç tereddut etmedım ve amelıyat oldum nefes almamda zorluk vardı şimdi ise gayet iyi nefes alabılıyorum şeklındede duzelme oldu,yuzumde morarma falanda olmadı ağrılarımda çok azdı kendısıne samımıytınden ve gösterdiği ilgiden dolayı teşekkur ediyorum bu yuzdende tavsıye edıyorum.

  IP: 81.215.107.FB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41947

  Forma-1-copy-7

  Metin Y.
 • Güncel beyle yani doktorumla tavsiyeler ve araştırmalarım sonucu tanıştım.Geçirdiğim bir kaza sonucu burnumdaki sızlanma şeklindeki ağrıyı yok etmek ve şekil bozukluğunu düzeltmek amacıyla bilgi aldım ve ameliyat oldum hem ağrılarımdan hem de şekil bozukluğu nedeniyle rahatsız olduğum durumdan kurtuldum.Mesleğine bağlılığı, hastalarıyla ilgisi ,onlarla kurduğu iletişim çok güzeldi ve en önemlisi bilgisi yönünden çok başarılıydı.Bazı doktorlar hastalarıyla fazla ilgilenmez bir hastayı bir defadan fazla görmeye tahammül edemez bence doktorum hastalarından hiç bıkmaması ile diğerlerinden ayrılıyor.Tanıdığım kadarıyla yaşına rağmen mesleğinde oldukça başarılı ve tecrübeli biri.Doktorum kısaca çok tatlı, sempatik, arkadaş canlısı, iyi, hoş birisi.Yanında çalışan mehtap ablada çok iyi ve çok tatlı birisi.Doktorumun yanına gittiğim zamanlarda kurduğum diyaloglar sonucu onu çok sevdim bundan sonrada görmek istediğim veya gördüğüm zaman konuşmak istediğim birisi.Bulunduğu yer benim gibi hastalar açısından çok iyi ama bence kariyeri açısından daha iyi yerleri hak ediyor.

  IP: 78.162.202.ZYW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42774

  Forma-1-copy-7

  Emine K.
 • Tavsiye üzerine Güncel beye muayeneye gittim ameliyat hakkında bilgi aldım ve daha sonra ameliyata karar verdim. Güncel beyin almış olduğu eğitimi ve çalıştığı hastaneleri araştıdıktan sonra korkularım bitti.İlgi ve alakası ile açıklayıcı konuşmalarıyla nasıl bir ameliyat olacağını ayrıntılı bir şekilde öğrendim.Benimle aynı sorunu yaşayan bütün tanıdıklarıma hiç terettüd etmeden tavsiye ediyorum. Kendisinden çok memnun kaldım sorunsuz bir ameliyat gecirdim ve çok rahatım kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. . .

  IP: 78.167.248.Z

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45858

  Forma-1-copy-7

  Zeynep T. G.
 • Dr.Güncel Bey ile, daha önce benimle aynı işlemleri yaptıran bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştım.Tanıştığım andan itibaren çok doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Öncelikle giderken ne istediğimi biliyordum, botox ve dolgu yaptırmak üzere gittim yinede tedirginlik vardı. Çok iyi karşıladı sorularıma bütün detaylarıyla cevap verdi.Yüzüme botox yaptı ve dolgu maddesi enjekte etti. Sonuçtan çok memnun kaldım hatta düşündüğümden çok daha iyi sonuç aldığımı söyleyebilirim yüzümde inanılmaz bir değişim meydana geldi.Beni rahatsız eden şikayetlerimden kurtuldum.Dr.Güncel Bey'i tanımlamak gerekirse; öncelikle donanımlı bir doktor olduğunu düşünüyorum işine ve hastasına karşı çok saygılı ve titiz.Bunun dışında çok düzgün,ölçülü,ciddi,samimi,güleryüzlü, bilgi verme açısından fazlaca konuşkan ve çok sabırlı buldum. Sorunum hariç merak ettiğim vede ileride yardımına başvurabileceğim konulardada beni fazlasıyla bilgilendirdi. Dr.Güncel Bey'i bir plastik cerraha ihtiyaç duyan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Sonuç tek kelime ile MÜKEMMEL.

  IP: 78.163.146.YY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41851

  Forma-1-copy-7

  Gülderen D.
 • Güncel Bey işinde son derece uzman,akademik bilgisi fazlasıyla iyi olan ve ameliyat süreci ve sonrası hakkında bilgilendirmeyi detaylı olarak aktarabilen süper bir cerrah.Ben ameliyat olmadan önce birçok doktorla görüştüm.Fakat Güncel Beyin hastalarına olan yaklaşımını gördüğüm için ameliyat olmaya karar verdim.Fazlasıyla güleryüzlü,samimi,herhangi bir sorun olsa bile alakasını eksik etmeyen mükemmel birisi :)..Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştım.Detaylı olarak uyguladığı tekniği araştırdım.Ve ilk görüşmeden sonra yaklaşık 10 gün sonra burun estetiği ameliyatı oldum.İyikide tanımışım.Bu ameliyatı olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.Küçük,sihirli dokunuşlarla hayatınızda çok şey değişecek.Emin olun ki pişman olmayacaksınız 🙂

  IP: 78.176.191.ZB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64873

  Forma-1-copy-7

  Aysın A.
 • Ben Güncel bey ile aynı hastanede çalışan temizlik personeliyim. Güncel beye gitmeme etraftan aldığım övgüler, başarılı operasyonları sebep oldu. Çevremden aldığım göz torbalarım hakkındaki olumsuz eleştiriler nedeniyle böyle bir operasyon geçirmeyi düşünüyordum ama korkuyordum. Güncel beyin gideceğini duyduğum zaman hemen yanına gittim ve durumu anlattım. Başta tereddütteydim sonuçta bir göz ameliyatı olacaktım ancak Güncel beyin rahatlatıcı ve güven verici tavırları bütün korku / endişelerimi dağıttı. Zaten konuşmadan 1 hafta sonra ameliyat oldum. Ben panik bir insanım Güncel beyin ilgisi ve rahatlatıcı tavırları insanların ameliyata olan önyargılı korkularını tamamen yok edebiliyor. Bana kalırsa Güncel beyin işine hakim ve hastalara güven veren yanı hemen farkediliyor zaten. 3 sıfatla tanıtmam gerekirse, ilgili - güler yüzlü ve işine hakim ne yaptığını bilen bir uzman. Yaşının ve görünüşünün çok genç olmasına ramen işinde ne kadar uzman, sabırlı, güler yüzlü, etrafında sevilen, sıcak kanlı olduğu halde gereken mesafeyide koruyabilen işinin ehli bir uzman. Göz torbalarımdan kurtulalı yaklaşık 3 hafta oldu yaralarım hızla kapanıyor, ve önceki halim ile sonraki halimi kıyasladığımda henüz fazla bir zaman geçmemesine ramen aynaya gülerek bakabiliyorum. Plastik cerrahiyle ilgili hangi sorunum olursa olsun hiç çekinmeden ve güvenerek Güncel Bey'e koşarak giderim (gitmeyi de düşünüyorum bu daha başlangıç 🙂 ). Kendisine çok teşekkür ediyorum saygılarımla.

  IP: 78.163.190.ZYJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 46973

  Forma-1-copy-7

  Suna
 • Merhaba, ben 38 yaşında iki çocuk annesiyim. 3.5 yıl önce meme büyütme operasyonuyla göğüslerime silikon taktırtmıştım. Son 6 aydır özellikle sol göğsümde ciddi bir sertlik oluştu ve bu durum beni rahatsız ediyordu. Operasyonu gerçekleştiren doktorum farklı bir şehirdeydi. Bulunduğum şehirdeki mevcut plastik cerrahlardan birine kontrole gitmek istedim, netten bir araştırma yaptım ve dikkatimi çeken isim genç doktorlarımızdan Güncel Öztürk oldu. İlk ameliyatımı gerçekleştiren doktorumda aynı ismi önerince, tereddütsüz randevu alarak Güncel Bey'e gittim. İyikide gitmişim:) Günce Bey bana; kapsül oluşmuş olduğunu ve benim tekrar ameliyat olarak, kontrakte olan kapsülün temizlenip, silikon protezin yenisiyle değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Ve ben o gün Güncel Bey'e ameliyat olmaya karar verdim. Kendisine karşı hissettiğim en baskın duygu ''güven'' di. Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrası; samimiyeti, gülen yüzü ve güven veren bakışıyla itinayla ilgilenip takip etti ve bana yapmam gerekenleri izah etti. Biliyorumki zorlu bir ameliyattı ve başarıyla neticelendi. Şuan ameliyatımın üzerinden 1.5 ay geçti ve gayet memnunum, düzenli masajlarımın yapıyor ve kendisine rutin kontrollere gidiyorum. Tam donanımlı bir hastane ortamında iyi bir ekiple çalışarak çok başarılı ve güzel eserlerde:) adı geçeceğine ve geride mutlu, gülen yüzler bırakacağına yürekten inanıyorum. Elinize, emeğinize sağlık Güncel Bey, size sonsuz teşekkürler ediyorum.. Saygıyla...

  IP: 46.1.60.JL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 44148

  Forma-1-copy-7

  Einstein
 • Güncel bey bir arkadaşımın oğlunu burun ameliyatı yapmıştı .Onun aracılığı ile tanıştım.Bende meme protezi düşünüyordum başarılı bir doktor olduğunu duydum ve meme büyütme ameliyatı yaptırdım.Mesleki açıdan bilgili ve elinin çabuk olduğunu düşünüyorum .Çünkü başka bir hastanede ameliyat olan arkadaşımın ameliyatı benimkine göre bayağı uzun sürmüştü.Ameliyat sonrasıda bir sorun yaşamadım.Güncel bey bence mesleğinde başarılı ve güler yüzlü ameliyatımla ilgili herşeyi rahatça sorabildim ve cevaplarını aldım.Kendisine teşekkür ediyorum.

  IP: 78.168.12.FF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42124

  Forma-1-copy-7

  Fetiye
 • Oraya yakın bir hastaneye muayeneye gittim memnun kalmadım bir de oraya uğramak istedim ve güncel beyle tanıstıktan sonra memnun kaldım.burnumdan estetik olmak istiyordum ve internetten yaptığım araştırmalarda tatmin etti.her konuda yardımcı oldu,yaptığı çalışmalara baktım herşey olumluydu ve bana yakışan bir burun yarattı.çalışması çok titiz.ameliyattan sonra ilgi ve alakalarını kesmedi.çok samimi ve titiz davrandı.şu an çalışmaları mükemmel.kendini geliştirmesi gerektiğini düşndüğüm bir yönünü görmedim.temiz,samimi ve başarılı bir doktor.hastane ortamı da harika çalışanlar çok yakından ilgilendi çok memnun kaldım.burun estetik için riskli bence herkese emanet edilemez seçiminiz kesinlikle güncel bey olmalı.çok teşekkür ediyorum güncel beye.

  IP: 78.190.255.DZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 56219

  Forma-1-copy-7

  Hanife
 • DR.Güncel ÖZTÜRK'ü bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım, aslında daha önce burnuma estetik yaptırmayı çok düşünmemekle beraber arkadaşıma bu konuda danıştığımda güncel beyin çok başarılı ameliyatlar yaptığını söyledi ve tavsiye etti.İlk muayeneye gittiğim zaman güncel beyin ilgili tavrı, kendinden emin, sakin ve güleryüzlü duruşu kararımı vermede çok etkili oldu. Ayrıca işini çok cidiye alıyor her detaya bakıyordu. Yapılan muayene film, tahliller derken ameliyat günü geldi, ancak bu süreçte hiç bir endişe duymadım çünkü doktorumla olan her görüşmemde daha fazla güven duygusu gelişmekteydi. Bu süreçte diğer hastalarıyla tanışmak fırsatım ve yaptığı başarılı ameliyatlar hakkında bilgi edinmek fırsatım oldu. hepside çok memnundu. Ameliyat öncesi ve sonrasında hiç bir sıkıntı yaşamadım. Öyleki burun estetiği yaptırmış olan pek çok kişinin sıkıntılarını duymuştum ve yaşayacaklarım konusunda hazırlıklıydım ancak ameliyatın hemen ertesi günü bile çok iyiydim. Zor bir ameliyat olmasına ragmen az şişlik ve az morluk vardı.halada şaşıyorum nasıl bu kadar iyi olduğuma bunun tek nedeni güncel beyin çok başarılı bir ameliyat yapmış olması diye düşünüyorum. çünkü güzel bir burun yapmak dışında bu işi yaparkende çok özenli dikkatli olduğunu alanında, mesleki bilgi beceri ve yeteneklerinin çok gelişmiş olduğunu ve halada kendini geliştirmek adına çok çalıtığını düşünmekteyim. güncel beyin daha ilerki yıllarda çok daha başarılı biri olacağını tahmin ediyorum. Kendisine ameliyattan önce duydugum güvenden çok daha fazla güveniyorum çünkü böyle bir ameliyattan çıkan sonuç harika. ameliyat olalı şu an 19 gün oldu ne bir morluk nede şişlik var, ameliyat olmuş biri gibi değilim.burnumun az çok şekli belli artık ve sonuçtanda çok memnunum. teşekkür ederim doktorum, ellerinize sağlık. Ayrıca doktorumu kısaca tanımlamak gerekirse ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini çok iyi bilen, ciddi, güler yüzlü, mesleki bilgi, becerisi ve yetenekleri çok gelişmiş alanında uzman bir doktor.

  IP: 78.187.14.YZL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45813

  Forma-1-copy-7

  Özlem
 • Yıllarca burun estetiği yapmayı düşündüm. Fakat nasıl olur diye hep bir tereddütüm vardı. Güncel beyin facebook sayfasını gördüm ve takip etmeye başladım. Yaklaşık iki sene facebook sayfasından yaptığı operasyonları takip ettim. Görüşme için ofisine gittiğimde gerek asistanı Sevgi hanım gerek Güncel beyden çok büyük bir güven aldım. Birçok doktor gezdim ve operasyonumu Güncel beye yaptırmaya karar verdim. Bugün 2. haftam dün bantlarım çıktı. Güzel olacağını biliyordum ama insanların tepkisinin bu kadar iyi olacağını beklemiyordum. Şu an çok mutluyum keşke daha önce gitseydim diyorum. Kapalı ameliyat yapması, ameliyat sonrası morluk ve şişlik olmaması da beni ayrıca memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum... Sağlıkla kalın.

  IP: 179.43.159.ZBZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 73137

  Forma-1-copy-7

  Ceren
 • Güncel Öztürk ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine iletişime geçtim. Ben yıllardır sağlıklı bir şekilde nefes almamakla birlikte burnumun ucunun düşük olması sebebiyle rahatsızlık duymaktaydım. Güncel beyden randevu aldım ve kendisi tüm aşamaları bana anlatarak kendisine fazlasıyla güvenmemi gerektirecek bir görüşme geçirdik ve ameliyat olmaya karar verdim. Mesleki açıdan kendisi başarılı bulduğum yanları; hastanın kendisini güvende hissetmesini sağlaması, ameliyat süreciyle ilgili detaylı bilgi vermesidir. Güncel beyi 3 sıfatla tanımlamak gerekirse; güler yüzlü, açık ve güvenilir olması yerinde bir tanımlama olacaktır. Kendisinin yanında çalışan asistanları ameliyat süreci ve sonrası içinde oldukça ilgililerdi. Güncel Bey'e güvenip ameliyat olduğum için çok memnunun.

  IP: 151.250.38.YCD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 72375

  Forma-1-copy-7

  Elif
 • annemin mesleği gereği tanıştım,annem aynı kurumda hemşire.bana operasyon öncesi geniş açıklamalarda bulundu ameliyata rahat girmeme sebep oldu.Burnumda nefes alma problemi yaşıyordum aynı zamanda çarpmada dolayı eğilmede vardı,şuan gayet iyi nefes alıyorum ve düzgün bir burna sahibim.hasta psikolojisi hakkında çok bilgili ,çok rahatlatıyor,sıcak kanlı ve samimi buldum.bence gayet başarılı ekstra bir çaba sarfetmesine gerek yok.samimi,ilgili,profesyonel diyebilirim.güleryüzlü ve konuşkan biri.gayet iyi bir ortamda çalıştığını düşünüyorum,mesai arkadaşlarıylada samimi ve sıcak bir ortamda çalıştıklarını düşünüyorum.

  IP: 78.163.103.YLW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40511

  Forma-1-copy-7

  Işık T. S.
 • Sevgili doktorum Güncel ÖZTÜRK'e 2 ay önce burun ameliyatı oldum. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Burnumun yeni şeklinden aşırı derecede memnunum. Yüzüme yakışan gayet doğal ve güzel bir burna sahibim sayesinde. Güncel ÖZTÜRK'ten başkasına asla ameliyat olmam diyordum ve yanılmadım. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi bir cerrahtan öte, çok cana yakın birisidir. Eğer siz de estetik açıdan sorunsuz bir şekilde memnun kalmak istiyorsanız kesinlikle ve şiddetle "GÜNCEL ÖZTÜRK" ü tavsiye ediyorum. 🙂

  IP: 78.181.217.YWB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 77306

  Forma-1-copy-7

   Begüm İ.
 • Burun estetiği yıllardır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim bir operasyondu, ta ki Güncel Bey ile tanışana kadar. Kendisini sosyal medya aracılığı ile tanıdım. Tanıdığım andan itibaren de inanılmaz pozitif elektrik aldım ve kesinlikle Güncel Bey'e ameliyat olurum dedim. Akabinde de tanışmak üzere kliniğine gittiğimde beni doktorumun güleryüzlü çalışanları ile doktorumun yapmış olduğu güzel heykeller ve resimler karşıladı. Güncel Bey ile konuştukça da sanki yıllardır tanıyormuşum gibi inanılmaz bir güven duydum. Kendisinin yaklaşımı da çok nazikti ve bana operasyon ve sonrası ile ilgili tüm süreçleri anlattı. Bu da bütün korkularımın azalmasını sağladı. Operasyondan bir gün önce de son kontrollerimizi yapmak üzere tekrar bir araya geldik. Operasyon inanılmaz derecede rahat geçti, sanki kendiliğimden uyudum ve uyandığımda artık yeni bir burna sahiptim. Güncel Bey hiç morluğumun olmayacağını söylemişti, gerçekten de ameliyatın ertesi günü bile yüzümde hiç morluk yoktu. Çünkü ameliyat esnasında burun kemiğim kırılmadı ve herhangi bir darbe almadı, bu yüzden oldukça rahat geçmişti. 7. gün sonunda atelimizi çıkarttık ve ben arkadaşlarımın yanına gittim. Herkes inanılmaz derecede şaşırdı, çünkü hiç morluğum ve şişliğim yoktu. 15. gün sonunda bandajlarımız da çıktı, artık kendimi kötü hissettiğim kemerli burnumun yerine kemersiz ve çok doğal görünen yeni bir burun gelmişti. Bugün de 16. günüm, iş yaşamına geri döndüm. gelen yorumlar beni çok memnun etti, herkes çok iyi göründüğümü söylüyor. 2 ay içinde daha da oturacak burnum, sabırsızlıkla 2 ayın çabuk geçmesini bekliyorum 🙂 Güncel Bey kesinlikle, güvenilir, samimi ve ailemden biriymiş gibi hisler uyandırdı bende. Bu yüzden bu operasyonu düşünen herkesin Güncel bey ile tanışmasını istiyorum. Hatta bugün beni gören arkadaşlarımın bazıları çevrelerinde estetik operasyon düşünen olursa Güncel Bey'i tavsiye edeceklerini bile söylediler 🙂 Kendisine çoookkk teşekkür ediyorum..

  IP: 213.14.55.YWB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 79940

  Forma-1-copy-7

  Ece D.
 • Güncel bey harika bir estetik cerrah ve heykeltıraş. Çok da güler yüzlü. Genç yaşına rağmen çok başarılı. Üç sıfatla tanımlamam gerekse genç, başarılı ve yetenekli derim. Kendisinin yaptığı burundan hem ben çok memnun kaldım hem de çevremdekiler çok beğendi. Morarma neredeyse hiç olmadı. Ağrı-sızı tam 1 hafta sonra geçti ve tamamen normal hayatıma dönebildim. Yeni tanıştığım insanlar estetik olduğunu anlamıyor bile. Çok doğal, çok güzel oldu. Doktoruma buradan kocaman teşekkürler! 🙂

  IP: 108.59.10.YCJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 72219

  Forma-1-copy-7

  Selen K
 • Güncel beyin ismini bir tanıdıgım aracılıgıyla duydum.Ama hakkında ayrıntılı bilgiye internette yaptıgım arastırmalar sayesinde ulastım.Kendisine 2 hafta önce burun estetiği ameliyatı oldum.Cok basarılı gecti.Suan yuz hatlarımla uyumlu cok dogal bir burnum var.Kimse estetik oldugumu anlamıyor.İyileşme surecim de baya hızlı.Burun estetiği konusunda kendini kanıtlamıs bir doktor bence.Güncel beyi arastırırken öncelikle basarılı eğitim hayatı beni etkiledi.Alanı ile ilgili yurt içi ve dısındaki calısmalarını,yayınlarını gordum.Cok bilgili,yetkin,her turlu konuda guvenebileceğiniz bir uzman.Onu diger meslektaslarından ayıran en önemli özelliklerinden biri de insan ilişkilerinin cok iyi olması.Hastaları ve hasta yakınlarıyla cok ilgileniyor.Her turlu sorularını cevaplayıp endişelerini gideriyor.Ayrıca resim ve heykel ile ilgilenmesi de cok buyuk bir artı.Cunku burun estetiğinde doktorun sanat gorusu ve el yeteneginin olması zorunlu bence.Güncel bey bu ozelliklerin hepsini kendinde barındırıyor.Calısma ortamı da cok güzel.Calıstıgı hastane cok konforlu.İnsanı kendi evindeymiş gibi hissettiriyor.Calısanlar da cok ilgili,guleryuzlu.Güncel beyi burun estetiği olmak isteyen herkese gonul rahatlıgıyla tavsiye ediyorum.

  IP: 88.242.15.W

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 62114

  Forma-1-copy-7

  H.K.
 • Merhabalar bende Güncel beyi tavsiye ediyorum şöyleki; uzun zamandır solunum problemlerim vardı tedavi olmaya karar verdim.Öncelikle KBB uzmanına gittim,1998 yılında burnumdan ameliyat oldum.Aradan geçen zaman içerisinde solunum problemlerim ve burnumdaki deformasyonlarda artmaya başladı.Tekrar tedavi olmaya karar verdim birkaç KBB uzmanıyla görüştüm hepside ameliyat olmam gerektiğini tavsiye ettiler. Bende ameliyat olmaya aynı zamanda şekil bozukluğunuda tedavi ettirmeye karar verdim. Doktor beyle tanışmamız randevu için hastanenin sitesini araştırırken internet sayfasını buldum oradaki bilgileri okudum ve kendisine tedavi olmaya karar verdim.Tanışıklığımız böylece başladı. Memnuniyetime gelince;ilk defa tanışmamıza rağmen göstermiş olduğu yakın ilgisi alakası ve hastasını önemsemesi kendisini çok yakın hissettiriyor.Tedavimin her aşamasında kendisinden çok memnun kaldım.Bu nedenle tedavi olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.Son olarak Güncel beyle görüşmeden operasyona karar vermeyin diyorum ve kendisine başarılar diliyorum.

  IP: 78.167.247.YLD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 38822

  Forma-1-copy-7

  Ahmet
 • Güncel bey ile bir doktor tavsiyesi sayesinde tanıştım.Üniversite öğrencisi olduğum için burun estetiği ile ilgili korkularım büyüktü,çünkü 1 ay sonra okul açılacak ve sosyal çevreme geri dönecektim.Ağrılı olurmu şekli çok yapay dururmu arkadaşlarım morarık ve şişik bir suratlamı görür beni gibi bir çok sorum vardı.Güncel bey den randevu aldım ve acıbadem fulya hastanesinde doktorla görüşme fırsatı yakaladım.Hastası olarak bütün sorularıma cevap buldum bana resimlerini gösterdiği önceki hastalardanda cesaret aldım gerçekten yaptığı her işe ciddi yaklaşmış ve yaptığı her burun doğal bir görünüme kavuşmuş.Hasta mahremiyetinede oldukça saygılı sadece hastası olanlar sizin resimlerinizi öncesi ve sonrası şeklinde görebilir.Hasta olarak ameliyat öncesi sonrası dahil her soruya cevap buldum.Ameliyata girdim ve hastane personeli ve doktorun sıcaklığıyla kolay atlattım ne morarık ne şişlik oldu 2. gün ayağa kalktım ve 5. günümde rahat nefes almaya başladım.10 gün sonra sargılarım açıldı ve kendim bile inanamadım doğal ve cici bir burna kavuşmuştum.Eski kemerli burnum gitmiş yerine estetikli bile denemeyecek kadar doğal ve düz cici bir burun gelmiş.Bu ameliyatı isteyenler bilirler ne kadar psikolojik bir ameliyat olduğunu.Kesinlikle insanın kendini sevmesi beğenmesi kadar değerli bir şey yok dünyada.Artık daha mutlu ve özgüvenli bir bireyim.Doktor Güncel bey bana göre bu işin en iyilerinden kesinlikle herkese tavsiye ederim.Ellerinde mucizeler var heykeltraş olmasındanda anlaşılacağı gibi.

  IP: 78.182.222.ZZW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 62691

  Forma-1-copy-7

  Sena
 • Sağlık sorunum neticesinde ameliyat olmaya karar verdiğimden beri hep bir korkum vardı. İyi bir doktor araştırması yaptıktan sonra Güncel ÖZTÜRK ismini pek çok kişiden duydum ve duyduğum yorumlar, izlenimler gerçekten son derece iyi yöndeydi. Kimseden aksi bir yorum duymadım. Duyduğum bu yorumlar karşısında artık emindim ki Güncel Bey'le tanışma vakti geldi. Çok kısa bir sürede sorunum tespit edilip yakın zamandada ameliyat randevum verildi. Nefes alma sorunumun yanında şekil olarakta burnumun düzeltilmesini istiyordum. Ameliyat işlemi başarıyla gerçekleşti ve hiçbir şikayetim olmadı. Yüzümde şişlik ve benzeri şekilde morluk en az seviyede oldu. Şu an ameliyatımın 2. haftasındayım tam anlamıyla herşey normal ve sosyal hayatıma kısa sürede dönebildim. Burnumun yeni şeklindende çok memnun kaldım. Diğer hastalarındada gördüğüm şekilde insan anatomisine uygun bir burun şekli ortaya çıkarmaktadır. Bana soran kişilere Güncel Bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum ve kesinlikle burun ameliyatından korkmamaları gerektiğini düşünüyorum. Güncel Bey'le tanışma fırsatı bulup hastası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisini kısaca tanımlamak istersem bunlar; hastalarına karşı ilgili, kendine güvenen, güleryüzlü, bunların yanısıra da ciddi bir kişiliği olduğudur. Kendisine kariyeri boyunca başarılar diliyorum ve tekrar teşekkürlerimi iletiyorum..

  IP: 78.163.156.YJZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 44963

  Forma-1-copy-7

  Seda E.
 • Doktorumu arkadaşımın tavsiyesiyle buldum.Burnumda sağa deviyasyon ve burnumun şeklinde bozukluk vardı.Doktorum burnuma hem sağlıl açısından hemde estetik açısından başarılı bir müdahalede bulundu.Mesleki açıdan işine karşı titizliğini, işine olan bağlılığını ,iş hayatındaki deneyimlerini taktir ediyorum.Benim gibi burun ameliyatından korkan ve ikna olması zor olan bir hastayı yeteneğiyle ve yaklaşımıyla ikna eden bir kabiliyete sahip.Doktorumu 3 sıfatta tanımlamam gerekirse başarılı,yetenekli ve titiz diyebilirim.Arkadaş canlısı bir yapıya sahip olup hastasına gerekli mesafeyle yaklaşan karşısındaki insana gerek başarılarıyla gerekse davranışlayla güven veren bir doktordur.Temiz ve steril bir çaılşma ortamında arkadaş canlısı bir yaklaşımla başarılı bir doktor sizi bekliyor diyebilirim.Bana göre estetik; alınan eğitimin yanında el becerisi de isteyen bir alandır ve doktorum bu konuda çok yetenekli.Bunları benim gibi karasız,emin olması zor,ayrıntıcı biri sölüyorsa Güncel Öztürk gözü kapalı teslim olunacak bir doktordur:)

  IP: 78.163.149.J

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41380

  Forma-1-copy-7

  Esra
 • Güncel bey aynı hastanede çalıştığım,bilgisine tecrübelerine ve yaptığı ameliyatlarda beğendiğim ve güvendiğim bir doktor.Güncel bey le tanıştığımızdan bu güne kadar hastalarıyla olan iletişimi güler yüzü,becerileri ve hastaların memnuniyeti çok dikkatimi çekti.benim burnumda deviasyon vardı bu sorunla birlikte rinoplasti ameliyatı oldum,şuan çok memnunum yeni burnumdan.Güncel bey çok başarılı bir estetik cerrah.hem hastalar hemde hastane çalışanları tarafından çok beğenilen,güleryüzlü,güvenilir ve kariyer sahibi bir kişiliğe sahip doktoruma ellerine sağlık diyorum ve çokk teşekkür ediyorum .kendisine mesleki açıdan başarılarla dolu bir hayat diliyorum...

  IP: 78.163.139.YD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45979

  Forma-1-copy-7

  Emel
 • kendisi ile aynı hastanede çalışıyorum.şu ana kadar herhengi bir hizmet almadım ama yakınlarım kendisinden hizmet aldılar ve çok memnun kaldılar.güncel bey'in yaptığı ameliyatlardan birçoğuna şahit oldum.bence çok başarılı.kendisini mesleği konusunda çok iyi geliştirdiğini düşünüyorum.özellikle yaptığı burun,meme ameliyatlarını çok başarılı buldum.çalışkan çalışkan ve yine çalışkan bence:) ben dr güncel beyi herkese tavsiye ediyorum hatta kendisinden randevu aldım yakın zamanda burun ameliyatı için.Ayrıca kardeşimin çene ameliyatını kendisi yaptı ve çok başarılı bir çalışma yaptığına inanıyorum.

  IP: 212.154.109.C

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40720

  Forma-1-copy-7

  Mehtap
 • ben göğüslerimin büyüklüğünden şikayetçiydim ve ameliyat olmak istedim araştırma yaptım ve güncel öztürkün hem geçmişi hemde hasta yorumlarına bakarak ne kadar iyi bi doktor olduğuna karar verdim ve muayneye gittim.benimle çok güzel ilgilendi,beni neler beklediğini,olacakları anlattı moral verdi 🙂 ameliyat olduktan sonra gerçekten mucizeler yarattığını gördüm çünkü çok büyüklerdi.güncel beyin sayesinde sağlık ve görüntü açısından mükemmeliyete ulaştım diyebilirim.bu yüzden ona çok teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ediyorum böyle işinde uzman doktor herkese lazım 🙂

  IP: 78.163.159.YJD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 46098

  Forma-1-copy-7

  Zülal G.
 • kendisiyle işyeri ortamında tanıştık kendinden emin ve insana güven veren bir havası var şuan için botoks yaptırdım kesinlikle sonucu beni mutlu etti ama ilerisi için düşündüğüm başka müdahaleler var kendini sadece mesleki değil her yönü ile geliştirmiş işini son derece itina ve titizlikle yapan gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağına inandığım hasta psikolojisinden anlayan samimi ve seviyeli işinin etik kurallarına uyan bana göre mükemmel bir plastik cerrah soğukkanlı sakin ve bir o kadarda seri çalışan çalıştığı ekiple uyum içerisinde olan herkese tavsiye edebileceğim iyi başarılı bir cerrah

  IP: 212.156.99.FD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45734

  Forma-1-copy-7

  Yasemin
 • Dr Güncel bey'i kuzenimin gecirmiş oldugu sanssız bır trafık kazası sonucunda tanıdım ama o benım ve aılemın en buyuk sansı oldu.Çok uzun zamandır nefes alma da cok buyuk sıkıntı yasıyordum artık gecelerı uyku dıye tanımladıgım bısey yoktu ve sonuc olarak burun amelıyatı olmaya karar verdım 30 mayıs persembe gunu kendısıyle gorusmeye gıdıp 31 mayıs cuma gunu ameliyat oldum . Dr Güncel bey guleryuzu , gerek amelıyat oncesı gerekse amelıyat sonrası ınsanı rahatlatan guven duygusu ile yaptığı açıklamalar ve cerrahı bılgısı ıle ne kadar dogru bır karar verdıgımı bana gosterdı.Şuan amelıyatımın ustunden 12 gun gectı ve ben nefes almanın nasıl bısey oldugunu anladım unutmadan aynaya baktıgımda gormus oldugum burun o kadar dogal kı ben ve cevremdekı herkes hayranlıklar ıcerısındeyız .Kesınlıkle doktorumun sıhırlı parmaklarının estetık konusunda ıhtıyac duyan herkese degmesını dılıyorum ve kucuk dokunuşlarla buyuk mutluklara ımza attıgı ıcın çok tesekkur edıyorum .

  IP: 78.180.72.ZL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 61336

  Forma-1-copy-7

  Burcu G.
 • güncel bey'i basından,sosyal medyadan takip ediyordum. burun ucu estetiği olmaya karar verdikten sonra görüşmeye gittim,yüzüme doğal görsel bir burun tasarladı.ikna oldum ameliyat olmuş gibiydim kendimi güvende hissettim her soruma cevap aldım .ameliyat öncesi ve sonrasında ne vaadettiyse daha fazla memnun kaldım.ameliyattan sonra morluk ve şişlikler 3 gunde gecti hiç ağrım olmadı.1ay 1hafta oldu operasyon geçireli herşey doktorumun söylediği gibi daha da yolunda ilerliyor,cok başarılı bir sonuç aldım,kimse estetik olduğumu anlamıyor,burnumu cok seviyorum doktorumun ellerine sağlık.güncel beyi genç,azimli,dürüst olarak tanımlayabilirm.ilgili samimi güleryüzlü konuşkan ve cok içten benim doktorum elleri dert görmesin F.T.

  IP: 78.174.65.FZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 63426

  Forma-1-copy-7

  Ferdi
 • Selam , öncelikle sunu belirteyim , bu siteye sadece memnuniyetimi samimiyetimle dile getirmek için yazıyorum . Ameliyat olmadan önce Dr Güncel Beyi hiç bir yerden tanımıyordum ve net üstünden arastırma yapıyordum . Her doktor için mutlaka olumsuz bir kaç yorum görüyordum , en sonunda hiç bir olumsuz referansın olmadıgı bir dr bulmustum o da Dr Güncel Beydi . Ameliyatın basından sonuna kadar ilgili , samimi , cana yakın ve uzman kişiliğiyle neden hiç olumsuz referansın olmadıgını ameliyattan sonraki başarısıyla da kanıtlayan bir dr kendileri. Ameliyatımdan sonra en yakın arkadaslarımın bile ameliyat oldugumu anlamadıgını eklemek isterim . "Estetik burun , doğal , güzel , dikkat çekmeyen burundur" der kendileri ve yaptığı işle de sözünün altına imzayı atar . Doktoruma , her ayrıntıyı dikkate alarak heykeltras edasıyla doğal burunlar tasarlayıp , kalitesini ve uzmanlıgını bana da kanıtladıgı için burdan çok teşekkür etmek isterim , kesinlikle tavsiye ederim..

  IP: 85.106.76.DJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 67451

  Forma-1-copy-7

  Onur
 • doktor beyden cok memnun kaldim ben meme kucultme ameliyati oldum cok ilgili hastalarina karsi isinde saygili gorevine iyi yapan hastasiyla cok guzel ilgilenen bir doktor herkeze tavsiye ediyorum cok memnun kaldim ameliyatindada cok basarili bir doktor ben yurt disinda yasayan biriyim dr guncel bey icin sivasa gittim orda ameliyat oldum cok tsk ederim dr guncel bey sayenizde cok iyi vede memnun kaldim TESEKKURLER cok guler yuzlu hastasini dinliyen alaka gosteren saygi gosteren biri yaninda calisanlarda cok saygili hijyenige onem veren isinde temiz titiz biri dr guncel ozturk bey

  IP: 82.243.207.YZB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40023

  Forma-1-copy-7

  Tulin
 • Uzmanımla tanışmam bir arkadaşımın öneri üzerine oldu.İşe hakimiyetini Muayene sırasında göz önüne serebilecek derecede yalın bir dil ve anlatımdaki pozitifliği ile bana verdiği güven ile onayladım.Herşeyden önce inandırıcı olmak ve içtenlik önemlidir.Burnumda'ki birçok sıkıntıdan dolayı kendisine başvurdum (geniz eti,septum devilasyon,sinüzüt ve burnumdaki kırık) amaliyat teşhisinden sonra yapılacaklardan bahsederek iki ay sonrasına amaliyat günü aldım.amaliyat öncesi ve amaliyat esnasında pozitiv tutumuyla devamlı bir sohbet havası ile birazda espirili bir sekikle amaliyata girdim.Hani bahsederler'ya yüzüm şişti,morluklarım aylarca geçmedi,tampon çıkarırken sanki beynimi söktüler vs. butür problemlerin hiçbirisiyle karşılaşmadım aksine amaliyattan çıktığımda amaliyat öncesinden dahada rahatlamış bir biçimde kendime geldim... işte o an azıcıkta olsa burnumun'dan da nefes alabildiğimi anladım.estetik problemimin alçıdan sonra tamamen ortadan kalktığını söyleyip ekleye bilirim'de olabileceğin en iyisi.Mesleki açıdan burnumdaki problemler giderildiği için,hiç ağrı hissetmediğim için hasta ile ilgilenme tarzı için yorumum tam anlamıyla mükemmel.uzmanımı üç sıfatla tanımlayacak olursam kararlı,kesin,profösyönel derim.Kişisel özellik olarak yaklaşacak olursak işinde ciddi demek isterim.uzmanımın yanında çalışanları güler yüzle çalışma alanını işe güven verici ve sıcak(olayın ciddiyetini tam anlamıyla göz önüne serici) buldum.uzmanımdan çok memnun kaldım yazımı okuyanlara tavsiyem yakınlarda veya uzaktaysanız hiç mühim değil tavsiyem uzmanımıza görünmeden karar vermeyin derim.

  IP: 85.110.20.ZJJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41105

  Forma-1-copy-7

  Kasım Tekin A.
 • Dr Güncel beyin ameliyat ettiği hastaların önce ve sonrasını görme şansım oldu herkes durumundan memnundu.Bende yıllardır spor ve rejimle yok edemediğim göbeğimden abdominoplasti operasyonuyla kurtuldum.Karnım düz ne giysem yakışıyor kendimi daha iyi hisediyorum.mutluyum.Rinoplasti ameliyatıda oldum yüzüme yakışan doğal görünümlü bir burnum oldu.Yüz ifadem değişmedi.ben memnunum sorunu olan herkese DR Güncel Öztürkle tanışmalarını tavsiye ediyorum.Kibar,güler yüzü ve mesleki becerisiyle herkese yardımcı olacaktı emin olun.sağlıklı mutlu kalın.

  IP: 78.163.141.YF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 46213

  Forma-1-copy-7

  Niymet
 • Burun ameliyatı için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine güncel beyin polikliniğine başvurdum gösterdiği ilği ve yakınlık ameliyat olma kararımı netleştirdi. mükemmel bir doktor son derece güler yüzlü hastalarına yaklaşımı samimi, ilğili, alakalı ve dalında gerçek bir uzman. Yaptıgı operasyonlarda çok başarılı ve o başarılardan biride benim... kendisine ve ekibine buradan çok çok teşekkür ediyorum gerçekleştirdiği burun ameliyatından memnunum, ameliyattan sonra hiçbir sorunum olmadı şuanda gayet rahatım . ve herkese gönül rahatlıgı ile tavsiye edebilirim...

  IP: 88.252.103.YDL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41449

  Forma-1-copy-7

  Selma K.
 • Doktor Güncel beyi burun estetik ameliyatı için internetten buldum. Özellikle seçmemin sebebi yurt dışında (Hollanda) yasadığım için; kısa surede toparlanıp işime başlamaktı. Ve daha önemlisi kemerli burnumdan kurtulup doğal bir görünüme ulaşmaktı. Bunların hepsini bir arada doktor Güncel beyin gerçekleştireceğine inanarak kendisine ameliyat oldum. Su an yaklaşık ikinci haftamdayım ve beklentilerim karşılandı. İşime tekrar başlayabiliyorum yüzümde bir morluk ve sislik olmadan. Doğallık açısından bakarsak, resimleri yan yana koyduğunda çok büyük fark görülüyor. Yüzüme direkt bakanlar estetik olduğumu fark etmiyorlar. Doktor Güncel bey, işini severek yapan, bilgili ve bunları anlayacağım dilde sabırla anlatan başarılı bir insan. Bilgi vermeye açık olması bir hasta için çök önemli bana göre. Kendisine başarısının devamını dilerim. Ayni zamanda yanındaki çalışan asistanlar güler yüzlü ve bilgi vermeye acık insanlar, bu beni geçirdiğim (öncesi ve sonrası) süreçte rahatlatmıştır.

  IP: 178.85.225.JJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 73348

  Forma-1-copy-7

  Ayse
 • Merhabalar... Benim burnumda gelişim bozukluğu vardı, ve 4 sene önce bir kaza sonucu burnumu kırmıştım. Burnumu kırdıktan sonra zaten varolan faranjitim daha da kötü hale gelmişti. Yine de burun amelitayımdan olabildiğince kaçmaktaydım. Kendi yaşadığım şehirde de Dr.'larla görüşmüştüm. Fakat hiçbiri beni bu ameliyatı yaptırmama cesaretlendirememişti. Dr. Güncel Öztürk bundan 2 - 3 sene önce kuzenimin göğüs küçültme ameliyatını yapmıştı. Aradan geçen zaman sonrası ameliyatın ne kadar başarılı olduğuna şahit olduktan sonra kuzenimin, Dr.Güncel Öztürk için yaptığı olumlu yorumları doğrultusunda doktorumuzun bulunduğu hastaneden randevu alıp bu İstanbul'a gittim. Hastaneye adım attığım ilk an doğru ellerde olduğumu hissettim. Bana verilen hizmet ve ilgi çok içtendi. Randevu saatim geldiğinde Dr. Güncel Öztürk ile ameliyatım hakkında konuşmaya gittim. Kendisi son derece işine hakim, görüştüğüm diğer doktorların aksine ukala olmayan (ki bu benim için çok büyük bir etken oldu), güven veren, içten,ve son derecede becerikli bir doktora benziyordu.Yapacağı ameliyat hakkında benimle bütün detayları paylaştı. Ameliyattan korktuğum için senelerce kaçmıştım. Ama sanki o an artık biliyordum ki kaçmama sebep olabilecek hiçbir şey yoktu. Ve burada ameliyat olmaya karar verdim. Hastane çalışanları bana her konuda yardımcı oldu. Ameliyat öncesi hazırlıklardan itibaren ameliyat sonrası kısma kadar Dr. Güncel Öztürk sürekli yanımdaydı. Hastasıyla çok güzel ilgileniyor olması benim ona olan güvenimi daha da güçlendirmişti. Ve gerçekten doğru karar verdiğimi anladım. Bunları sizinle paylaşıyorum çünkü yüzünüze yapılacak olan cerahi müdahele çok önemlidir. Ömrünüzün sonuna kadar aynaya bakıp o yüzü göreceksiniz çünkü. Eğer sizin de benim gibi bir sorununuz varsa ve ameliyat olmanız gerekiyorsa Dr.Güncel ÖZTÜRK'ü şiddetle tavsiye ediyorum. Son olarak ameliyat olduğum hastanenin çalışanlarına ve Doktorum' a tüm emekleri için gönülden teşekkür ediyorum...

  IP: 195.174.46.ZJD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 51969

  Forma-1-copy-7

  Elif
 • merhabalar. Dr. GÜncel Öztürk ile tanışmış olmaktan,doktorum olmasından mutlu olanlardanım ben de. Burun estetiği (rinoplasti) düşünen ve işin zor kısmının doğru dr tercihi olduğunun bilincinde olup titiz davranan ve 1 yıldır dr tercihi için uğraşan biriyken Güncel Bey ile görüşmeye karar verdim. Kendisi görüştüğüm ilk doktordu,ilk görüşmemizde kendinden emin olması,size güven vermesi,ne istediğinizi anlamaya çalışması ve en en önemlisi doğal burun-güzellik-estetik kavramları hakkında düşünce yapılarımızın benzer olması sonucu ameliyat tarihimize karar verdik.Şu an ameliyatımın 7. günümdeyim ve çok mutluyum.Yüzümle uyumlu doğal, cici bir burnum var. Samimiyetiniz,güleryüzlülüğünüz için Güncel Öztürk ve ekibine teşekkür ediyor ve benim gibi rinoplasti konusunda titiz olan diğer arkadaşlarımı mutlaka Güncel Bey'le görüşmelerini öneriyorum.

  IP: 85.103.103.JZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64866

  Forma-1-copy-7

  Ayda K.
 • Güncel Bey görüştüğüm ilk estetik cerrahtı. Kapıdan girerken tedirgindim biraz ama bi süre sonra baktım arkadaşımla konuşuyor gibiyim. İlgisi, doğallığı, güven veren konuşması ve gözleri doğru yerde olduğunuzu hissettiriyor. 3 hafta kadar önce solunum sıkıntısı ve burnumdaki görünüme ilişkin ameliyat oldum kendisine. İyileşme sürecim şaşırtıcı derecede kısaydı. Şu anda çok rahat nefes alıyorum ve burnum çok doğal görünüyor. Herkesten tam not aldım. Güncel Bey’in maddiyat ya da şan/şöhret peşinde koşmaktan ziyade karşısındaki kişiye ve yaptığı işe değer verdiği için hem yaptığı ameliyatlarda hem de insan ilişkilerinde bu kadar başarılı olduğuna inanıyorum. Ya adam sanata gönül vermiş ne de olsa. Sonuç olarak siz de kendinizi teslim edebileceğiniz güvenli eller ve güler yüz- hoş sohbet arıyorsanız kendisine uğrayın derim.

  IP: 88.235.162.ZCY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 55022

  Forma-1-copy-7

  Meltem
 • Merhabalar 4kasim 2013 tarihinde sayin doktorum guncel ozturke burun estetik (rinoplasti) ameliyati oldum. Sayin hocam muazzam bir burun tasarladi, zaten heykel tras olmasi da bbu isi iyi yaptiginin cok guzel bi kaniti. Yuzumde odem yok denecek kadar azdi fakat uc gunde hepsi gecti ve kapali teknikle burun ameliyatim gerceklesti yani hic bir dikis kesi izim yok. Ve en en onemlisi guncel bey herkese ayni burunu tasarlamiyor ve en dogal burnu kisiye ozel yapiyor. suan ameliyatimin sekizinci gunumdeyim ve ameliyatim anlasilmicak derecede yuzum normale dondu. Burnumda hic agri sizim olmadi. Daha once guncel hocamin bilgisayarda yapmis oldugu burun tasarimimdan dahada guzek bir burnum oldu. Sabrindan isine olan guveninden ve saygisindan her sordugum soruya ayri titizlikle ve yine cok sabirli olmasindan dolayi kendisine sonsuz tesekkurlerimiiletiyorum cok dogru bir secim yaptigimi ise her aynaya baktigimda bir kez daha dile getiriyorum, bana yasattigi gorsel guzellik icin kendisine sonsuz minnetarim. Ellerinize saglik... burun estetigi dusunen arkadaslarima ise kesinlikle guncel beyle iletisime gecmelerini oneririm. Sordugunuz butun sorular butun kuskulariniz guncel beyle konusarak cevap bulacaktir. Saglikli ve mutlu gunler

  IP: 178.240.56.ZYL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 63991

  Forma-1-copy-7

  ilknur
 • Güncel Beyi, KBB uzmanı doktor arkadaşım tavsiye etti, muayeneye gittim. burun ameliyatı olmam gerekiyordu. korkularım vardı fakat ilk muyenede korkularım azaldı. ameliyatımı oldum. ameliyat sonrasında insanların korkuttuğu ağrılarım hiç olmadı. doktor beyin sorduğum her soruya sabırla cevap vermesi, beni ameliyat öncesi ve sonrası sürekli bilgilendirmesi bana göre diğer doktorlardan onu ayırt eden en büyük özelliğidir. güleryüzlü, ilgili ve konuşkan bir hekimdir. yanında çalışanlar iyi fakat Güncel Bey, bence hasta ve doktor açısından daha iyi olan bir hastanede olmayı hak ediyor. kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. bizlerin Güncel Bey, gibi doktorlara ihtiyacı var.

  IP: 78.163.138.JY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45861

  Forma-1-copy-7

  Fahriye
 • Doktorumu internetteki tavsiyeler sayesinde araştırarak buldum. Gittiğimde yanılmadığımı gördüm. Sıcaklığı ve içtenliği ile hasta psikolojisinden anlayan, her sorumu yanıtlayan, işin ehli bir plastik cerrah olduğunu göreceksiniz. Burun konusunda sıkıntılarım vardı ameliyattan herkes gibi korkuyordum. Kendisi kafamda hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde beni ameliyata ikna etti. Kendisinin sanatçı bir kişi olması, yurt dışı deneyimleri ve yaptığı işlere doğal bir güzellik katması onu diğerlerinden ayıran en önemli özellikleridir. Ameliyat öncesi ve sonrasında hep yanımda olduğunu hissettim. Ameliyat sonrası benim için daha kolay geçti. Ameliyat olalı 3 ay oldu. Doğal güzel bir görünüme kavuştum. Ameliyat olduğumu doğal durması sebebiyle çoğu insan ilk bakışta fark etmedi . Sadece bir değişiklik olduğunu fark ettiklerini ifade ettiler. Operasyon geçirdiğimi söyleyince şaşırdılar ve doğal güzel bir buruna sahip olduğumu söylediler. Kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Gidince farkı göreceksiniz.

  IP: 78.169.84.ZJL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 71879

  Forma-1-copy-7

  Duygu K
 • Bu uzmanla hastanede çalışan yakınım vesilesi ile tanıştım. burnumdaki kırıktan dolayı nefes almakta zorluk çekiyordum.Dr. beye bu şikayetimden dolayı başvurdum.göstermiş olduğu ilgi, yakınlık ilk etapta etkilemişti.Daha sonra ameliyat olmaya karar verdim ve dr.bey bana rahat nefes almamı ve güzel görünen bi buruna sahip olmamı sağladı. Mesleki açıdan diğer uzmanlara göre samimi, yakın, mütevazi biri olarak gördüm.Operasyonel yönü bakımından daha önce tanıdıklarımın ameliyat olduğu drlara göre kat kat iyi bilgi, beceri, deneyime sahip olduğunu ameliyattan sonra daha iyi farkettim. Şu anki durumu zaten kendini fazlasıyla geliştirdiğinin işaretidir. Samimi,estetik,mükemmel. Kişisel özellikleri; samimi,sıcak kanlı,mütevazi,güleryüzlü, karşısındaki kişilerin görüşlerini dikkate alan ilk doktorlardan biri diyebilirim. Yanınnda çalışanlar dr beye başvuru yaptığım ilk günden beri gereken ilgi,yardım ve bilgilendirmeyi fazlasıyla yapmışlardır.Kendilerine çok teşekkür ediyor,başarılarının devamını ve güleryüzlerini hiç kaybetmemelerini temenni ediyorum. Sayın doktoruma ayrıca teşekkür ediyorum.Bu tür ameliyat olmak isteyen herkese tavsiye edeceğimi burada belirtmek istiyorum.

  IP: 212.156.99.LF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41088

  Forma-1-copy-7

  Birol C.
 • Kendisiyle bir hastasının vesilesi ile tanıştım.. Kendisi çok memnun kalmıs bende tavsiyesi üzerine Güncel Beyi seçtim .. Ameliyat oldum ve verdiği üstün hizmetten dolayı kendisine çok teşekkür ederim..Kendisi çok güler yüzlü ve hastalarını çok güzel karsılıyor. hastalarıyla güzel , ilgili , alakalı oluyor...Yaptığı ameliyat karşısında kendisini çok başarılı buldum..arkadaşlarımada güncel beyi tavsiye ediyorum..Emeğine eline sağlık..Çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum Hatice Ö

  IP: 85.98.243.YC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41442

  Forma-1-copy-7

  Hatice Ö.
 • Sınıftan bir arkadaşımIn tavsiyesiyle Güncel beyle tanıştım.Çok memnun kaldığını ve benim de gitmemi tavsiye ettiĞİnİ söyledi.İlk gördüğümde bu doktora güvenebilirim hissiyatı bulundu nedense.belkide daha önce araştırdığım içindir.Daha önce 2 arkadasın burnunu gördüm ve beğendim ve konuştum sorular sordum aklıma ne geldiyse.Benim şikayetim nefes almaktı sıkıntı en önemliside burnumda kemer olmasıydı.Bu beni çok rahatsız ediyordu.hem estetik hem sağlık açısından şikayetciydim.Ameliyatımı oldum ve şuanda çok memnunum kendime daha bir güvenim geldi.Hiçbir şikayetim kalmadı.Güncel bey genç yaşta olmasına rağmen mesleğinde kendini geliştirmiş ve çokta başarılı olduğunu düşünüyorum.Ve ilerde daha iyi yerlerde olcağınıda umut ediyorum.Güncel beyi başarılı,güvenilir,işinde ciddi biri olarak tanımlayabiliirim.yeri geldiginde güleryüzlü yeri geldiginde ciddi olabilen biri en önemlisi bence cana yakın olması.Güncel beye herşey için çok teşekkür ediyorum.Mesleğinde başarılar diliyorum...

  IP: 85.104.212.YDF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 46974

  Forma-1-copy-7

  Havva Nur K.
 • Öncelikle hersey için doktorum Güncel bey'e çok teşekkür ediyorum. Sayesinde içime sinen, yüzüme yakışan doğal bir buruna sahip oldum. Güncel bey'le tanışana kadar ameliyat olup olmama konusunda çok tereddüt ediyordum. Güven veren yapısı sayesinde ameliyata çok rahat girdim. İşinde gerçekten çok başarılı, çok profesyonel. Hiç ağrım olmadı. Ben çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve estetik olmayı düşünen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  IP: 176.219.146.YW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 84735

  Forma-1-copy-7

  E.Y
 • Güncel beyi internette araştırma yaparken gördüm dikkatimi çekti öz geçmisini okudum.Benile gayet iyi ilgilenildi.Burun estetiği konusunda yardımcı oldular ve daha guzel bir gürünüme kavuşmamı sağladılar.Kusurlu olan burnumu kusursuz hale getirdi.Hastalarına karşı sıcak samımı ve içten olması diyer uzmanlara gore en belırgın halidir.Kişisel özelliklerıne değinecek olursak; Mesafeli, güleryüzlü konuşkan bir uzmandır kendisi.Burun konusunda sıkıntı çekiyorsanız eger mutlaka Güncel ÖZTÜRK' e ulaşım daha guzel bir buruna kavuşmanınızı sağlıyacaktır eminim.

  IP: 78.168.249.ZJJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41887

  Forma-1-copy-7

  Döne
 • Kontrole gitmis oldugum ilk Dr kendileri zaten sonrasinda baska bir Dr'a gitmeyi düşünmedim eğer adres dogruysa tamamdir .Ve kararimi verdim .Çok profesyonelce yaklaşımından dolayı etkilendim hastaya dogru bildigimiz yanlislari anlatarak en gzl sekilde bilgilendiriyo defalarca sormaniza ragmen 🙂 hiç sikilmadan gereken ve olması gereken müdaheleyi en Gzl sekilde anlatıp doğru bilgiyi aktariyo. Kendileri cok güler yüzlü sempatik ve cana yakın Ve cok samimi kesinlikle eminim tanıdığınızda anlatılanların az olduğu anlayacaksınız .çok mutluyum Sayın Op.Dr güncel Öztürk 'ü tanıdığım ve ameliyat oldugum için tüm samimiyetimle anlatmaya çalışabildim kocaman sevgiler .....

  IP: 178.240.1.YZY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 58990

  Forma-1-copy-7

  Çiğdem
 • Güncel beyi uzun araştırmalar sonunda buldum,şimdiye kadar yapmış olduğu operasyonları ve özgeçmişini inceleyince kendisiyle görüşmek istedim.Bu geçireceğim 3. ameliyat olduğu için özellikle çok iyi araştırdım ve Güncel bey ilk görüşmemizde ne beklemem gerektiğini ve en fazla ne yapılabileceğini açık bir şekilde anlatarak fazla beklentim olmaması gerektiğini ancak bu şartlar altında ameliyatı gerçekleştirebileceğini söyledi ve tüm sorularıma açık bir şekilde ve samimiyetle cevap verdi.Şu anda ameliyatımın 16. günü ve hala şişlik olmasına rağmen yeni görüntümden çok memnunum ve Güncel beyin beklentilerimi en alt seviyede tutmamı söylemesine rağmen istediğim daha şimdiden burnum eskiye oranla çok daha düzgün ve simetrik duruyor.Güncel beyi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve ilk kez burun estetiği olacaklar için diyebilirimki kesinlikle ikincisine ihtiyaç duymayacaksınız.

  IP: 78.185.39.CJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 70052

  Forma-1-copy-7

  Melisa De.
 • Ameliyatımdan oncesi ve sonrası her anımda ilgisini eksik etmeyen, iyiki tercih etmiş etmişim dediğim sevgili doktorum Güncel Öztürk'e sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.Tereddüt etmeden herkese tavsiye ediyorum ve her aynaya baktığımda iyiki diyorum 🙂 bana bu güzel duyguları yaşattığı için öncelikle kendisine,ekibine ve çalıştığı hastanedeki tüm personele tekrardan teşekkür ederim.Artık istediğimden de güzel bir buruna sahibim hem doğal hem kemersiz 🙂 Yüzümdeki gülümsemeyi sağlayan sevgili doktorum Güncel Öztürk'ü tanımanızı şiddetle tavsiye ediyorum!:)

  IP: 212.252.73.CZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 76542

  Forma-1-copy-7

  Melike
 • Doktor Güncel Öztürk ile bir tanıdık vasıtasıyla tanıştım.Oldukça sempatik güler yüzlü hasta ile nasıl iletişim kurulacağını çok iyi bilen biri olarak tanıdım.Burnumda olan kemik ve şekil bozukluğu için kendisine gittim ve gayet başarılı bir şekilde aldı ve eskisinden güzel oldu.Diğer doktorlarla karşılaştırdığımda hasta ile iletişimi gayet iyi ve güler yüzlü ne yapması gerektiğini bilen bir kişilik olarak ön plana çıkmaktadır.Mesleğine bağlı ve bu yönde kendisini geliştirme çabası içinde ve bunu başaracağına ileride bugünkünden daha ileri bir yerde olacağı kesin.Çalıştığı kurum ve çalışanlarla olan bağlılığı ve işini ciddiyetle yapması onu bir adım öne çıkarmaktadır.Henüz yaşının genç oluşu kendisini geliştirmede önünde yılların olması onu daha da tanınacak bir konuma getirip daha başarılı bir doktor olma yolunda ilerliyor.Kısaca bir doktorda bulunması gereken özelikler kendisinde mevcuttur.

  IP: 78.187.15.ZJW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42641

  Forma-1-copy-7

  Serkan Y.
 • Burnumda sorunlarım vardı. Ameliyat olmak isityordum güncel beyin başarılı doktor olduğunu bilen tanıdık biri tarafından şiddetle tavsiye edildi. Bende bunun üzerine muayene için randevu aldım kendisinden tanışmamız bu şekilde oldu ve ameliyat oldum. kendisinden çok memnun kaldım. hastalarıyla genel olarak iyi ilgilenen, genç, alanında kendini geliştirmeye devam eden , kendine güvenen ve daha bir çok başarılı operasyonlara imzasını atabilecek yetenekli bir doktor kendisi. güncel beyin hastası olaraktan bende sizlere tavsiye ederim nerde olursa olsun gidin bulun kendisini görüşün derim.

  IP: 78.163.128.CJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 47266

  Forma-1-copy-7

  Emre Ü.
 • Güncel Beyi facebook reklamlarında ilk gördüm.İzsiz burun estetiği sloganı ilgimi çekti.Netten biraz araştırdığımda makalelerine ulaştım,köşe yazılarını okudum.Ayrıca başarılı bir heykeltraş olduğunu öğrendim.Heykel sanatı da önemli derecede estetik görüş ve bakış açısı gerektirdiğinden, bu özelliğin Dr. Güncel Beyi diğer estetik hekimlerinden bir adım öne geçirebileceğini düşündüm. Estetik operasyonundan ilk aşamada çekinmeme rağmen Dr. Güncel Bey operasyon için bana oldukça güven verdi.Şuan operasyon sonrası 15. gündeyim.Operasyon öncesi septum deviasyonundan dolayı nefes alma güçlüğü çekiyorken şuan hem bu sorunum giderildi hem de estetik olarak burnum daha güzel bir görünüme kavuştu. Dr.Güncel Beyi tanımlayacağım sıfatlar; başarılı ve güven vericidir. Benim fikrim Dr.Güncel Beyin kişisel özellikleri arasında her zaman profesyonel,arkadaş canlısı ve sosyal olması yer alıyor. Yanında çalışanlara oldukça eğitici davrandığını farkettim. Acıbadem Fulya Hastanesinde kaldığım oda oldukça temizdi. teşekkürler,Öznur A

  IP: 88.224.156.CB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64944

  Forma-1-copy-7

  Öznur
 • Yaklaşık iki hafta önce Dr. Güncel Öztürk kapalı burun ameliyatımı gerçekleştirdi. Uzun zamandan beri estetik ameliyat olmak istediğim halde, beni ikna edecek ve güven verecek bir doktor karşıma çıkmadığı için hep ertelemiştim ancak Güncel bey ile karşılaşmam ve kendisinin bana güven vermesiyle bu ameliyatı olmaya karar verdim. Şu an ikinci haftam ve gerçekten de ameliyat öncesi bana söylediği şeyleri yaşıyorum. Yani ameliyat sonrasında morarma olmadı ve ilk gece dışında ağrım yoktu. Sadece hafif bir şişliğim var. Burun şeklimden memnunum. Doğal bir burnum oldu.Burnumdaki deviasyon düzeltildi ve senelerce rahat nefes almamı engelleyen sorunum ortadan kalktı ,artık rahat nefes alabiliyorum. Kendisi işini çok önemseyen ve hastalarıyla birebir ilgili bir doktor. Dr.Güncel Öztürk'ü bu ameliyatı olmak isteyen ve tereddütleri olan herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 78.180.90.YZD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66638

  Forma-1-copy-7

  C.C
 • güncel beyle aynı hastanede uzman olan fazilet hanım tavsiyesiyle tanıştım. kendi dalında en başarılı hekim olduğunu ve herkesin memnun kaldığını öğrendim ve bnde gitmeye karar verdim.eskiden beri rahatsız olduğum burnum dolayısıyla kendisiyle görüşmeler yaptım. daha sonra eve geldiğimde pcden de araştırdım ve başarılı geçmişi özelliklede yurtdışı deneyimleri ile tamamen karar verdim zaten güleryüzlü davranışlarıyla ve içten tavırlarıyla kendimi ona güvenle emanet edebileceğimi anladım..bnce kendisine katabilecek bir artısı kalmamış ve mesleğinin en zirvesinde olan bi doktor..onu tanımlayacak olursam 1.mükemmel bi doktor 2.mütevazi 3.çok sempatik =) olması..bnce gayet güleryüzlü ,sabırlı,işinin ciddiyetinin farkında olan bi doktor..ekibide kendisi gibi başarılı... güncel beyi tanıdığım için çok mutluyum herkese kesinlikle tavsiye ediyorum mükemmel bi sonuç için en doğru adres bnce...

  IP: 78.162.201.ZJZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40487

  Forma-1-copy-7

  Buket
 • Merhaba.. Ben dört sene önce burunumdaki kemikleri aldırmak ve düzgün bir görüntü oluşması için bir operasyon geçirdim fakat sonuç beni tatmin etmedi.. Bunun üzerine ikinci bir operasyon geçirmek istedim fakat aynı sonucu alacağımdan korktuğum için cesaret edemedim, güvenemedim.. Daha sonra üç tane arkadaşımın burunlarını gördüm, aldıkları sonuçlar çok iyiydi ve bana "Güncel Öztürk'e gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir dr. olduğunu, hem görüntü hemde nefes almakta hiçbir problemlerinin kalmadığını söylediler." İnternet üzerinden ve çevremde Güncel Bey'in hakkında bilgisi olan eczacı ve dr. tanıdıklar yardımıyla da biraz daha bilgi edindikten sonra gitmeye karar verdim.. Gayet başarılı bir operasyon geçirdim, sonuç beni fazlasıyla memnun etti, gerçekten anlattıkları kadar başarılı ve gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir dr., herkese tavsiye ediyorum.. Kendisine çok teşekkür ediyorum ...

  IP: 178.240.178.BW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 69304

  Forma-1-copy-7

  Semra
 • Güncel Bey'e burun estetiği ameliyatı oldum. Birçok doktorla görüşmeme rağmen, bana en çok güven veren doktordur. Ayrıca heykeltraşla ilgilenmesi dikkatimi çekmiştir. Herkesin farkettiği genel burun hatlarımın sorunu dışında, sadece benim gördüğüm detaylı sorunları da farketmiştir. Derdimi anlatamama gerek kalmadan, o zaten beni direk anlamıştır. En önemli şeylerden biri de, ameliyat sonrası çok çabuk toparlanmam ve acısız bir ameliyat geçirmiş olmamdır.

  IP: 95.13.57.YDB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 67036

  Forma-1-copy-7

  Sena
 • Senelerdir nefes darligi yasiyordum burun kemigi egriliginden ve burundani etten dolayi. ayrica burun kemeri vardi. Goruntu olarakta hos gozukmuyodu. Internetten yaptigim genis capli arama sonucu Guncel Beyi buldum ve onunla irtibata gectim 6 ay oncede ameliyat oldum. Dun 6. Ay kontrolume gittim inanin cok memnunum. Burnumdan cok iyi nefes aliyorum. Ve goruntu olarak cok dogal bir burnum var. Kimse estetik oldugumu anlamiyor . Cok sempatik ve hastalariyla ilgilenen bir doktor..Kendisine tekrardan cok tsk ederim. Guncel beyin Facebook sayfasinda resmim var. Bakabilirsiniz..Fransa'dan Funda 🙂

  IP: 178.246.75.BJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 80413

  Forma-1-copy-7

  Funda
 • hastanede tanıstik,dr.fazilet altın sayesinde.burun estetik amaliyatı oldum.nefes alıp verme sorunum vardı teşekkür ederim sayesin de çözüldü.estrtik annamında 1numara bence sayesin de cok güzel burnum oldu.daha cok hastayla hasta gibi deyil de arkadaş gibi ilgilenmesi ön plana cıkıyor.bu şekilde devam ederse dahada başarılı olacana eminim.arkadaş canlisi,gülür yüzlü,hastasıyla bire bir ilglenmesi.yaninda calışanlarda cok iyi çalıştgi yerde gzeldi.GÜNCEL ÖZTÜRK hocama ne kadar teşekkür etsem azdir,hocam teşekkür ederim

  IP: 78.187.52.DF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 39948

  Forma-1-copy-7

  Enes Ye.
 • Bir tanıdığımın çene ameliyatında gösterdiği başarıya istinaden Güncel Bey'i tanıma fırsatım oldu.. Benim problemim 4 yıl önce başka doktor tarafından yapılan yanlış bir burun ameliyatı buna bağlı olarak nefes problemi ve şekil bozukluğuydu. Kendisine muayene olana kadar bu anlamda doktorlara güvenini kaybetmiştim ama yine de fikrini almak adına muayene olmaya karar verdim ve kendisini çalıştığı kurumda Acıbadem Hastanesinde ziyaret ettim ilk muayenede ameliyat olmaya karar verdim çünkü; Güncel Bey, burnumdaki yapılan hataları ve ne yapılması gerektiğini detaylı, açıklayıcı bir şekilde anlattı,tüm sorularımı sabırlı bir şekilde cevaplandırdı. Ve ben sorduğum tüm soruların cevabını kendisinden aldım.Her soruda kendinde emin ve açıklayıcı ifadesi ona güven duymanıza neden oluyor. Aklımda ameliyat olmak yokken ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyatımı oldum ameliyatım uzun sürdü çünkü çok problemli bir burunu ameliyat etti kendisine ameliyatımda gösterdiği sabır için ben ve ailem minnettarız. Bugün ameliyatımın 5.günü ilk andan itibaren yüzümde hiçbir morluk olmadı etrafımdaki insanlar yüzümde biraz ödem olmasına rağmen yapılan ameliyatın başarısını görebiliyor bende aynada baktığımda farkı çok fazla görüyorum. Ameliyat sonrası da desteğini hiç esirgemedi.Güncel Bey doktor olması yanında başarılı bir heykeltraş heykelden anlamasanız bile eserlerinden başarısını görmek mümkün. Heykellerindeki güzel burunlar bile sizin kendisine güvenmeniz için tek neden olabilir:) Kendisini 3 kelime ile açıklamak istersem ona haksızlık etmiş olurum ama özetle; Güleryüzlü, zeki, karşısındaki insanın ondan beklentisini kavrayabilen, kendinden emin..Ve bence yaptığı işi çok seviyor asıl başarısı bu.. Bende sağladığı bu memnuniyetten dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum...

  IP: 88.235.181.YZJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 61340

  Forma-1-copy-7

  Sinem K.
 • Burun ameliyatı olmaya karar verip araştırmalara başladığımda sitelerdeki yorumları okuyarak tanıdım Güncel bey'i. Yorumlar o kadar olumluydu ki cesaret alarak görüşmeye gittim. İstediğim burnumun kemerinde kurtulmak ve onun yerine yüzüme uygun, rahat nefes alabileceğim en önemlisi de doğal görünümlü bir buruna kavuşmaktı. Görüşmede tüm istek ve çekincelerimi dile getirdim. Güncel bey tüm sorularımı cevapladı, fotoğraflarımı çekti ve bilgisayar programında ameliyat sonrası nasıl bir buruna kavuşacağımı gösterdi. Daha önceki hastaların resimlerine de baktım ve Güncel beyin profesyonelliği ve güvenilirliği sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyattan 3-4 gün sonrası şişlik morluk fark edilmeyecek kadar azalmıştı.10 gün sonra sargılarım da çıktı. Şu an ameliyat üzerinden yaklaşık bir ay geçti ve sonuçtan çok memnunum. Güncel bey'e teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

  IP: 78.163.91.CW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66629

  Forma-1-copy-7

  leyla
 • bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine burun revizyonu için gittim kendisine.. ilgili güler yüzlü bir doktor.. nasıl daha iyi olur düşüncesiyle inceleyerek ne yapacagını anlatarak yaptı ve yaptıgı ameliyattan memnun kaldım. yüz hatlarıma uygun doğal bir burnum var artık 🙂 söylemesem kimse estetik oldugunu anlamıyor bile.. ameliyat öncesi ve sonrası resim çekip karşılaştırabiliyor değişikliği daha detaylı görebiliyorsunuz.. diğer ameliyatımda malesef böyle bir imkan olmadı.. memnunum mutluyum tavsiye ediyorum 🙂

  IP: 81.215.50.CC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43156

  Forma-1-copy-7

  Hande Y.
 • Öncelikle belirtmem gerekiyor ki eğer doğallıktan yanaysanız kesinlikle tercih edeceğiniz tek isimdir Güncel Öztürktür,işinde başarılı karşındaki kişinin ne isteğini bilen anlayan samimi bir o kadar ilgili süper bir doktor 🙂 ben ameliyat olalı 4 ay oldu çok mutlu ve huzurluyum aldığım bütün tepkiler harika herşeyden önemlisi doğal bir buruna sahibim artık estetik olmak isteyen herkes karar vermeden önce mutlaka Güncel Beyi ziyaret etmenizi tavsiye ederim 😉

  IP: 78.188.153.YZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 79589

  Forma-1-copy-7

  Nilüfer
 • Canım doktorumla bundan 1 ay önce tanıştım,senelerdir ertelediğim ve asla cesaret edemediğim burun estetiği operasyonu ile ilgili çok çok ayrıntılı bir görüşme yaptık.Bana her şeyi ayrıntılı olarak(olumlu olumsuz) anlattı. Ankarada yaşıyor olmama rağmen ,herşeyi göze alarak istanbulda ameliyat olmaya karar verdim. şu anda ameliyat olalı 1 buçuk hafta oluyor,ne morlugum ne şişliğim ne ağrım oldu,çok doğal ve çokk güzel bir burna sahibimm.amaliyatın her aşamasında yanımda olan,hala hergün aradığım,başının etini yediğim halde benimle sonsuz ilgilenen GÜNCEL ÖZTÜRK doktoruma çookk teşekkür ederimm. O bir SİHİRBAZ...

  IP: 85.110.88.YZY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66080

  Forma-1-copy-7

  Elif
 • Kendisini yine bu siteden buldum. Tavsiye eden kişi sayısına baktım, özgeçmişini inceledim ve poliklinikte tanıştım. Burnum için gitmiştim ve sağ tarafında bi deviasyon olduğunu söyledi. Bütün sorduğum soruları hoş görü ve sabırla cevapladı, anlattı. Kendisi ile konuşmadan önce hiç cesaretim yoktu ama konuştuktan sonra rahatladım ve bana cesaret verdi. Bence iyi bir Plastik ve Estetik Cerrahisi. Kendisi sabırlı, anlayışlı, sevecen ve olumlu biri. Ameliyat öncesinde de sonrasında da ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 78.170.175.ZY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42506

  Forma-1-copy-7

  Ayşegül
 • Merhabalar ismim İlhami, Güncel Öztürk tarafından estetik burun ameliyatı geçirdim ve son derece memnunum ameliyat olup alçımın çıktığı ilk günden itibaren o kadar şişlik ve gözlerimin mor olmasına rağmen herkes tarafından çok beğenildi. Ben de zaten yakın bir arkadaşımın estetik ameliyatını Güncel Beyin yaptığından ve arkadasımın burun şeklinin çok iyi olmasından artı değişik branşta ki doktorların tavsiyesi üzerine kararımı Güncel Bey de kıldım ve pişman olmadıgımı iyi bir karar verdiğimi anladım. Kişilik olarakta cok memnum kaldığım birisi çok efendi ve seviyeli bir insan.Aynı şekilde operasyon geçirmeyi düşünüp iyi bir doktor tarafından ameliyat edilmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim cok memnumum tesekkür ederim.

  IP: 85.104.96.B

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41559

  Forma-1-copy-7

  ilhami
 • Mrblar ben Güncel Bey in bir hastasıyım.Aslında burnumda problem olmasına rağmen burun ameliyatından hep korktum ve kaçtım.Güncel Bey in ameliyat ettiği bir arkadaşımdan ameliyat hakkında bilgi almak istedim.Arkadaşım doktorun çok iyi olduğunu ve anlatıldığı gibi acılar yaşamadığını söyledi.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine hemen Güncel bey ile görüşmeye gittim.Görüşmem sonrasında bir an önce ameliyat olmak istiyordum çünkü Güncel Bey mesleğinde çok iyi olmasının yanısıra çok güleryüzlü,canayakın,ilgili ve hastaya güven ve cesaret veren bir yapıya sahipti.Ameliyat oldum hemde sorunsuz bir ameliyat.Ameliyat sonrasında da hiçbir sorun yaşamadım.Ağrı,acı,kanama,aşırı morartı ve şişlik gibi durumları yaşamadım.Artık burnumdan daha rahat nefes alabiliyorum ve şeklini çok beğeniyorum.Bu yüzden burun ameliyatı olması gereken kişilerin kesinlikle Güncel Bey ile görüşmelerini tavsiye ediyorum.

  IP: 78.165.55.WW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 38252

  Forma-1-copy-7

  Gaye A.
 • arkadaş tavsiyesiyle tanıştım.ben Dr Güncel Beye botoks yaptırdım.Elbecerisini çok beğendim botoks yaptırıken hiç ağrı duymadım botoks yaptırdıktan sonrada herhangi bir aksilik yaşamadım .ne bir morarma nede şişlik oluştu yüzümde her şey çok normaldi.bence o kendini yeteri kadar iyi geliştirmiş biri dr tecrübesini oldukça iyi kulandığını sölüyebilirim.kendi dalında branşındaçok yetenekli,kendini oldukça iyi yetiştirmiş,gelecektede iyi yerlerde olacağını düşünüyorum.kişisel özellilkleri bana göre cana yakın sabırlı tevazülü,her soruya sıkılmadan cevap veren,insanın ruh halindn anlayan vede kendinden ne istediğinizi anlayabilen vede bu konuda hastalarını aydınlata bilen, ikna kabiliyeti çok güçlü olan biri diye tarif edebilirim.çalıştığı hastane gayet iyi muntazam sağlık ekibide bnce iyidi hiç bir sıkıntı yaşamadım .halada Dr Güncel beye botok için gitmekteyim. bütün bayanlarada tavsiye ederim.

  IP: 78.170.209.ZZD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45719

  Forma-1-copy-7

  Hale
 • Doktorum Güncel beyle internetteki araştırmalarım özellikle tavsiyeEdiyorum.com da yazan hasta yorumlarını okuduktan sonra tanışmaya karar verdim, kendisine göğüs büyütme ve yüze yağ enjeksiyonu ameliyatı oldum, bana beklentilerimin üstünde doğal göğüslere ve yanaklara kavuşturdu, kendisi mesleğini severek yapan, pozitif, sanatkar,yetenekli ve başarılı bir cerrah, çalıştığı özel hastane tam donanımlı ve çalışanları da güleryüzlü ilgili ve Güncel hoca gibi titiz çalışan insanlar, kendisi ameliyat öncesi ve sonrasında da çok ilgili ve kendinizi hasta gibi hissetmiyor, geleceğin ünlü plastik cerrahlarından biri olacağına inanıyorum ve ısrarla tavsiye ediyorum.

  IP: 176.237.107.YJL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 55906

  Forma-1-copy-7

  Neslihan
 • Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik uzmanı olan güncel beyi internette araştırarak tanıdım.Uzun bir araştırma sonucu ameliyat olmaya karar verdim.Burun ameliyatı oldum.Burnumdaki kemiği alıp burnumu düzeltti.Eskiden büyük ve eğri bir burnum vardı şimdi gayet memnunum.Mesleki açıdan işini itina ile yapan biridir.Güleryüzlü,bilgili, başarılı biridir.Kişisel özellikleri güleryüzlü ,konuşkandır.Yaptığı burun ameliyatından gayet memnunum herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 188.38.199.YYB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42082

  Forma-1-copy-7

  Mustafa
 • Basta sunu söylemem gerekiyor Güncel bey tamamen benim şansım:) kendisini internetten buldum fakat cok bir arastırma yapmadım okudugum tavsiyeler,kendisiyle ilgili edindigim bilgiler hemen randevu almama neden oldu.her zaman burnumu yaptırmayı dusunuyodum fakat olusucak morluktan acıdan ve şişlikten korkuyodum.bu konularda internet ne kadar önemli olsa da yüz yüze ikili görüsmenin cok daha önemli oldugunu bi gercek.ilk randevumuzdan sonra hemen ameliyat icin gün ayarladık ve 22 ocakta ameliyat oldum.kesinlikle korkularım bosaymıs yuzumde ne bir morluk ne de bir şişlik olustu. kendisinin de ilgisiyle güler yüzlülügüyle bu 10günü cok güzel atlattım.bantlarım bugun cıktı o kadar dogal o kadar güzel bir burun olmus ki doktoruma burdan da tesekkur ediyorum.iyiki cok fazla arastırma yapmadan Güncel Beyi bulmusum ve kendisine yaptırmısım son olarakta bidaha olsa bidaha kesinlikle Güncel Beye yaptırırdım

  IP: 78.182.137.ZZC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 66095

  Forma-1-copy-7

   Ece Ş.
 • Kahramanlar yalnızca çizgi romanlarda mı olur? 🙂 Ben şanslı olduğuma inanıyorum, gerçek hayatta bir kahramanla tanışma fırsatını yakaladım. “KAHRAMAN” diyorum; çünkü küçük, sihirli dokunuşlarla büyük mucizeler yaratıyor. Ve istiyorum ki siz de bu kahramanla tanışın… Onu anlatmaya ne kelimelerim ne cümlelerim yeter “Bazı şeyler anlatılmaz, yaşanır…”derler ya aynen öyle, yaşamalısınız. Güncel Bey her yönüyle mükemmel bir cerrah, kendisiyle tanıştığınız anda bana hak vereceksiniz. Eğitimi, kariyeri, tecrübesi, becerisi, profesyonelliği söze yer bırakmıyor, gerçekten takdire şayan. Öte yandan doğal, sempatik, güler yüzlü, anlayışlı, seviyeli, dürüst bir insan ve daha da önemlisi sizi dinliyor, saygı duyuyor, değer veriyor, kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Kendisiyle sohbet ederken doktor-hasta sohbetinden ziyade arkadaşınızla konuşuyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Ve emin olun görüşmenizin sonunda zaten kararınızı vermiş olacaksınız. Daha kapıdan çıkarken kafanızda ameliyat tarihinizle ilgili planlar yapmaya başlayacaksınız, benim gibi 🙂 Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum canım doktorumu… Ve buradan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum kendisine... Son olarak; Ameliyat öncesinde size tavsiyem korkularınızı, endişelerinizi, soru işaretlerinizi bir kenara bırakın. Gözlerinizi kapatın ve heyecanınızın tadını çıkarın. Bir de küçük sır; Uyandığında yepyeni bir senle tanışacaksın 🙂

  IP: 213.43.144.Y

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 68369

  Forma-1-copy-7

  E.N
 • Bizde araştırdık en iyisinin Güncel bey olduğuna kanaat getirdik Güncel beyden önce muaneye oldum ama bana olmaz geçmez bu yanık izi dediler güncel beye muaneye gittim ve elinden geleni yapacağını söyleyerek izin büyük ölçüde geçeceğini söyledi çok samimi ve elinden gelenin en iyisini yapmak için çaba harcıyarak hastaya moral veriyor güleryüzü ve hastasıyla olan diyaloğu insanın hastanede olduğunu unutturuyo ben hastası olarak herşey için Güncel Beye teşerkürlerimi sunuyorum ve emin olun mutlaka sonuç alırsınız estetik konuda sorunları olan kişilere Güncel Beyi tavsiye ediyorum

  IP: 78.167.176.YDB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 38968

  Forma-1-copy-7

  Alev Ç.
 • Tek kelimeyle mesleğinde mükemmel bir doktor,bana uygulamış olduğu burun estetiği ameliyatı sadece ben değil tüm arkadaş çevremde hayranlık uyandırdı diyebilirim,mesleğini büyük bir özenle ve hastalarına karşı çok sıcak bir ilgiyle yaklaşması açısındanda takdire şayandı doğrusu...benim hem sağlık hemde psikolijik açıdan içinde bulunduğum sıkıntıdan kurtulmamda yapmış olduğu tıbbi müdahale için gerçekten çok minnettarım,ayrıca meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum ,teşekkürler Güncel Hocam,hayata bakış açımı bile değiştirdiğiniz için.........

  IP: 78.163.150.ZD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42600

  Forma-1-copy-7

  Fadime
 • Merhaba.. Ben dört sene önce burunumdaki kemikleri aldırmak ve düzgün bir görüntü oluşması için bir operasyon geçirdim fakat sonuç beni tatmin etmedi.. Bunun üzerine ikinci bir operasyon geçirmek istedim fakat aynı sonucu alacağımdan korktuğum için cesaret edemedim, güvenemedim.. Daha sonra üç tane arkadaşımın burunlarını gördüm, aldıkları sonuçlar çok iyiydi ve bana "Güncel Öztürk'e gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir dr. olduğunu, hem görüntü hemde nefes almakta hiçbir problemlerinin kalmadığını söylediler." İnternet üzerinden ve çevremde Güncel Bey'in hakkında bilgisi olan eczacı ve dr. tanıdıklar yardımıyla da biraz daha bilgi edindikten sonra gitmeye karar verdim.. Gayet başarılı bir operasyon geçirdim, sonuç beni fazlasıyla memnun etti, gerçekten anlattıkları kadar başarılı ve gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir dr., herkese tavsiye ediyorum.. Kendisine çok teşekkür ediyorum ...

  IP: 78.160.105.F

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45995

  Forma-1-copy-7

  Gülay
 • Yıllardır cesaret edip yaptıramadığım operasyonumu, hiç tereddüt etmeden ilk görüşmemde Güncel Bey'e yaptırmaya karar verdim. Kendisi güleryüzlü, mütevazi ve işinde çok başarılı bir doktordur. Tanıştığınızda siz de çok seveceksiniz. Ameliyat öncesi, ameliyatım ve ameliyat sonrası da çok başarılı geçti. Korkulcak bir ameliyat ama Güncel Bey yapıyorsa korkmaya gerek yok:)) ne morarma ne şişliğim olmadı, uyguladığı her işlem başarılı ve kalitelidir. yeni görünümden(burnumdan) çok memnunum, nefes problemim de kalmadı, gerçekten tavsiye ediyorum çok doğal ve güzel görünüm için.

  IP: 88.235.160.WZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 76588

  Forma-1-copy-7

  Seçil
 • Sayın Güncel Beyi internet üzerinden rinoplasti konusunda araştırma yaparken buldum. Gerçekleştirdiği estetik ameliyatların sonuçlarını görünce kendisi ile burun ameliyatı konusunda görüşmeye karar verdim. İlk görüşmemizde doktor bey yapılacak burun ameliyatını çok detaylı bir şekilde anlattı ve tüm sorularımı cevapladı. Burun ameliyatı geçirmiş hastaların önceki ve sonraki resimleri gerçekten çok etkileyiciydi. Sadece bir doktor değil aynı zamanda bir sanatçı olması da estetik işini daha farklı bir boyuta taşımıştır. Yaklaşık bir ay önce kendisine burun ameliyatı oldum ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha gördüm. Ameliyatım çok rahat geçti, yeni burnum çok doğal oldu. Hem ameliyattan önce hem sonrasında doktorumun yanımda olduğunu hissettim. Güncel bey gerçekten çok profesyonel, işinde çok ciddi ama aynı zamanda da çok açık, güler yüzlü bir insan. Yaptığı işte çok başarılı ve bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor. Ayrıca, yanında çalışan Sevgi hanım ve Elçin hanı da çok güler yüzlü, dikkatli ve saygılı.

  IP: 88.150.133.CF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 73270

  Forma-1-copy-7

  Elena
 • Kuzenimin tavsiyesi üzerine gittiğim ve tanıma fırsatı bulduğum Güncel Hocam,tanıdığım en başarılı doktor.Doktorluğunun yanında bir birey olarak çok içten ,samimi ve güleryüzlü biri.Geçirdiğim kulak ve burun estetiğimi de hiç kuşkulanmdan yapmamın nedeni başta bana o güveni vermesidir.Ameliyattan önce de sonra da hiçbir kaygım olmadı. Ve yaptığı başararılı ameliyatlardan sonra yüzümdeki gülüseme baki kaldı. Ameliyattan sonra hiç bu kadar kendimi iyi hissedebileceğimi düşünmüyordum.İnsanın hiç tereddüt etmeden hastası olabileceği başarılı bir cerrah 😉 Estetik ameliyatı olmak isteyen herkese tereddüt etmeden tavsiye edebileceğim tek doktor.Sonsuz teşekkürler hocama .....

  IP: 78.182.184.BF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 62844

  Forma-1-copy-7

  Eser K.
 • kendisine ameliyat oldum burun ameliyatı.ameliyatın hemen sonrasında ve ilerleyen zamanlarda bir problem yaşamadım.çok korktuğum bir ameliyattı ama güncel bey in güleryüzlü ve ilgili tavırları sayesinde ameliyata girerken korkularım biraz olsun hafiflemişti.hastasıyla ilgili bir doktor ve anlayışlı bir insan.benim burun ameliyatı olmam gerekiyordu yalnız hem doktorumda kararsızdım hemde bazı tereddütlerim vardı.güncel bey e ameliyat olan bir arkadaşım sayesinde güncel bey ile tanıştım ve birkaç hastasından araştırmam sonucunda güncel bey e ameliyat olmaya karar verdim.burun ameliyatı olacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum güncel bey i.tereddütü olanların görüşmeden sonra rahatlayacaklarına eminim.şu an burnumla alakalı hiçbir problemim yok.çok rahatım.ayrıca şeklinide çok beğendim.kendisine çok teşekkür ediyorum.

  IP: 78.163.153.ZYL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40334

  Forma-1-copy-7

  Duygu Ç.
 • Sevgili doktorum Guncel Ozturk'u internette arastirmalarim sonucu buldum.daha once basarisiz bir ameliyat gecirdigim icin ön yargili olarak gitmedigimi soyleyemem.ama ilk randevumuzda butun korkularimdan kurtuldum.kendisi bana hem resimlerle hem de anlatimlarla yardimci oldu.ilk gorusmemizde 3ay sonrasi icin ameliyat gununu kararlastirdik.ameliyattan 2gun oncesinde kendisiyle yeniden gorustuk.hem bana psikolojik anlamda hem de bilimsel anlamda cok yardimci oldu.kendisinin her gun 2tane ameliyat yapiyor oldugunu ogrendigimde(icerdeki hastalardan duyumlarimdan:))daha da rahatladigimi soylemem gerek:) Ameliyat gunumde sabah erkenden acibadem fulyadaydim.ne yalan soyleyin kendisini gormeden heyecanim yatismiyordu.ve kahramanim tum sevimliligiyle odadan iceriye girdi ve elimi tuttu:) Ameliyat sonrasi hic agrim,morluk ve sisligim olmadi.4gun sonra silikon tamponlarim ciktiktan sonra gunluk hayatima dondum. Sevgili doktorum hem akademik basarisi,hem guleryuzlulugu,hem de hastalarina yaklasimlariyla mukemmel bir izlenim yaratti bende.diger hastalarininda farkli dusundugunu sanmiyorum. Kendisine sonsuz tesekkur ediyor ve basarilarinin devamini diliyorum....

  IP: 88.253.208.DJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 70219

  Forma-1-copy-7

  Simge
 • bir çok araştırmalarım sonucunda ismini çok duydum ve muayeneye gittim.4sene önce burun ameliyatı olmuştum ve çok problemler yaşadım burnumu mahvetmişlerdi sonra güncel beyin çok başarılı bir doktor olduğunu ,yaptığı ameliyatları gördüm hayran kaldım.kendisine muayeneye gittiğimde bana çok güven verdi sevecen ve güleryüzlüydü burnumu düzeltebileceğini söyledi ameliyat tarihi verdi 17.11.2011 deameliyat oldum sonuç muhteşemdi çevremdeki herkes inanılmaz şaşırdı çünkü eski halinden eser kalmadı çok güzel oldu kendisine çok teşekkür ediyorum.alanında oldukça başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum

  IP: 78.164.177.ZBF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45948

  Forma-1-copy-7

  Selma
 • Hastaneden bir personelin tavsiyesiyle tanıştık. Burun ameliyatı olmak istiyordum. Burnumun içinde küçük bir sorun vardı, ayrıca görsel olarakta düzeltilmesini istiyordum. Güncel bey yapılması gerekenleri çok iyi tespit etti ve açıkladı. Yaklaşık üç saatlik bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası sonuçta oldukça iyi. Herhangi bir ağrımda olmadı. Bu kadar çabuk düzeleceğimi tahmin etmiyordum açıkçası. Burun ameliyatı olan yakınlarım var ve çok acı verdiğini söylüyorlardı. Neyseki öyle birşey olmad. Dr. bey güleryüzlü ve konuşkan. Çalışma ortamı da fena değil.

  IP: 78.163.142.YBC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45344

  Forma-1-copy-7

   S.Ö.
 • güncel bey ile kuzenimin ameliyatından sonra tanıştım. kendisine burun estetiği konusunda başvurmuştum ve rinoplasti ameliyatı oldum. kuzenimin güncel bey tarafından ameliyat edilmesi benim onu tercih etmeme neden oldu. verdiği hizmetten memnun kaldım. güncel bey gayet işini temiz yapan bi doktor. onu tanımlayacak olursam: mesafeli, ciddi ve yerine göre güleryüzlü bi kişiliğe sahip. ameliyat sonrasında çok ilgi gösteren bi doktor. yanında çalışan kişilerde gayet iyi insanlar.

  IP: 85.110.21.ZW

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 45403

  Forma-1-copy-7

  Öznur
 • muayne olmaya gidince tanıştım kendisini ilk cok hoşgörülü gördüm.ben burnumdan nefes almada zorlanıyordum ve beni ameliyat etti güncel bey meslegini cok güzel yapıyor cok güzel ilgileniyor hastası ile diğer uzmanlara göre cok ılımlı davranıyor .bence hic bir kusuru yok herşey tam teşkilat .asi calışkan güvenilir. kişisel özelligi ğüleryüzlü.gayet iyi. allah ğüncel bey gibi doktorlar nasip etsin türkiyemize ben ameliyat olmadan önce cok rahatsızdım ama ameliyat olduktan sonra yeni dogmuş gibi oldum böyle doktorlar oldugu sürece bizim ülkemiz cok iyi kalkınır herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 78.186.11.ZYB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40075

  Forma-1-copy-7

  Mecit Ku.
 • Sevgili doktorum Güncel Öztürk'e internette kendisi ile ilgili yapılan yorumlardan ve hastalarının koyduğu resimlerden olumlu yönde etkiendiğim için ulaştım. Rinoplasti yani burun estetiği ile ilgili bilgi almak için muaynehanesine gittim. Öngörüşmede ameliyatı hangi teknikle yapacağını, ameliyat sonrasında nelerle karşılaşacağımı ayrıntılı bir şekilde anlattı. Daha önce yapmış olduğu ameliyatların öncesi ve sonrası resimlerini gösterdi. Gördüğüm resimlerdeki burunların ortak noktası, hepsinin çok doğal olmasıydı. En çok etkilendiğim tarafıysa kendine inanılmaz özgüveni vardı. Haliyle bu da doktorunuza güvenmeniz ve burnunuzu teslim etmeniz açısından çok önemli. Bn ameliyat olalı 2 hafta oldu. Ameliyat sonrası ağrım olmadı, yüzüm gözüm trafik kazası geçirmiş gibi de şişmedi. Sadece hafif bir ödem oldu yüzümde. O da zaten çok normal. Ameliyatın sonunda yeni burnumun fotoğrafını çekip, ameliyat sonrası bana göndermiş olması harikaydı. Bandajlarım açılana kadar o fotoğrafla idare ettim en azından. 1 hafta sonra atelim, bugun de bandajlarım çıktı ve yeni burnumu gördüğüm de eski burnumu unutup yenisini hemen kabullendim. O kadar doğal ve güzel bir burnum olmuş ki, gerçekten sevgili doktormun ellerine sağlık diyorum. Burun estetiği olmak isteyip, sonuçlarında neyle karşılaşacağından korktuğu için sürekli erteleyenlere doktorumu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...

  IP: 31.140.106.DF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 70103

  Forma-1-copy-7

  Deniz
 • Uzun zamandır istediğim ameliyatı olmaya kesin karar vermiştim. İnternette bu konuyla ilgili araştırma yaparken Güncel Bey'in yazıları karşıma çıktı, yaptığı işleri gördüm,hastalarının yaptığı yorumları okudum ve hemen ertesi gün görüşmek için randevu aldım.Kendisiyle görüşmemiz düşündüğümden daha iyi geçmiişti kafamdaki tüm soruların cevabını sormadan almıştım.Kendine olan güveni gözlerine yansıdığından o an hiçbir kuşku kalmıyor insanın aklında.Güncel Bey benim ilk görüştüğüm cerrahtı son da olmuştu, kapıdan çıkar çıkmaz ameliyat gününü düşünüyordum.Ameliyat olalı 2 ay oldu.İlk günden itibaren herşey o kadar hızlı ve yolunda ilerledi ki sonuç olarak doktorum hayalimdekinden daha güzel,yüzüme daha çok yakışan bir burun tasarladı.Kendisi güvenirliliğin ve profesyonelliğin tam karşılığı olan bir hekim bana göre. Ayrıca güleryüzlü, samimi ve ilgili olmasıda psikolojik olarak çok rahat hissettiriyor hastalarını.Güncel Bey benim karşıma çıkan büyük bir şanstıı. Ve benim gibi estetik ameliyatı olup hayata daha özgüveni yüksek bir şekilde devam etmek isteyen herkes umarım bu şansı yakalar 🙂

  IP: 212.156.78.YZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 69580

  Forma-1-copy-7

   Nur A.
 • Dr Güncel bey le, tavsiye üzerine, ilk önce konuşup, bilgi almak için, arkadaşımla birlikte gittik.Botoks ve dolgu yaptırmayı düşünüyorduk. İlk defa yaptıracaktım. Korkuyordum ve çok tereddütlerim vardı. Görüşmeye gittiğimizde O kadar şey sorduk ki, ama her sorduğumuzu dikkatle, sabırla, hoşgörüyle dinledi, en küçük detayına kadar ve bizim anlayabileceğimiz bir şekilde cevap verdi anlattı. Sonuç MÜKEMMEL oldu Çok memnunum ve çok mutluyum.:) Dr Güncel Bey, mesleğinde başarılı, donanımlı, mükemmel bir Doktor ve harika bir insan... ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜNCEL BEY... Zeynep u

  IP: 78.163.131.ZCJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41889

  Forma-1-copy-7

  Zeynep
 • Güncel Öztürk'ü uzun süreli araştırmalarımdan sonra internet aracılığıyla buldum. Kendisiyle görüşmeye gittim. Bana öylesine güzel bir enerji ve güven verdi ki, hemen yakın tarihte ameliyat olmaya karar verdim. Kapalı burun ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde bana ne anlattıysa her şey o şekilde gerçekleşti. Burnum doğal,yüzüme uygun ve kemersiz oldu. Güncel bey ameliyat öncesi ve sonrasında da çok ilgiliydi. Öncelikle benim için önemli olan kapalı ameliyat yapıyor olması ve diğer doktorların aksine güvenilir, işine oldukça fazla değer veren, estetik anlamda da bir çok başarıya sahip bir uzman olmasıydı. Aynı zamanda esprili,sıcak kanlı ve güleryüzlü biri. Yanında asistanlığını yapan sevgi hanım da tıpkı onun gibi. Güncel bey, yaptığı ameliyat ile hayatıma mutluluk ve özgüven kattı diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 94.122.72.LL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 71878

  Forma-1-copy-7

  Bengisu Y
 • Güncel Bey'in ismini internet üzerinden burun estetiği konusunda uzman doktor araştirmalari yaparken gördüm. Daha sonra doktorumun internet sitesinden araştırma yaptım ve görüsmeye gittim. İlk görüşmemiz çok iyi geçti . Kafamdaki tüm sorulara tüm sıcakkanlılığı ve bilgileriyle cevaplar verdi Güncel Bey . Burun estetiği operasyonu hakkinda korkularımın yersiz olduğunu ve icimi rahat tutmam konusunda ikna edici tavsiyelerde bulundu. Güncel Bey'in en sevdiğim yönü hastalarıyla olan iletisimi ve verdiği güven. Asla gercek dışı sözlerde bulunmadı. Ameliyatim cok basarili gecti ameliyat sonrasi sislik morluk falan olmadi . Çok hafif bir ağrı oldu ilk gün o da basit bir ağrı kesiciyle geçti. Güncel Bey'in mesleki açıdan en sevdiğim yönü doğallığa verdiği önem . Diğer uzmanlara göre en farklı yönü bu bence . Doktorumu üç sıfatla tanımlıcak olsam . Gerçekçi, dürüst, başarılı. Kisisel özellikler ise Neşeli , pozitif , konuşkan , en önemlisi de çok ilgili . Çalıştığı hastane ortami ve çalışanlar gayet iyiydi. Ameliyatım suresince hicbir sorun yaşamadım . Doğal ve sağlıklı bir burun istiyorsanız istanbuldaki en başarılı doktor diyebilirim size . Hoşçakalın 🙂

  IP: 94.120.246.YLF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 64449

  Forma-1-copy-7

  Buse
 • Güncel Bey ile bir meslektaşının tavsiyesi üzerine tanıştık.İlk karşılaşmamızda yani ilk etapta olması gerektiği gibi sürekli soru sorma ve araştırma durumundaydım.Ama buna rağmen ilk izlenim olarak bende ufakta olsa bir güven duygusu oluşturmuştu..Bu durum ameliyat olayına biraz daha sıcak bakmama sebep olmuştu diyebilirim.Sonra hastalarından duyduğum iyi sonuçlarla birlikte de rahatlayıp ameliyata karar verdim.Güncel bey yapacağı yöntemi bana açıklayarak benim de rahatlamama yardımcı olarak sorunumu halletmeye çalıştı.rino plasti ile benim sorunumu yani burnumdaki defermasyonu tamamen düzeltti diyebilrim.Mesleki açıdan kendine olan güveni ve dolayısıylada hastaya verdiği güvenle birlikte kendilerini başarılı bulmamak elde değil. Ve zannediyorum ki daha büyük başarılarla mesleğinin gereklerini yerine getirecektir.Hastalarıyla olan muhabbeti gerkektiğinde güleryüzlü gerektiğinde de ciddi tavrı bence olması gerektiği gibi.Bana olan yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve hiç düşünmeden diğer danışanlarına tavsiye ediyorum .İyi günler.

  IP: 31.141.87.YJC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43678

  Forma-1-copy-7

  Selda G.
 • Kuzenim aracılığıyla tanıştım. Sorunumu büyük bir duyarlılıkla kısa sürede halletti. Kendisi son derece tecrubeli,basarili, dikkatli ve titizdir. Hastalarıyla ameliyat öncesi ve sonrasında yakindan ilgilenir.Profesyonel yaklasimini hem kendimden hem muayenehanesinde rastladigim diger hastalari ile kurdugu iliskiden gozlemleme sansim oldu.Kendisini uzmanlık alanında çok iyi geliştirmiş olup, tedavide hem de teşhis anlamında çok memnun kalacağınız, güven duyacağınız bir doktordur. İşine gösterdigi özen açısından herkese tavsiye ediyorum.

  IP: 88.228.136.ZJB

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43648

  Forma-1-copy-7

  Güzin Ko.
 • Herkese merhaba; Doktor Güncel Öztürk'ü bir arkadaşım aracılığı ile tanıdım.Kendisine Rinoplasti ve Augmentasyon Mamoplasti ameliyatı oldum.Güncel Bey'i tanımadan önce uzun yıllardır kafamda hiçbir uzmandan tam anlamıyla cevabını bulamadığım soru işaretleri vardı.Güncel Bey sorularımı o kadar açık,net ve en ince nüansları atlamadan cevapladı ki daha ilk görüşmede ameliyata karar verdim.Tabi doktorumun heykel traş ve ressam olması kendisini tercih etmemdeki rolü yadsınamaz.Bu özelliği ameliyatlarımın çok başarılı olması ve doğal görünümlü olması olasılığını maksimum seviyelere taşıdı.Ameliyat sonrası da son derece ilgili bir doktor.Hastaneden taburcu olduktan sonra dahi sürekli iletişim kurması ve kontrollere çağırması saygı değer bir ilgi örneği oldu.Bütün bunların yanı sıra doktorumun son derece samimi, dürüst,güleryülü olmasından dolayı tüm içtenliğimle ve şiddetle herkese tavsiye ederim.Saygılarımla...

  IP: 85.103.28.BY

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 57537

  Forma-1-copy-7

  ERENGÜL
 • Güncel beyi uzun araştırmalarımdan sonra buldum bu konuda bana en iyi rehber tabi ki internet oldu 🙂 ama sadece internette okumakla olmuyor bu işler, ikili görüşme çok önemli tabi ben birçok doktorla görüştüm ancak beni kesinlikle ikna edemediler ama güncel bey sizin sormanıza gerek kalmadan kafanızdaki tüm sorulara cevap veriyor. ilk görüşmeden hemen sonra burun ameliyatı için tarih aldım, güncel beyin sloganı varya morluk yok şişlik yok diye inanır mısınız çok komplike bir burun ameliyatım olmasına rağmen dördüncü gün ne morluk nede şişlik kaldı ve birinci haftam ama harika nefes alıyorum herşeyin bu kadar basit olabileceği aklımın ucundan dahi geçmezdi, hem burnumda harika oldu bu kadarını beklemiyordum, gerçekten beklentimin üzerinde bir sonuç aldım, kendisi arkadaş canlısı, nezaketli, güleryüzlü, centilmen anlayacağınız tam bir istanbul beyefendisi, acıbadem hastanesi tercih etmiş olması bence harika bir seçim onun profesyonel kimliği ile örtüşen bir hastane, tüm çalışanlar son derece ilgili ve yardımsever, bana bir gece boyunca bebek gibi bakan acıbadem çalışanları yüreğinize sağlık sonuç olarak hasta mulu doktor mutlu 😀

  IP: 78.182.62.JL

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 65533

  Forma-1-copy-7

  Zeynep G.
 • Güncel Bey'e tavsiye üzerine gittim. İyiki de gitmişim çok memnun kaldım. Bugün 10. günüm hiçbir morluk ve ağrım olmadı. Güncel Bey kendini aileden biri gibi hissettiriyor. Kardeşi Elçin Hanım'dan bahsetmeden geçemeyeceğim . Kendisi çok içten, samimi, sıcak ve güleryüzlü. Güncel Bey'in doktor kimliği dışında ressam ve heykeltıraş kimliği de vardır. Güncel Bey' i meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği gelenleri hasta olarak değil sanat eseri olarak görmesidir. Bu nedenden ötürü misafirlerine çok nazik davranır ve güven verir. Burun estetiğinde çığır açmış bir doktordur. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum . Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım . Bana böyle doğal bir burun tasarladığı için doktoruma çok teşekkür ediyorum . ?

  IP: 88.245.249.DC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 79431

  Forma-1-copy-7

  Miray
 • Dr.Güncel ÖZTÜRK ile kendisine ameliyat olan dostlarımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Güler yüzlü ve hoşgörülü bir hekim olduğunu anlatmışlardı. Rahatsızlığım hakkında bilgi aldıktan sonra burnum üzerinde cerrahi bir müdahale yapılması gerektiğini belirtti. Bende mesleğine duyduğum güven sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası aynaya baktığımda mesleğindeki başarısına olan güvenimin bir kat daha artmış olduğunu gördüm. Çünkü yüzümdeki sert görünüm gitmiş, güler yüzlü bir görünüm gelmişti. Çok sevindim. Bu kadar değişeceğimi hiç düşünmemiştim. Yapmış olduğu cerrahi müdahaleyi güven verici bir şekilde anlatmasını başarılı buldum. Ameliyattan önce nasıl bir işlem yapacağını, ameliyat esnasında neler yaptığını, ameliyat sonrası neler yapılması gerektiğini hastasıyla paylaşmasını farklılık olarak yorumluyorum. Yapmış olduğu ve yapacağı ameliyatların kendisini geliştirmesi yönünde faydalı olacağı inancındayım. İşini severek yapan, güler yüzlü ve hoşgörülü hekim olduğunu düşünerek kendisine ve kadrosuna teşekkür eder, mesleğindeki başarısının devamını dilerim.

  IP: 78.187.14.ZC

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40748

  Forma-1-copy-7

  H.K
 • Güncel bey ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Arkadaşımda tıpkı benim gibi Güncel bey tarafından cerrahi bir operasyon geçirmişti. Bana kendisini tavsiye etti. Bunun üzerine bende kendisine başvurdum. Kendisini gördüğüm ve tanıdığım kadarıyla mesleğini en iyi şekilde sürdüren uzmanlardan birisi. Bana gerçekten rahatsız olduğum bir konuda en iyi şekilde yardımcı oldu. Güncel bey gerçekten mesleğini en iyi şekilde ifa eden uzmanlardan birisi. Hastalarıyla diyaloğu son derece iyi. Ameliyat öncesi ve sonrası hastanın moralini en üst seviyede tutuyor. Hastalara yaklaşım şeklini diğer uzmanlara göre daha iyi ve mütevazı buldum. Son derece cana yakın birisi. Kendisinin en azından bu çalışma ortamı için harika bir ekibi olduğunu söyleyebilirim. HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  IP: 78.168.193.BF

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 40791

  Forma-1-copy-7

  Abdullah K.
 • Öncelikle herşey için çok teşekkür ediyorum.Ben ikinci kez burun ameliyatı oldum.İlk ameliyatımı başka bir doktor yapmıştı hiç memnun kalmadım.Güncel bey'le tanıştım. Sakin ve güven veren yapısı sayesinde ameliyata çok rahat girdim. İşinde gerçekten çok başarılı, çok profesyonel, hiç ağrım olmadı. Yüzüme yakışan, içime sinen, güzel bir burun yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve estetik ameliyat olmayı düşünen herkese kendisini tavsiye ediyorum.

  IP: 78.163.131.WD

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 43126

  Forma-1-copy-7

  Neslihan
 • Benim burnumda sorun vardı,daha önceden gittiğim doktorlar da ameliyat olmam gerektiğini söYlemişlerdi ama estetik olmak aklımda yoktu, doktorum Güncel Beyi tanıdıktan sonra fikrim değişti ve şuanda çok güzel bir buruna sahibim, dış bozuklukları tamamen yok oldu hemde nefes alamama sorunumda ortadan kalkmış oldu.Gerçekten çok cana yakın, işinin uzmanı güleryüzlü,sempatik bir doktor olarak tanıdım kendisini.Ameliyat olmadan önce çok ürkek bakıyordum olaya.Çünkü çevremde gördüklerim beni etkiliyordu ya güzel olmazsa falan diye ama şuanda çok memnunum ve iyi ki yaptırmışım, iyi ki Güncel Beyle karşılaşmışım.Bundan sonra estetik açıdan ne şikayetim olursa olsun her zaman bu doktoruma gitmeyi düşünüyorum ve çevremde de benim yaşadığım sorunlara sahip kişilere de öneriyorum.

  IP: 88.252.106.YDZ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 41704

  Forma-1-copy-7

  Cansın Ç.
 • Güncel Bey'e internet üzerinde burun estetiği ile ilgili yapmış olduğum detaylı bir araştırma sonucu ulaştım. İlk görüşmemizde kendisini çok ilgili ve sıcakkanlı buldum. Sorularımı sabırla cevaplarken profesyonal olduğuna olan inancım bir kat daha arttı. İlk görüşmemiz olmasına rağmen güven duyduğumu hissettim ve ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrasında ilk 2-3 gün dışında şişlik ve morluk yaşamadım. Kafama takılan soruları Güncel Bey'le rahatlıkla paylaşırken Güncel Bey'in pozitif yaklaşımı iyileşme sürecimi hızlandırdı. Şu anda hem çok daha rahat nefes alabiliyorum hem de görsel olarak çok beğendiğim bir burnum var. Ameliyat öncesinde beni en çok tedirgin eden konu burnumun doğal görünüp görünmeyeceğiydi. Şu anda burnum çok doğal görünüyor ve ameliyat olmamış gibiyim. Güncel Bey'i 3 kelimeyle tanımlamak gerekirse profesyonel, sıcakkanlı ve sanatçı bir doktor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ve Güncel Bey'e burdan da teşekkürlerimi sunuyorum.

  IP: 46.196.152.LJ

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 65191

  Forma-1-copy-7

  Dilek
 • -Daha önce hastası olmuş arkadaşlarım ve tanıdıklarımın tavsiyesi üzere tanıştım ilk olarak ciddi buldum. -Burun estetiği oldum sorunum çözüldü şu anki halimden çok memnunum. -İşine olan yaklaşımı ve ciddiyeti başarılı diğer doktorlardan öne çıkan yönü ise hastalarına daha çok özen göstermesi ve önem vermesi. -Bence kendini geliştirmesi gereken bi konu yok oldukça başarılı. -Başarılı,yetenekli ve güven veren. -İşinde ciddi kendine güvenen hastalarıyla konuşkan ve onlara karşı güleryüzlü en azından bana öyleydi. -Hoş ve güleryüzlü bir bayan ile çalışıyor çalıştığı yer yeterli sayılır ama çok daha iyi ortam olabilir.

  IP: 176.54.30.F

  Tavsiye No (tavsiyeediyorum.com): 42804

  Forma-1-copy-7

  Buğra
Info
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

/* Manuel Added by Dogan. */